ALT KATEGORİLER

ÜRÜN FİLTRELEME

Markaya göre filtreleme

 

     Elektronik ve Manuel Süt Pompaları

     Hiçbir anne bebeğinden uzaklaşmak istemez. Ancak bazen gün içerisinde ayrı kalmak zorunda kalabilir. Bebekten ayrı geçirilen süreçlerde anne sütüyle beslenen bebeğin beslenmesi ise başlı başına bir problemdir. Özellikle çalışan annelerin en büyük problemidir bu konu. Anne sütü alması gereken bebeğin farklı beslenme alışkanlıklarına başlaması zorunluluk gibi düşünülmemeli anne sütünü bebeğe verebilmek için yollar araştırmalıdır.

     Bu yolların başında anne sütünü uygun saklama koşulları ile saklamak gelir. Saklanacak sütün temin edilmesi için ise süt sağma makinelerine ihtiyaç vardır. Elektronik veya manuel olarak kullanma olanağı taşıyan süt sağma makineleri, annenin düzenli olarak kullanması ile sütünün devamlılığını da sağlar. Çünkü annenin sütün devamlılığı için iki saatte bir sağması gerekir. Elektronik süt sağma makineleri, manuel süt sağma makineleri, ikili ve tekli gibi çeşitleri ile biriken sütünüzü kolaylıkla sağlabilirsiniz. Aksi taktirde zaman içerisinde süt azalarak ilerleyen sürelerde ise tamamen bitebilir.

     Elektronik süt sağma makineleri göğse monte edilerek sağma işlemini otomatik yapar. Manuel süt sağma makineleri ise, ucundaki pompası yardımı ile pompalanarak sütün akması şeklinde çalışır. Süt sağma makineleri anne memesi almayan bebeklere anne sütünü biberon veya farklı şekillerde vermek için de sıklıkla kullanılır.

     Uygun saklama koşulları ile buz dolabında belli bir süre saklanabilen anne sütü, annenin iş yerinde bile kolaylıkla kullanabileceği süt sağma makineleri ile günlük olarak saklanarak bebeğe verilebilir. 

     Sayfamızda bulabileceğiniz elektronik ve manuel süt sağma makinaları ile bebeğiniz anne sütünden mahrum kalmasın.

 

Süt Pompaları 9 ürün bulundu - 1. sayfa
Bebedor Süt Pompası
25,90 ₺
Wee Baby Pratik Manuel Göğüs Pompası
101,25 ₺
Lansinoh Manuel Süt Pompası %0 BPA
49,80 ₺
Bebedor Manuel Süt Pompası
76,90 ₺
Wee Baby Elektirikli Süt Pompası
189,90 ₺
Wee Baby Ultra Portatif Şarjlı Süt Pompası
249,90 ₺
Wee Baby Elektrikli Süt Pompası
224,90 ₺
Baby jem Manuel Göğüs Pompası Yedek Biberon Hediyeli
69,90 ₺
Mamajoo Elektronik Usb Tekli Göğüs Pompası
238,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi