Peeling İle Cildiniz Canlansın

     Peeling'in cildimize faydalarını saymadan önce, peeling nedir sorusuna cevap verelim: peeling; ciltteki ölü derinin soyularak yeni derinin çıkması işlemine verilen addır. Kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi? Cildimizin yenilenmesi, zamanla tahriş olan bölgelerin giderek tazecik bir cilt derisinin gelmesi sağlıklı bir görünüm kazanmamız açısından oldukça önemlidir. Cilt kendini sürekli olarak yeniler. Kan akış hızına bağlı olarak bu yenileme işlemi hızlı veya yavaş olabilir. Peeling işlemi cildinizin kendini yenilemesine yardımcı olmayı sağlar.

     Cilde belirli periyotlarla peeling uygulanarak cilt derisinin yenilenmesi ve tertemiz bir cilde sahip olmak oldukça pratik bir yöntemdir. Lazerle uygulanan cilt lekeleri giderme, kırışıklık giderme gibi cilt yenilenmesine yönelik işlemler, peeling ile çok daha kolay ve acısız bir şekilde sağlanabilir. Düzenli bir şekilde peeling uygulaması ile bu sorunların oluşumu da engellenebilir.

     Cildi canlandırıcı etkisinin yanı sıra ciltteki ölü deriyi arındırıcı, siyah nokta ve sivilceleri yok etmeye yardımcı özelliğe sahip olan peelinglerden ihtiyacınıza uygun olanı tercih ederek uygulayabilirsiniz. Yüzeysel peelig, orta düzeyde peeling ve derinlemesine peeling gibi çesitleri bulunan peeling işleminin  uygulama sıklığı da türüne göre değişkenlik gösterebilir. Yüzeysel peeling işlemi cildinizin reaksiyonuna da bağlı olatak haftada bir uygulanabilirken orta derinlikte peeling ve derinlemesine peeling işlemlerinde cildin kendini yenilemesi zaman alacağından daha uzun aralıklarla uygulanmalıdır.

     Cildinizde kullanma talimatında belirtildiği kadar kalması ile uygulanması da kolay olan evde peeling işlemleri, pratik bir şekilde cilt bakımınızı kusursuzlaştırır.

     Sayfamızda yer alan pek çok farklı peeling çeşidi, ziyaretçilerimizin cilt bakımlarını kolaylıkla yapmalarına olanak sağlamaktadır. 

 

Peeling Ürünleri 12 ürün bulundu - 1. sayfa
25% İndirim
Avene Body Gentle Scrub Hassas Ciltler için Vücut Peelingi 200 ml
129,00 ₺
96,40 ₺
Neutrogena Hydro Boost Pürüzsüzleştirici Peeling Jel 150 ml
46,95 ₺
Neutrogena Parlama Karşıtı Günlük Peeling Jel 150 ml (Yağlı Ciltler İçin)
37,90 ₺
Neutrogena Pembe Greyfurt Peeling Jel - 150 ml
37,95 ₺
Neutrogena Siyah Nokta Karşıtı Temizleme Peeling Jeli 150 ml
37,95 ₺
Neutrogena Bright Boost Canlandıran Yenileyici Peeling 75 ml
46,15 ₺
42% İndirim
Avene Gommage Doux Purifiant Peeling 50 ml
39,90 ₺
32% İndirim
Avene Hassas Ciltler İçin Arındırıcı Peeling 75 ml
80,50 ₺
Neutrogena Deep Clean Canlandırıcı Günlük Peeling 150 ml
33,85 ₺
Neutrogena Sivilce Karşıtı Peeling Jel 150 ml
37,95 ₺
Neutrogena Skin Detox Serinletici Peeling Jel 150 ml
28,15 ₺
Neutrogena Sivilce Karşıtı Peeling Jel 150 ml + Sivilce Karşıtı Yağsız Yüz Nemlendiricisi 50 ml
75,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi