Organik Zeytinyağları

     Zeytinyağı tutukunu için sadece bir gıda değil, bir zevk hatta bir aşktır. Besleyici etkisinin yanı sıra vucuda sağladığı pek çok fayda vardır. Öyle ki Lokman Hekim bile zeytinyağının yenilmesini seneler öncesinde vurgulamıştır. Dalı bile, barışı simgeleyen beyaz güvercinle beraber anılan zeytin, hayatımıza her alanda olumlu bir yere sahiptir. Cilde, bağırsaklara, beyin gelişimine saymakla bitmeyen faydası vardır. Bebeklerde de güvenle kullanabileceğiniz zeytinyağı, sindirim sistemi problemi yaşayan bebeğinizin bu sorununu gidermeye yardımcı olurken cildine kullanmanız durumunda da cildinin yumuşacık olmasını sağlayacaktır.

     Sadece bebeklere değil sindirim sistemi olan herkes zeytinyağı tüketebilir. Karaciğerden damar tıkanıklığına kadar pek çok organımızın işlevini sürdürmesine destek olan zeytinyağı, aynı zamanda diyet yaparken de sindirimi en kolay yağ olduğu için kullanılabilir.

     Sayfamızda bulabileceğiniz tamamen organik olarak yetişen zeytinyağlarının, üretiminde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi kullanılmamıştır.Hatta üretiminde kullanılan zeytin ağaçlarında da organiklik baz alınarak hedeflenen kalitenin yakalanması temelden sağlanmıştır.

     Farmasanal güvencesi ile yüksek kalite ve avantajlı fiyatlarla organik zeytinyağlarını güvenle evinize sokabilir, sofralarınızda kullanabilirsiniz.

Organik Zeytinyağları 4 ürün bulundu - 1. sayfa
Komili Soğuk Lezzetler Natürel Sızma Zeytinyağı 1 Lt
59,85 ₺
Komili Lezzetlik Yumuşak Natürel Sızma Zeytinyağı 1 Lt
59,85 ₺
Komili Lezzetlik Yumuşak Natürel Sızma Zeytinyağı 2 Lt
123,50 ₺
Komili Lezzetlik Meyvemsi Natürel Sızma Zeytinyağı 2 Lt
123,50 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi