Hem Organik, Hem Lezzetli Çorbalıklar

     Gelişen teknoloji ve insanoğlunun parasal sorunları nedeniyle üretim hızlanırken ürün kalitesinde düşüş meydana gelerek, bu olumsuzluklar yediğimiz içtiğimiz her şeye yansımaktadır. Genetiği değiştirilmiş ürünler, hormonlu gıdalar, organik diye satışa sunulan her şeyin doğallığından şüphe eder olduğumuz bu dönemde organik ürünlerin önemi bir kat daha arttı. Doğal yaşama dönüş hız kazanırken, doğal gıdalara da rağbet hızlandı. Doğal gıda üretiminde önemli rolü olan köylülerimiz için, "Köylü milletin efendisidir" diyen Atatürk'ün bu sözünün kıymeti zaman geçtikçe daha da anlamlı hale geldi.

     Köylerimizde yetişen, doğallığını koruyan ürünlerden elde edilen bakliyatlar, ihtiyacınıza göre sofralarınızda yerini almaktadır. Yemeğimize güzel bir başlangıç için tükettiğimiz çorbalarda da kullandığımız, çorbanın özünü oluşturan malzemelerde organiklik önemli bir faktördür. Aynı zamanda bebeklerin ek gıdaya geçişte sıklıkla tükettikleri çorbalarda da kullanılan malzeme doğal olmanın yanı sıra lezzetli de olmalıdır.

     Çorba pişirmek için gerekli olan tahıl karışımları, mercimekler, buğday ve tarhanalar sayfamızda ziyaretçilerimize sunularak bu muhteşem lezzetlere kolaylıkla erişerek faydalanmanıza olanak sunmaktayız.

 

Organik Çorbalıklar 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi