Peeling İle Cildiniz Canlansın

     Peeling'in cildimize faydalarını saymadan önce, peeling nedir sorusuna cevap verelim: peeling; ciltteki ölü derinin soyularak yeni derinin çıkması işlemine verilen addır. Kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi? Cildimizin yenilenmesi, zamanla tahriş olan bölgelerin giderek tazecik bir cilt derisinin gelmesi sağlıklı bir görünüm kazanmamız açısından oldukça önemlidir. Cilt kendini sürekli olarak yeniler. Kan akış hızına bağlı olarak bu yenileme işlemi hızlı veya yavaş olabilir. Peeling işlemi cildinizin kendini yenilemesine yardımcı olmayı sağlar.

     Cilde belirli periyotlarla peeling uygulanarak cilt derisinin yenilenmesi ve tertemiz bir cilde sahip olmak oldukça pratik bir yöntemdir. Lazerle uygulanan cilt lekeleri giderme, kırışıklık giderme gibi cilt yenilenmesine yönelik işlemler, peeling ile çok daha kolay ve acısız bir şekilde sağlanabilir. Düzenli bir şekilde peeling uygulaması ile bu sorunların oluşumu da engellenebilir.

     Cildi canlandırıcı etkisinin yanı sıra ciltteki ölü deriyi arındırıcı, siyah nokta ve sivilceleri yok etmeye yardımcı özelliğe sahip olan peelinglerden ihtiyacınıza uygun olanı tercih ederek uygulayabilirsiniz. Yüzeysel peelig, orta düzeyde peeling ve derinlemesine peeling gibi çesitleri bulunan peeling işleminin  uygulama sıklığı da türüne göre değişkenlik gösterebilir. Yüzeysel peeling işlemi cildinizin reaksiyonuna da bağlı olatak haftada bir uygulanabilirken orta derinlikte peeling ve derinlemesine peeling işlemlerinde cildin kendini yenilemesi zaman alacağından daha uzun aralıklarla uygulanmalıdır.

     Cildinizde kullanma talimatında belirtildiği kadar kalması ile uygulanması da kolay olan evde peeling işlemleri, pratik bir şekilde cilt bakımınızı kusursuzlaştırır.

     Sayfamızda yer alan pek çok farklı peeling çeşidi, ziyaretçilerimizin cilt bakımlarını kolaylıkla yapmalarına olanak sağlamaktadır. 

 

Peeling Ürünleri 10 ürün bulundu - 1. sayfa
32% İndirim
Avene Hassas Ciltler İçin Arındırıcı Peeling 75 ml
119,91 ₺
80,50 ₺
Neutrogena Pembe Greyfurt Peeling Jel - 150 ml
20,95 ₺
Neutrogena Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Peeling Jeli 150 ml
20,95 ₺
Neutrogena Deep Clean Canlandırıcı Günlük Peeling 150 ml
21,50 ₺
Rosense Peeling 75 ml (Derinlemesine Temizlik)
14,90 ₺
Clean & Clear Peeling Krem Jel 150 ml
16,90 ₺
Nivea Visage Arındırmaya Yardımcı Peeling (Normal Ve Karma Ciltler) 75 ml
13,90 ₺
Clean&Clear Peeling Özellikli Yüz Temizleme Jeli 150 ml
12,50 ₺
42% İndirim
Avene Gommage Doux Purifiant Peeling 50 ml
39,90 ₺
Neutrogena Visibly Clear Pore Shine Peeling Jel 150 ml
23,45 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi