ALT KATEGORİLER

ÜRÜN FİLTRELEME

Markaya göre filtreleme

     Bebeğe, Annesine ve Babasına Parfümler

     Yenidoğan bebekleri bilirsiniz. Nasıl kendilerine has mis gibi bir kokuları vardır. Çektikçe çekesiniz gelir o mis kokuyu içinize. Cennet kokusu derler hatta. Ancak zaman geçtikçe bebeğin büyümesiyle bu koku terk eder yavaş yavaş. Yediği ek gıdalar arttıkça vücudun kendi kokusuna bırakır yerini. Ama bebeğinizin o mis kokusuna yakın hem de hassas tenine uyumlu parfümler kullanarak bebek kokusunu daha uzun süre sürdürmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin tenine alerjik bir durum olmadığı sürece rahatlıkla uygulayabileceğiniz bazı ürünlerle aynı zamanda bebeğinizin banyo sonrası bakımını da sağlamış olursunuz. Dermatologlar tarafından test edilen bu ürünler, banyo ve alt değiştirme işlemleri sonrası oluşabilecek kötü kokuları önlerken hassas cildine de herhangi bir zarar vermez.

     Güzel kokmak sadece bebeklere has bir durum değildir. Biz yetişkinler de günlük hayatımızda kullandığımız kokumuzla girdiğimi ortamlarda daha hoş bir intiba bırakabilir, ayrıca günlük bakımımızın bir parçasını da tamamlamış oluruz. Ayrıca sprey parfümlere alerjisi olanların da rahatlıkla kullanabilecekleri krem parfümler sayesinde herhangi bir sağlık sorunuyla karşılaşmadan hoş bir koku bırakabiliriz etrafımızda.

     Sayfamızda bulabileceğiniz aromatik, meyve, çiçek özleri, baharat yoğunluklu kokular, roll-on – etd – deodorant setleri ile koku bütünlüğünüzü tamamlayabilirsiniz. Üstelik tek tık kadar uzağınızdayız.

Parfümler 1 ürün bulundu - 1. sayfa
15% İndirim
Mustela Musti Eau de Soin 50 ml Alkolsüz Bebek Parfümü
141,00 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi