Vücut Masaj Yağları

     Zaman zaman günün yorgunluğu, yaşanılan stres veya bazı rahatsızlıklar dolayısıyla rahatlamaya ihtiyaç duyabilir, sihirli bir el değsin bizleri rahatlatsın isteriz. Özellikle hava şartları, çalışma koşulları, vücudumuzun bazı bölgelerindeki deformasyon dolayısıyla yaşadığımız ağrılı durumlarda daha fazla rahatlama ihtiyacı duyar ve bazı özel uygulamalarla bu rahatsızlıklardan kurtulmak için lokal yardım alabilirsiniz.

     Bel bölgesi, ayak ve bacak bölgesi, sırt bölgesi gibi bölgelerimizde oluşan ağrılı durumlar için kullandığımız ilaçlara takviye olarak kullanabileceğimiz yakı, damla ve masaj yağları ile bu süreçlerin çok daha hızlı bir şekilde atlamasını sağlarken aromatik kokuları bizleri farklı yerlere götürebilir.

     Herhangi bir rahatsızlığınız olmasa dahi, kendinize güzel bir jest yaparak içeriğinde çeşitli bitkilerin özleri bulunan bu masaj yağlarıyla zaman zaman kendinizi şımartabilirsiniz. Kas rahatlamasına fayda sağlayan yakıların düzenli kullanımı ile de özellikle mesleki deformasyon dolayısıyla oluşan sürekli kas gerilmelerinde ciddi oranda azalma sağlayabilir, ağrılı bölgelerde uzun süreli bir rahatlama sağlayarak günün tüm yorgunluğunu bırakabilirsiniz.

     Sayfamızda yer alan mentollü ve farklı aromalardan oluşan yakılar, damlalar, termal yakı bantları, ayak ve bacak masaj yağları, masaj kremleri gibi ürünler, faydalanmanız için sizlere sunulmaktadır.

 

Masaj Yağları 6 ürün bulundu - 1. sayfa
18% İndirim
Şanlı Kapsikumlu Merhem 40 ml
45,00 ₺
36,90 ₺
Şanlı Sıvı Yakı Mentollü 100 ml
17,50 ₺
Şanlı Sıvı Yakı Liniment Kapsikumlu 100ml
17,50 ₺
13% İndirim
Şanlı Sıvı Yakı Mentollü 50 cc
9,95 ₺
Şanlı Sıvı 50 cc
11,90 ₺
26% İndirim
Şanlı Mentollü Merhem 40 gr
19,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi