Rengarenk Tırnaklar İçin Rengarenk Ojeler

     Kırmızı, pembe, mor. Bayanlar renklerle oynamaya bayılır. Kıyafet seçiminden ev eşyalarına kadar hayatımıza giren her alanda bir bayanın tercihi her zaman için daha cıvıl cıvıldır. Bir bayanın tercihi kendisini hemen belli eder. Bu seçimler ve renk cümbüşü kadınların kıyafetlerine, makyajlarına ve güzelliğini bütünleyecek bir diğer kategori olan ojelerine de yansır.

     Şekere benzeyen rengarenk ojeler bakımlı ellerin vaz geçilmezidir. Her giyin tarzına ve renge uygun kullanılabilen ojeler, klasik bir görünüm elde etmenize de yarar, spor bir görünüm kazanmanıza da. 

     Ancak bu konuda da dikkat edilmesi gereken nokta ojenin tırnaktan çıkartıldıktan sonra tırnakta koyu renkli bir iz bırakmamasıdır. Bu durum hem ojenin kalitesiyle hem de kullanılan asetonla alakalıdır. Kaliteli bir marka oje ve aseton tercih ederseniz tırnaklarda sarı renk oluşumunu engellersiniz. 

     Ojenin tırnakta daha şık görünmesini sağlayan bir diğer faktör de tırnağın manikürlü olmasıdır. Ancak çalışan veya yoğun bir tempoya sahip bayanların her zaman için manikür yaptırmaları mümkün olmayabilir. Bu durumda tırnak etlerini temizleyerek tırnakların manikürlü gibi görünmesi sağlanabilir. Tırnak etlerini hızlı bir şekilde temizlemenize yardımcı jellerden faydalanarak çok kısa bir sürede tırnak etlerinden kurtulabilirsiniz.

     Bazı insanlarda da tırnak yeme gibi kötü bir alışkanlık vardır. Bu nedenle tırnakları hiç uzamaz. Tırnaklara acı oje uygulanarak bu sorunun bir nebze olsun azaltabilirsiniz. Tırnaklardaki hijyen sorunu dolayısıyla tırnak yeme alışkanlığı hiç te sağlıklı bir durum değildir. Giderilmezse hem tırnaklarınızın uzamasına engel olur hem de tırnağa doluşan kirlerin miğdeye gitmesine neden olabilirsiniz. Acı ojeler bu alışkanlığınızdan vaz geçmenize destek sağlar.

     Sayfamızda yer alan onlarca renk oje ve tırnak bakım ürünlerinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

 

 

Ojeler 39 ürün bulundu - 1. sayfa
Urgo Tırnak Yeme Önleyici Acı Cila 9 ml
34,90 ₺
Sally Hansen Oje Açık Mercan Rengi
13,00 ₺
Sally Hansen Oje Gül Kurusu
13,00 ₺
Sally Hansen Oje Fuşya Pembe
13,00 ₺
Sally Hansen Oje Açık Çamböceği
13,00 ₺
Sally Hansen Oje Mantar Rengi
13,00 ₺
Sally Hansen Oje Lila Rengi
13,00 ₺
Sally Tırnak ve Tırnak Eti Yağı - 13.3 gr
28,50 ₺
Sally Hansen Oje Mor
13,00 ₺
Sally Hansen Oje Sarı
13,00 ₺
Sally Hansen Menekşe Rengi Oje
13,00 ₺
Kalyon Oje Temizleme Losyonu 200 ml
5,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi