Evinize, Aracınıza, Ofisinize Parfümler

     Evimiz, aracımız, odamız, çamaşırlarımız mis gibi koksun isteriz hepimiz. Bazen evde pişen yemeklerden, aracımızın havasız kalmasından veya ofisimizde kalabalık çalışmaktan dolayı kötü kokuya mağruz kalabiliriz. Gidermek için ise sadece havalandırmamız yetmez. Çarşaflarımızı mis kokularıyla çıkartırız makineden ancak kuruturken sanki o mis kokusuda uçup gitmiştir. Lavabo ve tuvaletleri ne kadar temizlersek temizleyelim gene de temiz kokuyu birkaç saat içerisinde yitirebiliriz.

     Ancak bulunduğumuz ortamların güzel kokmaları aslında sandığımızda çok daha kolay çeşitli ortam parfümleri sayesinde. Hem de bu parfümler çeşitleri ile bizlere çok daha fazla koku çeşidi sunmakta. Dolap, çekmece, ayakkabılık gibi yerlere koyacağınız jel kokular sayesinde buralarda bulunan çamaşırlarınız güzel kokarken ferah koku sinerek uzun süre devamlılığını korur. Lavabo ve tuvalet gibi yerlerde kullanabileceğiniz sprey kokuları aynı zamanda odalarınızda da kullanabilirsiniz. Misafiriniz gelmeden önce yapacağınız birkaç fısfıs işlemiyle evinizde temizlik kokusunun uzun süre kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

     Sayfamızdan evinizin her yerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz tüm bu kokuların okyanus ferahlığı, lavanta taneleri, çiçek buketi, tropik kokular gibi çeşitlerini 7/24 ve üstelik cep telefonunuzdan bile sipariş verebilirsiniz.

 

 

Ortam Parfümleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi