ALT KATEGORİLER

ÜRÜN FİLTRELEME

Markaya göre filtreleme

Ay aralığı

4 Ay
10 Ay
12 ay ve üzeri

      Meyve Suları ve Sütler

     Bebeğinizin 4. ayı itibariyle verebileceğiniz bir diğer takviye ürün ayına uygun meve suları. Organik olarak hazırlanıp cam kavanozlarda sunulan meyve suları içerisinde pek çok vitamin barındırır. Bebeğinizin beslenmesine ek olarak verebileceğiniz meyve sularında tamamen doğallık oldukça önemlidir. Ayrıca ilave şeker katkısız olmalı ve bebeğinizin sindirim sistemine zarar vermemelidir. Hazır meyve sularında şeker ve katkı maddesi bulunduğundan bebeğiniz için tercih edeceklerinizin tamamen organik olması oldukça önemlidir.

     Anne sütüyle beslenen bebeğinizin zaman zaman sıvı ihtiyacı artabilir. Bu durumlarda bebeğinize tattırabileceğiniz meyve sularıyla bu ihtiyacını karşılamasına yardımcı olabilirsiniz. Bebeğinizde alerji yapması ihtimaline karşın azar azar verip vücudunun tepki verip vermeyeceği gözlemlenmelidir.

     Yaşını tamamlayan bebeğinize ise bir yaş ve üzeri içi hazırlanan sütlerden verebilirsiniz. Süt veriminde ise mahalle sütçülerinden verilen sütler tercih edilmemeli, mümkün olduğunca devam sütleri tercih edilmelidir. Devam sütleri, normal sütlere göre daha kolay sindirileceğinden, devam sütleri tercih edilerek bebeğin hazım problemi yaşamamasına yardımcı olunmalıdır.

     Devam sütleri içerisinde barındırdıkları pek çok vitaminin yanı sıra bebeğin ihtiyacı olan kalsiyum ile de bebeğin kalsiyum ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur. Anne sütüne yakın bir ürün elde etmek için içeriğine pek çok ilave besin katılarak bebeğin hem fiziksel hem zihinsel gelişimine yardımcı olmaktadır.

 

Meyve Suları ve Sütleri 5 ürün bulundu - 1. sayfa
Hipp Organik Sıvı Devam Sütü 250 ml
9,90 ₺
Aptamil Çocuk 4 Devam Sütü 200ml
1,90 ₺
Aptamil Çocuk Sütü 500 ml (+1 Yaş)
3,45 ₺
Milupa Organik Meyve Suyu Elma Kayısı 200 ml 4 Aydan İtibaren
1,95 ₺
12% İndirim
Hipp Organik Meyve Suları Elma Suyu 200ml
4,75 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18
Seydişehir / KONYA

0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi