Organik Bebek Gıdaları

     Kendimizden önce düşündüğümüz çocuklarımız, her şeyin en iyisini hak ederler. Ebeveyn olarak yeri gelir kendi ihtiyaçlarımızı hiçe sayarız. Ama konu çocuklarımıza geldiğinde hiç düşünmeden en iyisini, en kalitelisini ve en güvenilirini vermek isteriz. Gözümüzü arkada bırakacak, güvenmediğimiz her şeyden uzak tutmak isteriz onları.

     Tüm bu önemli konuların başında yedirdiklerimiz gelir. Gelişim aşamasında olan bebeklerimize, çocuklarımıza yedirdiklerimiz gelişimini etkileyen en önemli faktörlerdendir.

     Organik toz içeceklerle bebeklerinizin atıştırma öğünlerini veya yedikleriyle birlikte içirebilecekleri lezzetli öğünleri hazırlayabilirsiniz. Çocuklarımızın en sevdiği yiyeceklerin başında gelen çikolataların da doğal olması çok önemlidir. Minik bebeklerimizin içini ısıtacak ve içerisinde pek çok vitamin barındıran tarhana çorbaları da hem besleyici hem tok tutucu özellik taşımalı, tüm bunların yanında içerisinde kullanılan tüm malzemeler de doğal ortamlarında yetişmelidir. Bazı anneler bebeklerine biberon maması vermek yerine geleneksel yöntemleri tercih ederek pirinç unuyla pişen mamaları tercih ederler. Bu tür durumlarda kullanılan pirinç ununun organik olması gelişimini sürdürmeye çalışan bebeğiniz için çok önemlidir.

     Sayfamızda organik garantisine sahip olan toz içeceklere, süt dolgulu çikolatalara, tarhana çorbalarına ve pirinç unlarına erişerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

 

Organik Bebek Gıdaları 5 ürün bulundu - 1. sayfa
Beyorganik Organik Bebekler İçin Tarhana 350 gr
12,90 ₺
Beyorganik Organik Bebekler İçin Tarhana 500 gr
16,90 ₺
Beyorganik Organik Pirinç Unu 500 gr
9,90 ₺
Vivani Organik Cavi Quick Toz İçecek 400 gr
28,90 ₺
Vivani Organik Kakaolu Fındık Kreması 400 gr
25,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Sepete Eklendi