ÜRÜN FİLTRELEME

Veet Kişisel Bakım Ürünleri

 

 

Kadınların en büyük isteği; pürüzsüz bir cilde sahip olmak. Bu uğurda geçmişten günümüze pek çok yol denenmiştir. Çok eskilerde kadınlar için oldukça zahmetli yöntemler denenmiş ancak istenen sonuca her zaman ulaşılması mümkün olmamıştır. Veet uzun yıllardan bu yana pürüzsüz her cilde kavuşmak için yöntemler geliştirme konusunda araştırmalar yaparak zahmetli olan işlemleri kolaya indirgeme konusunda yöntemler geliştirmiştir. Veet ağda bantları, kremler ve spreyler kategorileri altında yüz, vücut, bacak ve özel bölgeler gibi pek çok alanda uygulanabilecek güzellik sırları ile pürüzsüz bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olmaktadır.

 

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte kadınlarda istenmeyen tüyler dolayısıyla bir telaşe başlar. Koltuk altı, bacaklar ve özel bölgeler bu dönemde her zaman olduğundan daha da hassas bir bakıma ihtiyaç duyar. Kadınların kabusu haline gelen istenmeyen tüylerden kurtulmak kaçınılmaz hale gelir. Veet ürünleri pek çok ihtiyaca yönelik sunduğu çözümlerle bu sorundan kurtulmanıza yardımcı olur. Veet tüy dökücü kremle ve spreyler, özellikle hassas cilde sahip olanlar için özel olarak üretilmiştir. Uygulandığı anda tüylerinizden birkaç dakika gibi kısa bir sürede kurtulmanıza yardımcı olur. Veet tüy dökücü kremleri tüy sorununuzdan kurtulmak istediğiniz bölgeye uygulayarak temizlediğinizde inanılmaz bir hızla tüylerinizin yok olmasına yardımcı olduğunu gözlemlersiniz.

 

Veet tüy dökücü spreyler de Veet tüy dökücü kremlere benzer bir etkiye sahiptir. Uygulama yaptıktan sonra kısa bir süre içerisinde uygulanan bölgede cildinize zarar vermeden nazikçe tüylerinizden kurtulmanıza katkı sağlar. Canınızı yakmadan ve kolayca uygulanır olması en büyük avantajıdır. Cildinde ağda veya lazere hassasiyet olan kişilerin güvenle kullanabilmesi için üretilmiştir. Hızlıca çözüme götürmeye ve en ufak tüylerden bile rahatça kurtulmanıza yardımcı olması dolayısıyla özellikle aniden ihtiyaç duyulduğunda tercih edilmektedir. İçeriği cildinize zarar vermez ve yeni çıkan tüylerin daha yumuşak olmasına da yardımcı olur. Böylece deri altında kalan batık tüylerden de kurtulmanıza katkı sağlar.

 

Veet ürünlerinden daha uzun süreli pürüzsüzlük sağlayanlardan olan Veet ağda bantları, yüz ve vücut bölgesi için hazırlanmış farklı özellikteki ürünlerdir. Yüz bölgemize uyguladığımız ağdanın daha hassas ve kıl köklerini beslememesi önemli konulardandır. Veet yüz ağda bantlarını elinizde kısa bir süre ısıtarak yüzünüzdeki fazla tüylerinizden kurtulmak istediğiniz bölgeye uygulayınız. Kısa bir süre bekledikten sonra hızlıca çektiğinizde uygulanan bölgede fark edilir bir pürüzsüzlük gözlemleyebilirsiniz. Yüzünüz gibi önemli ve sıradan ürünler kullandığınızda beklediğiniz sonucu alamayacağınız bölgelerde etkili bir sonuç almanız için hazırlanmıştır. En kısa ve ince tüyleri de kolayca almaya ve istediğiniz görünüme kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

 

Veet ağda bantlarından vücut için olanlar ise yüzünüz hariç vucüdunuzun genelinde kullanabilmeniz için hazırlanmıştır. Kullanıma hazır olması paketi açarak direkt olarak uygulama yapmanız anlamına gelmektedir. Bacak, kol altları veya özel bölgenize ağda bandını yapıştırarak çekmeniz gerekmektedir. İstediğiniz pürüzsüzlüğe kavuşmak için klasik ağdalara göre çok daha kolay uygulanır olması oldukça büyük bir avantajdır. Uygulama sonrası cildinizde en kısa tüylerin bile yok olduğunu istediğiniz pürüzsüz görünüme kavuştuğunuzu gözlemleyebilirsiniz. Veet ağda bantları uygulandıktan sonra cildinizde kuruluk yaratmaz. Uzun süre pürüzsüz görünümü korumanıza yardımcı olur.

Veet ürünleri 11 ürün bulundu - 1. sayfa
Veet Tüy Dökücü Sprey Krem Hassas Ciltler 150 ml
59,90 ₺
Veet Hassas Ciltler İçin Tüy Dökme Kremi 100 ml
29,95 ₺
Veet Tüy Dökmeye Yardımcı Krem Sprey ( Normal Ciltler ) 150 ml
45,90 ₺
Veet Hydro'Restor Tüy Dökme Kremi ( Normal Ciltler ) 100 ml
17,90 ₺
Veet Yüz Bölgesi için Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları
24,90 ₺
Veet Tüy Dökme Kremi 100 ml Kuru Cİltler İçin
17,90 ₺
Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları-Hassas Ciltler İçin 12 Parça
21,90 ₺
Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları-Gül Kokusu ve Besleme Yağları-12 Parça
21,90 ₺
Veet Kullanıma Hazır Sir Ağda Bantları Kuru Ciltler İçin 14 Parça
21,90 ₺
Veet Hızlı Dokunuş Tüy Dökücü Krem 45 ml
11,95 ₺
Veet Normal Ciltler İçin Tüy Dökücü Krem 100 ml
24,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi