Sağlıklı, Organik Baharatlar

     Yemeklerinize ve pastalarınıza eşsiz lezzetler katarken sağlıklı kalabileceğinizi biliyor musunuz? Pişirdiğimiz yemekte kullandığımız pek çok malzemenin doğal ve sağlıklı olmasına dikkat ederiz. Ama içerisine kattığımız baharatlarda doğallığı, organikliği düşünemeyiz. Halbuki bir yemekte lezzet kadar içerisinde kullanılan malzemelerin doğal olması da önemli rol oynar. Bu nedenle kullandığımız diğer malzemeler gibi içerisine koyduğumuz baharatların da organik olması oldukça önemlidir. Bazı baharatların ürünlerin üretimi esnasında kullanılan katkı maddeleri ve kimyasallar ürünlere renk verirken ürünün doğallığını da alıp götürür.

     Sayfamızda bulabileceğiniz tamamen organik baharatlarla yemekleriniz ve pastalarınız doğal olmanın yanı sıra eşsiz lezzetlere bürünür. Dalından koparılmış tazecik lezzetler tamamen şartlarda sofralarınıza konmak için hazırlanırken organik olmaları dolayısıyla ürünler gerçek lezzetlerini muhafaza ederler. Ayrıca vucudumuza faydaları saymakla bitmeyecek olan pek çok farklı baharat, organik olmaları artısıyla tüm vitaminlerini içlerinde barındırmakta ve metabolizma hızlandırma etkisinden tok tutma etkisine kadar vücuda sağladıklarıyla aynı zamanda zayıflamaya da yardımcı olmaktadır.

     Sizlere sunduğumuz kakaolar, keten tohumları, naneler, kimyonlar, haşhaşlar, susamlar, ruşeymler ve buğday kepeklerini kullanım amacınıza göre satın alabilirsiniz.

     Uygun şartlarda kurutulup gerekli analizlerden geçilen organik baharatlar, organik sertifikalara sahiptir ve doğallığı tescillenmiştir.

 

Organik Baharatlar 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi