Saç ve Saç Derisi Ürünleri

     Kadın, erkek, genç, yaşlı hepimizin en önem verdiğimiz yerlerimizden biridir saç. Kadınlar için renkten renge, şekilde şekile girerek değişikliğe uğrattığı, en çok değiştirebileceği alanı olduğu için sürekli olarak değiştirdiği yeriyken erkekler için de en önemli aksesuardır diyebiliriz. Öyle ki pek çok erkek saçlarının döküleceği korkusuyla yaşar, yaşlarının ilerlemesiyle karşılaştıkları bu sorunu kolay kolay kabul etmek istemezler. Ancak zamanla ve şartlar dolayısıyla özellikle çok işlem gören saçta yıpranmalar meydana gelebilir. Mesela kadın bunalıma girer saçını boyar ve yıpratır, erkek strese girer saçları dökülür. Evden çıkmadan önce kadın saçını düzleştirir saç yüksek dereceli ısıya mağruz kalır yıpranır, erkek jöle sürer ve gene saç yıpranır. En önemli yerlerimizden biri iken aynı zamanda en çok işlem gören yerlerimizden biri haline gelir ve dolayısıyla yoğun bir bakım uygulamazsak ciddi saç ve saç derisi problemleri ile karşı karşıya kalabiliriz.

     Saç ve saç derisi bakımı için kullanabileceğimiz çeşitli şampuanlar, bakım ürünleri veya vitaminlerle daha sağlıklı saçlara ulaşmak elimizdedir. Ancak bazı durumlarda sıradan şampuanlar ve bakım ürünleri yeterli gelmeyebilir. Saçın kalitesi ve yıpranma derecesiyle orantılı olarak daha kısa sürede daha fazla fayda sağlayacak ürünleri tercih ederek amacımıza daha kısa sürede erişebiliriz.

     Kullanacağınız saç bazı serumlarıyla ince ve kırılgan saçlarınızın canlı kalmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca saç dökülmesini engelleyen serumlarla da özellikler erkeklerin karşılaştığı dökülme problemlerini en aza indirebilirsiniz. Saç ve tırnakların gelişmesi için önemli olan biotin takviyesi haplar kullanarak daha kuvvetli bir saç ve tırnak yapısına sahip olabilirsiniz. Ayrıca kadın ve erkekler için özel olarak üretilen saç maskeleriyle saçınızın özünü kaybetmeden sağlıkla uzamasını sağlayabilirsiniz. Tüm bu ürünlere ise sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Saç ve Saç Derisi 10 ürün bulundu - 1. sayfa
40% İndirim
Ducray Anacaps Progressiv 30 Kapsül
144,90 ₺
86,60 ₺
Biotin Plus Biotin 5 mg
26,50 ₺
Perfectil 30 Adet
44,90 ₺
17% İndirim
Shen Min Saç Beslemeye Yardımcı Erkeklere Özel
94,90 ₺
71% İndirim
Ducray Anacaps 30 Adet
37,50 ₺
79% İndirim
Ducray Anacaps 30 Adet 3 Al 2 Öde
79,90 ₺
Dermoskin Bayan Medobiocomplex-K Biotin Şampuan Hediye
55,90 ₺
33% İndirim
Dermoskin Erkek Medobiocomplex-E Biotin Şampuan Hediye
53,50 ₺
40% İndirim
Medobiotin 5 mg
26,90 ₺
Solgar Biotin 5000 Mcg
68,50 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Sepete Eklendi