Organik Salça ve Soslar

     Türk halkı olarak her yemeğimize mutlaka salça koyar, salçasız yemeği beğenmeyip tüketmeyiz bazen. Salça geçmişten gelen en önemli yemek kültürlerimizden biridir. Biber salçası, domates salçası gibi çeşitlerinin yanı sıra zaman içerisinde bazı çeşitleri de artarak kendi içerisinde de ayrılan salça sos özelliğine bürünüp kahvaltı sofralarımıza, sandeviçlerimize girmeyi başarmıştır. Salça ve sosların özü olan domates, içerisinde barındırdığı pek çok vitamin ile yaz aylarında sıklıkla tükettiğimiz bir gıda olmasının yanı sıra kan yapıcı özelliği ile de bilinmektedir. Biberde bulunan C vitamini ise pek çok meyveden daha fazladır. 

     Tüm bu vitaminleri barındıran, güneşin tüm vitaminini içerisine çeken bu sebzeleri hormonsuz, doğal ortamlarında toplayarak sizler için gerekli tüm işlemlerden geçirdikten sonra herhangi bir katkı maddesi ilave etmeden salça ve soslar haline getirdik. Acı biber veya acı ajvar organik salça ve soslarını acı sever ziyaretçilerimize sunduk. 

     Yemeği salçasız yemeyenler için organik domates salçasını, domateslerin en kalitelilerini toplayarak hazırladık. Mezelerin en başta geleni humus için ise en sağlıklı tarım koşullarında yetişen nohutları toparladık ve tek tıkla kapınıza kadar gelmelerini sağladık.

 

Organik Salça Sirke ve Soslar 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi