Saç Kremleri ve Losyonları

     Saç bakımının ikinci aşaması saç kremleri ve losyonlarıdır. Boya, jole, hava kirliliği gibi nedenlerden dolayı sertleşen saçların, eski yumuşaklığına ve parlaklığına kavuşması için saç kremi kullanılması şarttır. Aynı zamanda onarıcı veya yıpranma karşıtı özelliği de bulunan saç kremlerini düzenli kullanarak saçlarınıza ekstra bir bakım sağlayabilirsiniz.

     Özellikle uzun saçlıların saç kremi kullanmaları çok daha önemlidir. Saçların sağlıklı uzaması için kırılma önleyici saç kremleri kullanmaları önemlidir. Aksi taktirde cansızlaşan saç uçları bakımsız bir görünüme neden olarak kestirilmek zorunda kalınır.

     Saç kremi seçerken saç tipimizi tanımamız çok önemlidir. İnce telli, kalın telli, yağlı veya kuru. Saç kremi tercih ederken bu faktörleri dikkate alarak saçımıza uygun olanı kullanmalıyız. Bu sayede saçımıza gerekli bakımı yaparak istediğimiz sonucu elde edebiliriz.

     Saç kremini ve şampuanı ayrı ayrı kullanmanızı tavsiye eden saç bakım uzmanları saçın temizlenmesi sonrasında saç kremi kullanılarak nem dengesinin sağlanması gerektiğini de belirtiyorlar. Tek başına şampuanın saç bakımına yetmesinin pek te mümkün olmadığını ve şampuan sonrası kullanılan saç kremleriyle saç bakımının tamamlanması gerektiğini de belirtiyorlar.

     Saç diplerine temas etmeden kullanılması gereken saç kremleri, saçın kolay taranmasına, dökülmesini engellemeye ve özellikle de zayıflayarak kopmasını engellemeye yardımcıdır. Böylece çok daha sağlıklı ve ışıl ışıl görünen saçlara sahip olabiliriz.

     Banyo sonrası durulanmayan saç kremleri ve spreyleri gibi çeşitleri de bulunmaktadır ve durulanmadığından etkisini daha uzun süre koruyabilir. Ayrıca sprey olması dolayısıyla da saç uçlarınıza eşit olarak uygulayabilirsiniz.

     Farmasanal olarak sizlere sunduğumuz çeşitli saç kremlerinden ihtiyacınız olanı tercih ederek mükemmel saçlar elde edebilirsiniz.

 

Saç Kremleri ve Losyonları 8 ürün bulundu - 1. sayfa
Sebamed Hair Repair Conditioner 200 ml - Saç Bakım Balsamı
16,50 ₺
36% İndirim
Ducray Nutricerat Korumaya Yardımcı Saç Spreyi 75 ml
58,15 ₺
37% İndirim
Klorane Zeytin Ekstreli Yaşlanma Karşıtı Saç Bakım Kremi 200 ml
37,50 ₺
25% İndirim
Ducray Anaphase Plus Saç Kremi 200 ml
88,85 ₺
Bioblas Botanic Oil Argan Bakım Yağı 100 ml
16,90 ₺
Bioblas Botanic Oil Argan Yağlı Sıvı Saç Kremi 200 ml
16,95 ₺
Restorex Sıvı Saç Kremi 200 ml
14,90 ₺
Restorex Saç Bakım Yağı 100 ml
16,50 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi