Haydi Bebeğimizle Beraber Oyuncak Oynayalım

     Oyun bebeğinizin hem fiziksel, hem zihinsel hem de duygusal gelişimine katkı sağlayan en büyük etmendir. Öyle ki annesiyle oyun oynayan bebeğin hem el becerisi gelişir, hem hayal dünyasına çok büyük bir katkı sağlanır hem de annesiyle veya bir ebeveyniyle oyun oynayan bebeğin oynadığı kişiyle duygusal bağı kuvvetlenir. Bebek dünyaya her şeyi sıfırdan keşfetmek için gelmiştir. Eğer ona eşyalar ve olaylar tanımlanırken eğlenceli ve oyun haline getirerek anlatılıyorsa, bebeğin de tanıdığı her şeyi kafasında yerini alması aynı derecede ilerler. Kötü şartlarda yeni şeyler keşfeden bebeğin kafasına da olumsuzluklar yer edecektir.

     Bebeğin doğumu itibariyle bu gelişimine katkıda bulunmak için ilgisini çekecek renkli, sesli ve müzikli oyuncaklara ihtiyaç duyacaksınız. Öyle ki ayı itibariyle gelişimi ilerleyen bebeğin cisimleri algılama derecesi de ayıyla orantılı olarak ilerler. Bu durumda bebeğin doğumundan itibaren oldukça uzun bir süreci kapsar.

     Örneğin bir aylık bebeğinizin yatağına takacağınız renkli oyuncaklar bebeğiniz henüz renksiz cisimleri tam olarak ayırt edemeyeceğinden ilgisini çekecektir. Bunun yanı sıra örneğin 6 aylık olan bebeğinizin önüne koyacağınız oyuncaklar ile emeklemesine yardımcı olabilirsiniz. 9 Aylık bebeğinizin parmak koordinatlarını geliştirecek oyuncaklar kullanarak ileride kendi ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için altyapısını oluşturabilirsiniz. Yaşına gelen bebeğiniz için ise yürüme yardımcısı oyuncaklar tercih edebilirsiniz.

     Verdiğimiz örneklerin yanı sıra çok daha fazla oyun çeşidi ile bebeğinizin gelişimine destek olabilir, ihtiyacınız olacak oyuncaklara ise sayfamızdan erişebilirsiniz.

 

Oyuncaklar 2 ürün bulundu - 1. sayfa
Wee Baby 529 Titreşimli Çek Bırak Oyuncak Hippo
44,90 ₺
Baby Jem Uyku Arkadaşım Tavşan Gri
59,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi