Organik Meyveler

     Keçiboynuzu daha çok ılıman iklim sevmesi dolayısıyla yurdumuzun özellikle Akdeniz bölgesinde yetişen ve faydaları saymakla tükenmeyen bir bitkidir. Bu faydaların en başında enerji vermesi gelir. Sodyum açısından zengin olan bu gıda içerisinde A ve C vitamini de barındırmaktadır. Sağlığa katkı sağladığı da söylenebilecek olan bu besin özellikle astım ve bronşit hastalıklarının tedavisinde fayda sağlamaktadır. Önemli bir antioksidan olan keçi boynuzu pek çok hastalıkla mücadeleye de yardımcı olmaktadır.

     Keçi boynuzunu tek başına tüketmenin mümkün olmadığı durumlarda oldukça şifalı olan bu bitkiden elde edilen unlardan faydalanılabilir. Yemek yapımlarından ya da hamur işlerin katılarak hem daha sağlıklı hem de daha lezzetli yemekler elde edilebilir. Ancak bu faydayı sağlamak için kullanılan keçiboynuzu ununun organik olması da oldukça önemlidir. İçerisinde herhangi bir katkı maddesi kullanılmadan üretilmesi tüm bu saydığımız faydalar için muhakkak gereklidir.

     Üretiminde pek çok farklı aşama olan keçiboynuzu ununun güvenilir yerlerden tedarik edilmesi aşamaları güvenilir bir firmadan, hatta doğallık sertifikası barından yerlerden tedarik edilmelidir. Farmasanal güvencesi bu alanda sizlere her üründe olduğu gibi garantili ürün sunma güvencesi veriyor.

 

Organik Meyveler 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi