Tutkunlarına Organik Makarnalar

     Makarna tutkunu için bir gıda olmasının yanı sıra, farklı şekillerde kullanılarak bir tutku haline gelebilir. Salçalısı, kıymalısı, yoğurtlusu, fırındası, burgusu, kalemi, lazanyası, spagettisi, peynirlisi ve daha sayabileceğimiz pek çok farklı şekillerde sıklıkla tüketilmektedir. Ana yemeklerin yanına konabilir veya ana yemek olarak ta tüketilir bazen. Öğrencilerin resmi gıdası, çocukların en sevdiğidir. Ancak fazla tüketilmesi durumunda da içeriğindeki karbonhidrat dolayısıyla kilo aldırabilir.

     Ancak makarnayı daha sağlıklı bir gıda haline getirmek kısmen de olsa elimizde. Örneğin kepekli makarnalar tüketerek normal makarnaya göre daha sağlıklı bir tüketim yapmış oluruz. İçeriğinde kullanılan buğdayın da makarnaların sağlıklı olmasına etkisi büyüktür. Bu nedenle organik üretimden geçen hammaddelerle hazırlanan makarnaları tercih ederek severek tükettiğimiz makarnaların daha sağlıklı olmalarını sağlayabiliriz.

     Farmasanal pek çok alanda sizlere sunduğu ürün güvencesini bu alanda da sunarak makarna tutkunlarına organik, kepekli, gibi üretim unsurlarının yanı sıra spagetti makarna, burgu makarna, kalem makarna, arpa şehriye ve tel şehriye gibi çeşitleri de sunmaktadır.

 

Organik Makarnalar 7 ürün bulundu - 1. sayfa
Selva Organik Spagetti Makarna 500 gr
10,90 ₺
Selva Organik Burgu Makarna 500 gr
10,90 ₺
Selva Organik Kalem Makarna 500 gr
10,90 ₺
Selva Ruşeymli Çocuk Makarnası 350 gr
4,50 ₺
Selva Yumurtalı Köy Eriştesi 400 gr
3,90 ₺
Selva Glutensiz Burgu Makarna 350 gr
10,95 ₺
Selva Ruşeymli Çocuk Makarnası 350 gr 6 ADET
27,00 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi