Kış Aylarının Vazgeçilmezi; Organik Bakliyatlar

     Dört bir yanı cennet olan ülkemiz doğa güzelliklerinin yanı sıra dört mevsimi yaşamasından kaynaklı pek çok farklı ve dünyanın her yerinde eşi benzeri bulunmayan bir toprak örtüsüne sahiptir. Kışın hasata çekilen topraklarımız, baharla beraber yeşeren dallara bırakır yerini. O dallarda her yörenin kendine has dokusu olan binlerce ürün mevsiminde toplanır. Kimi taze taze tüketilirken kimi de toplanarak kurutulur ve bu şekilde sunulur önümüze.

     Tüm bu güzelliklerden elde ettiğimiz hasatları zamanında toplayarak içlerine herhangi bir katkı maddesi koymadan, organik olarak sunuyoruz. Doğallık ve organikliğin yanı sıra aynı zamanda eşsiz lezzetleriyle de damak tadınızı şenlendirecek organik bakliyat çeşitlerimizin üretiminde hiçbir koruyucu madde kullanılmamaktadır.

     Özellikle kış aylarında sıklıkla tükettiğimiz kuru fasulye, nohut, kırmızı mercimek, sarı mercimek, yeşil mercimek, patlak mısır, bulgur, pirinç ve irmik çeşitlerimizle müşterilerimize tamamen organik ürün güvencesi verirken lezzetten de ödün vermemelerini sağlıyoruz.

 

Organik Bakliyatlar 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi