Sıkı Bir Cilt İçin

     Başta kadınlar olmak üzere pek çok kişinin hayalidir sıkı bir vücuda sahip olmak. Doğumdan sonra, kilo alıp vermeden sonra veya bazı vücutların yapıları gereği sarkmalar oluşabilir. Sadece zayıf olmak güzel bir vücuda sahip olacağınız anlamına gelmez. Sporla desteklenen diyetler uygulanarak bu sorundan kurtulabilir.  Ancak her zaman spor yapmaya fırsat bulamayabiliriz.

     Bu durumlarda bir takım sıkılaşma yardımcısı kremlerden destek alınarak sıkılaşma sürecini hızlandırabilirsiniz. Masaj yaparak uygulanan sıkılaştırıcı kemler, sarkan derinin toparlanmasını hızlandırırken aynı zamanda vücudun selülitli bölgelerinde de kan akışını harekete geçirerek daha hızlı bir tedavi sunmaktadır.

     Kısa sürede etkilerini gösteren sıkılaştırıcı kremler ile selülit oluşumunun durmasına yardımcı olurken oluşan selülitlerin de giderilmesinde etkilidir. Sadece selülitli bölgelerde değil, vücudun genelinde kullanarak göbek ve kollardaki sarkmaların da azalmasına destek olabilirsiniz. Göbek ve kol gibi bölgelerde oluşan selülitli görünümü engellemek için özel olarak hazırlanan kremlerden faydalanarak ise kısa sürede gözle görülür bir sıkılaşma olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

     Sporla ve diyetle de desteklenerek kullanıldığında amacına daha çabuk ulaşmayı sağlayan sıkılaştırıcı kremler her yaş grubunda kullanılabilir. Hayal ettiğiniz vücuda sahip olmanın bu aslında sandığınız kadar zor olmadığını öğrendiğinizde sıkılaştırıcı kremlerden vaz geçemeyeceksiniz. 

 

Vücut Sıkılastırıcı Ürünler 4 ürün bulundu - 1. sayfa
Bioder 90-60-90 Sıkılaştırmaya Yardımcı Jel 100 Gr
41,35 ₺
19% İndirim
Elancyl Slim Design Jel 200 ml Pilates Bandı Hediyeli
119,90 ₺
Ocean Microneedling Roller Wand 1.0 mm
35,90 ₺
Derma Roller 540 Titanyum İğneli 0.5 mm Saç Cilt Yüz Tarak
39,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi