ALT KATEGORİLER

ÜRÜN FİLTRELEME

Markaya göre filtreleme

Renk Seçimi

Mavi
Yeşil
Kırmızı
Turuncu
Mor
Pembe

     Termofor ve Termojeller 

     Havalar soğudukça sıcağın kıymetini daha çok anlarız. Eskiden evlerimize buz gibi soğuklardan, karlarda koşup geldiğimiz ve sobanın başında ayaklarımızı ısıttığımız günleri ararız. Eskiden hava kirliliği yokken kömür yakar sobalarımızda ısınırdık. Şimdi ise kaloriferlerimiz var. Yerden ısıtmayla ısınıyor iş yerlerimiz. Yüksek fatura korkusuyla doğalgaz yakmaya korkar olduk bir yandan. Dolayısıyla çocukluğumuzu daha da özler olduk. Çocukken o kadar koşturur, soğuk sıcak ayırt etmeden gezerdik ama gene de hastalanmazdık. Şimdi ise en ufak bir hava değişiminde hastalanıyoruz. 

     Soğuk havalarda, dışarıdan içeri girince daha çabuk ısınmak için kullanabileceğimiz sıcak su torbaları daha kolay ısınmamızı sağlıyor. Örneğin karnımız ağrıyorsa sıcak tutmak için sıcak su torbasını karnımıza koyarak karnımızın sıcak kalmasını sağlayabiliriz. Ayaklarımızdan soğuk almışsak sıcak su torbasını ayaklarımızın altına koyarak vücut ısımızı artırabiliriz. Çocuklarımızın gaz problemleri için kullanabileceğimiz sıcak su torbaları ve ısı yastıkları ile soğuk kış günlerini sıcacık geçirmelerini sağlarız. Bel ve boyun bölgemizde yaşadığımız sağlık sorunları varsa bu bölgelerimize kullanacağımız ısı bantları ile dışarı çıkarken yoğun bir koruma sağlayabiliriz. 

     Tüm bu ürünlere sayfamızdan erişebilir, bunların yanı sıra incinen bölgelerimize masaj yapmak için sıcak-soğuk terapilere de sayfamızdan erişebilirsiniz. Ayrıca emziren anneler süt kanallarının tıkanması sorunu için kullanabilecekleri sıcak – soğuk terapilerle de bu hassas dönemlerini daha kolay atlatabilirler.

 

Termojel ve Termoforlar 40 ürün bulundu - 1. sayfa
Doğan Termofor Normal ( Sıcak Su Torbası )
11,90 ₺
Exxe Sıcak-Soğuk Jel Kompress Büyük Boy 27x35 cm
16,90 ₺
Exxe Sıcak-Soğuk Jel Kompress Küçük Boy ( 13x13 )
4,90 ₺
Exxe Sıcak-Soğuk Jel Kompress Orta Boy( 13x27 )
5,90 ₺
Medix Mediheat Isı Bandı
9,95 ₺
Elite Kılıflı Sıcak Su Torbası Çocuk
15,90 ₺
Baby Jem Kiraz Çekirdekli Yastık Fare
19,50 ₺
Baby Jem Kiraz Çekirdekli Yastık Baykuş
19,50 ₺
Babyjem Kiraz Çekirdekli Gaz Giderici Kemer
22,90 ₺
Buz Aküsü 18 x 9,5 x 2,5 cm
6,90 ₺
Exxe Sıcak Soğuk Jel Kompres Kılıflı Büyük Boy Kılıflı 27 X 35
19,90 ₺
Baby Jem Kılıflı Sıcak Su Torbası
10,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi