Traş Köpülleri ve Jelleri

     Erkeklerin makyaji sakalıdır derler. Kadınlar farklı makyaj teknikleriyle, olduklarından daha farklı görünebilir ama erkekler en fazla saç veya sakallarında değişiklik yapabilirler. Bu nedenle sakal traşı, imajları açısından oldukça önemlidir. Sakalları üzerinde farklı şekiller denerken ciltlerinde de bir takım tahribatlara yol açabilirler. Bu problemi yaşamamak için kullanılan traş köpükleri veya jellerinin etkisi ilk sırada gelmektedir.

     Özellile bazı erkekler iş hayatları dolayısıyla günlük olarak traş olmak zorundadır. Dolayısıyla ciltleri sık sık traş bıçağıyla temas eder. Yüz gibi önemli ve hassas bir yerimizin tahriş olmaması için traş bıçaklarının etkisi kullanılan traş köpükleri ve jellerle en aza indirgenebilir. 

     Hassas cilt tipleri için geliştirilen ve cilde  zarar vermeyen traş köpülleri ve jeller tercih edilerek traş sonrası oluşabilecek gerilme hissinin de önüne geçilebilir. Traş bıçağının etkilerine karşı koruma sağlayan traş köpükleri ve jeller, traş sonrası cilt bakımını da yaparak tercihinize göre cildin enerjik görünmesini de sağlayabilir.

     Traş esnasında ciltte bakterilerin tutunmasını da engelleyebilen traş köpükleri ve jeller, traş bıçağının cildinizde rahat bir şekilde kaymasını ve kolay bir traş geçirmenizi sağlar.

     İceriğine göre traş sonrası ekstra biz bakım yapmanıza gerek olmayan ve cildinizi nemlendirme özelliği de bulunan traş köpükleri ve jeller, yumuşacık bir ciltte sağlar.

     Sayfamızda yer alan traş köpükleri ve jellerinden cildinize uyumlu olanı kolaylıkla tespit edebilir ve hızlıca sipariş edebilirsiniz.

 

Traş Köpükleri ve Jelleri 3 ürün bulundu - 1. sayfa
Arko Men Cool Tıraş Köpüğü 200 ml
16,90 ₺
Arko Men Cool Tıraş Köpüğü 200 ml 2 ADET
33,80 ₺
Arko Men Cool Tıraş Köpüğü 200 ml 3 ADET
50,70 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi