Saç Boyaları

     Kadınlar saçlarıyla oynamaya bayılır. Saçlarda en radikal değişiklikler ise renginde ve şeklinde olur. Her sene farklı bir saç renginin moda olmasıyla bu renkleri kendilerinde denemeye bayılırlar. Haliyle saçlar sık sık boyanır. İstenen rengin elde edilmesinde saç boyalarının etkisi oldukça fazladır. Bir saç rengini çok beğenip saçımızı boyadığımızda elde edeceğimiz renk, kutunun üzerinde belirtilen rengin birebir aynısı çıkmazsa hüsrana uğrayabiliriz. 

     Bazen de saçlardaki beyazların kapatılması için saç boyalarına baş vururuz. Belli bir yaştan sonra beyazlamaya başlayan saçlar, düzenli olarak boyanmazsa hoş bir görüntü olmaz. Ancak her zaman için kuaföre giymeye fırsatımız olmayabileceğinden, evde saç boyama yöntemlerine başvurmamız gerekir.

     Kullanılan saç boyalarının saçlara nüfus ederek beyazları mükemmel kapatma özelliğine sahip olmasının yanı sıra saçları sertleştirmemesi ve yumuşacık saçlar elde etmemize katkı sağlaması önemlidir. Hayal edilen saç rengine kavuşmak için, kaliteli bir saç boyası kullanılmalıdır. Saç boyaları içerisindeki renk pigmentleri ile saçların derinine nüfus ederek uzun süre akmadan rengi muhafaza etmelidir. 

     Kadınlar için sadece saç rengini değil, aynı zamanda imajlarının dışa yansıması sayılabilecek saç boyalarını tercih ederken ten rengimizi de dikkate almalıyız. Esmer, sarışın veya kumral tenli olmamız, uygulayacağımız saç boyası rengini belirlerlemede en önemli faktör olmalıdır. 

     Saç boyandıktan sonra doğallığını muhafaza ederek, yapay bir görünümde olmamalı ve aynı zamanda saçları yumuşatarak uzun süre rengini de korumalıdır.

     Bazı kişilerde saç boyalarına karşı alerji vardır veya saç yapısını bozmasından ötürü tercih etmeyebilirler. Bu durumlarda kullanılacak hint kınaları saç boyalarına alternatif sunmaktadır. Saçlara uygulandığında saça ekstra bir bakım sağlayan hint kınaları, zararlı madde olmaması ve koku içermemeleri nedeniyle tercih edilebilir.

     Sayfamızda ziyaretçilerimiz için seçeneklerini sunduğumuz pek çok çeşit saç boyası ve hint kınalarından kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

 

Saç Boyaları 1 ürün bulundu - 1. sayfa
Amar`s Hint Kınası Kestane
19,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi