ALT KATEGORİLER

ÜRÜN FİLTRELEME

Markaya göre filtreleme

 

     Tüy Dökücü Ürünler

     Kadınların güzellik uğruna yapamayacağı şey yoktur. Ancak karşılarına zaman zaman bazı engeller çıkar. En büyük engellerin biri istenmeyen tüylerdir. Her zaman çaresini ararlar ve pek çok farklı yöntemler uygularlar. Tüylerden kurtulmak adına canlarının yanmasını hiçe sayarlar hatta. Tüylerden kurtulmanın en basit yöntemi tüy dökücü ürünler kullanmaktır.

     Tüy dökücü ürünler oldukça geniş bir kategoridedir. İçerisinde ağda bantlarından tüy dökücü spreylere kadar pek çok çeşit yer alır. Vücudun farklı bölgeleri için kullanılabilen çeşitlerdeki tüy dökücü ürünler, ayrıca cilt yapınıza göre de çeşitlilik gösterir.

     Ağda bantları tüyleri kökünden alır. Daha uzun süre ciltte pürüzsüzlük sağlar. Tüy dökücü spreyler ve kremler ise ağda bantlarına göre daha az can yakar. Tercihinize uygun olarak kullanabileceğiniz tüy dökücü ürünler, istenmeyen tüylerden kurtulmanız için sizlere farklı ürün çeşitleri sunmaktadır.

     Vücudunuzun farklı bölgelerine özel tasarlanan ağda bantları aynı zamanda içeriğindeki e vitamini ile cildin beslenmesine de yardımcı olur. Bu tür tüy dökücü ürünleri kullanarak aynı zamanda yumuşacık bir cilde de sahip olabilirsiniz. Her cilt tipine özel tasarlanan ağda bantları ile de kuru cildinize nem katabilir veya yağlı cildinizi dengeler.

     Tüy dökücü krem veya spreyler ise cildinizle temasından birkaç dakika sonra tüylerin dökülmesini sağlayarak hızlı bir şekilde pürüzsüz ve yumuşacık bir cilde sahip olmanızı sağlar.

     Sayfamızda yer alan tüy dökücü ürünler ile istenmeyen tüylerinizden kurtulurken aynı zamanda cildinizin bakımını da sağlamış olursunuz.

 

Tüy Dökücü Ürünler 80 ürün bulundu - 1. sayfa
Veet Tüy Dökmeye Yardımcı Krem Sprey ( Normal Ciltler ) 150 ml
34,90 ₺
Veet Tüy Dökücü Krem Sprey (Hassas Ciltler ) 150 ml
34,90 ₺
Bioder Vücutta Tüy Dökme Kremi 100 ml
20,90 ₺
Lapiden Modern Tüy Dökme Kremi
8,90 ₺
Veet Tüy Dökme Kremi Aloe Vera ve E Vitamini 100 ml ( Hassas Cİltler )
15,90 ₺
Çamsakızı Süper Ağda 240 gr
6,45 ₺
Veet Duşta Tüy Dökme Kremi Hassas Ciltler 150 ml
25,90 ₺
Veet Naturals Yüz Bölgesi İçin Sir Ağda Bantları 20 Adet
29,90 ₺
Remove Yüz Bölgesi Sir Ağda Kalemi 5 ml
19,90 ₺
Veet Sensitive Touch Depilasyon Cihazı
54,90 ₺
Veet Hızlı Dokunuş Tüy Dökücü Krem 45 ml
7,95 ₺
Rus Tüy Dökücü Kremi 50 ml
19,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi