Saç Köpük ve Tonikler

     Saç güzelliği, yüzümüze yansıyarak kendimizi daha şık hissetmemize neden olur. Saçlarımızı şekillendirmek ise hepimizin en önemli sorunlarındandır. Bir de şekillendirdikten sonra şeklini muhafaza etmesini isteriz uzun süre. Jöle saçımızda yapışkan bir his bırakabilir ve istediğimiz yumuşaklığı sağlayamayabilir. Bu durumda saç köpükleri ve saç toniklerine başvurarak hacimli, parlak ve kolay şekil alan saçlar elde edebiliriz.

     Özellikle kıvırcık ve dalgalı saçlara sahip olanların en büyük sorunlarından bir tanesi, buklelerini ön plana çıkartmak ve aynı zamanda saçlarını dolgun ve parlak göstermelerini istemeleridir. Saç köpükleri muhteşem buklelere sahip olmanızı sağlarken saçlarınızda ağırlaşmış bir his te bırakmaz.

     Saçın doğal görünümünü engellemeden şekillenmesini sağlayan saç köpükleri ve saç tonikleri, günlük kullanıma da uygundur. Saçın özüne zarar vermeden şık buklelere sahip olmanızı sağlar ve kabarmasını engelleyen en doğal yöntemlerden biridir. 

     Kabarık saçlarda elektriklenmeyi alan saç köpükleri, 24 saate kadar etkilidir ve saç yıkandığında kolaylıkla arınır. Kullanmaya başladığınızda vaz geçemeyeceğiniz saç köpükleri,  evden çıkmadan saçlarınızı hızlıca şekillendirerek güzel bir gün geçirmenizi etken olur.

     Sayfamızda yer alan saç köpükleri ve spreylerinden sipariş vererek kıvırcık ve dalgalı saçlarınızın güzelliğiyle övünebilirsiniz.

 

Saç Köpük ve Tonikler 5 ürün bulundu - 1. sayfa
Wella New Wawe Güçlü Şekillendirici Saç Spreyi 250 ml
10,85 ₺
Nivea Volüme Sensation Hacim Vermeye Yardımcı Saç Köpüğü
19,95 ₺
Wella New Wave Hacim VermeyeYardımcı Köpük 200 ml
10,85 ₺
Wella New Wave Isı Koruyucu Bukle Köpük 200 ml
10,85 ₺
Wella New Wave Ultra Güçlü Saç Spreyi 250 ml
10,85 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18
Seydişehir / KONYA

0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi