Vücut Masaj Yağları

     Zaman zaman günün yorgunluğu, yaşanılan stres veya bazı rahatsızlıklar dolayısıyla rahatlamaya ihtiyaç duyabilir, sihirli bir el değsin bizleri rahatlatsın isteriz. Özellikle hava şartları, çalışma koşulları, vücudumuzun bazı bölgelerindeki deformasyon dolayısıyla yaşadığımız ağrılı durumlarda daha fazla rahatlama ihtiyacı duyar ve bazı özel uygulamalarla bu rahatsızlıklardan kurtulmak için lokal yardım alabilirsiniz.

     Bel bölgesi, ayak ve bacak bölgesi, sırt bölgesi gibi bölgelerimizde oluşan ağrılı durumlar için kullandığımız ilaçlara takviye olarak kullanabileceğimiz yakı, damla ve masaj yağları ile bu süreçlerin çok daha hızlı bir şekilde atlamasını sağlarken aromatik kokuları bizleri farklı yerlere götürebilir.

     Herhangi bir rahatsızlığınız olmasa dahi, kendinize güzel bir jest yaparak içeriğinde çeşitli bitkilerin özleri bulunan bu masaj yağlarıyla zaman zaman kendinizi şımartabilirsiniz. Kas rahatlamasına fayda sağlayan yakıların düzenli kullanımı ile de özellikle mesleki deformasyon dolayısıyla oluşan sürekli kas gerilmelerinde ciddi oranda azalma sağlayabilir, ağrılı bölgelerde uzun süreli bir rahatlama sağlayarak günün tüm yorgunluğunu bırakabilirsiniz.

     Sayfamızda yer alan mentollü ve farklı aromalardan oluşan yakılar, damlalar, termal yakı bantları, ayak ve bacak masaj yağları, masaj kremleri gibi ürünler, faydalanmanız için sizlere sunulmaktadır.

 

Masaj Yağları 11 ürün bulundu - 1. sayfa
26% İndirim
Şanlı Kapsikumlu Merhem 40 ml
27,00 ₺
19,90 ₺
Şanlı Sıvı Yakı Mentollü 100 ml
17,50 ₺
Şanlı Sıvı Yakı Liniment Kapsikumlu 100ml
17,50 ₺
Foot Doctor Ayak ve Bacak Jeli 75 ml
9,80 ₺
Capsimax Thermal Flaster 4 Adet
7,95 ₺
Capsimed Thermal Flaster 4 Adet
7,95 ₺
Capsimin Thermal Flaster 4 Adet
7,95 ₺
Menthoplast Mentollü Flaster 4lü
7,95 ₺
13% İndirim
Şanlı Sıvı Yakı Mentollü 50 cc
9,95 ₺
Şanlı Sıvı 50 cc
11,90 ₺
Mediwell Mıgraıne Therapy Coolıng Gel Patch
14,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18
Seydişehir / KONYA

0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi