ÜRÜN FİLTRELEME

Renk Seçimi

Mavi
Sarı
Pembe

Uni Medikal Ürünler

 

Hastalık zor bir süreçtir. Bir o kadar zor olan diğer bir konu da hasta bakımıdır. Sevdiklerimizin hastalığını görmek yetmez gibi bir de bakımlarıyla ilgilenip zor anlarına tanıklık etmek çok daha yorucudur. Bakım işlemini kolaylaştıracak çözümler ile bu zor sürecin daha kolay ve hasta için de daha rahat atlatılmasına destek olabilirsiniz. Uni, hastaların yanında olmak için geliştirdiği medikal ürünlerle, hasta bakımını kolaylaştırmaya destek olmaktadır.

 

Uzun süre tek başına ihtiyaçlarını karşılayamayan kişiler bakımsızlaşabilir. Yalnız başına bakım yapmak ise her zaman mümkün olmayabilir. Bu durumda Uni hasta özel bakım ürünleri devreye girerek hastaların temizliklerini kolaylıkla yapmanıza yardımcı olur. Bu ürünlerden bazılarını kısaca inceleyelim.

 

Uni med antibakteriyel saç yıkama bonesi, kolay kullanımı ile saçlarının banyoda yıkanması mümkün olmayan kişilerce kullanılabilir. Durulama gerektirmeyen Uni med antibakteriyel saç yıkama bonesi, mikrodalgada ısıtılarak kolaylıkla kullanım için uygundur. Tercih edilirse sıcak suda da bekletilebilir. Böylece hastaların saçlarını yıkamanın çok daha kolaylaşmasına yardımcı olur.

 

Uni med antibakteriyel vücut yıkama havlusu, vücut temizliğinin zorlayıcı olması durumunda vücut temizliğini kolaylıkla sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. Genel tüm vücudun temizlenmesi için tek Uni med antibakteriyel vücut havlusu yeterlidir. Böylece hastaların banyoya girememeleri dolayısıyla kendilerini kötü hissetmelerinin engellenmesine de destek olunur.

 

Uni med antibakteriyel yıkama kesesi, vücut temizliğinde etkili olan bir diğer konudur. Özellikle yatalak hastaların banyo yapmalarının imkansız veya çok zor olması durumunda tercih edilerek hastanın temizlenmesine, rahatlamasına ve kötü vücut kokularından arınmasına yardımcı olur. 

 

Uni med antibakteriyel perine bölgesi yıkama havlusu ise, perine bölgesinin temizlenmesi gerektiği durumlarda kullanılabilir. Böylece hastanın en yoğun kirlenen bölgesi olan perine bölgesinin temizliğinin kolaylıkla yapılmasına yardımcı olunur.

 

Uni Anne ve Bebek Ürünleri

 

Bebeklerin ciltleri hassastır. Ama yeni doğan bebekelerin ciltleri çok daha hassastır. Özellikle bebeklerin popoları bez kullanımından dolayı devamlı hava almaz. Bu yüzden kullanılan ürünlerin önemi bir kat daha artar. Uni baby yenidoğan ıslak mendilleri saf su ve pamuktan üretilmiştir. Bebeğin cildine zarar verecek herhangi bir kimyasal içermeyen Uni Baby yenidoğan ıslak mendiller,  bebeğin poposunu pişik olmamasına da yardımcı olur. Ayıca Uni baby yenidoğan ıslak mendilleri bebeğin genel temizliğinde de güvenle kullanabilirsiniz.

 

Uni bir Eczacıbaşı markasıdır ve Eczacıbaşı kalitesini tüm Uni ürünlerinde bulabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Bebeklerin dikkat edilmesi gerekenlerin en başında yer aldığını bilerek hareket eden Uni, saf ve doğal ürünleri ile bu hassasiyetin bir parçası olmaktan mutludur. Özellikle yenidoğan diye adlandırılan bebekler için özel serileri ile Uni, en çok tercih edilenlerdendir.

 

Bebeklerin sağlıklı gelişimi için temiz olmaları önemlidir. Ancak yoğun bir temizlik  bebeklerin ciltlerine zarar verebilir. Zaten hassas olan cilt, yoğun temizliği kaldıramaz hemen reaksiyon gösterir. Uni bebeklerin genel temizliği için ürettiği tüm bakım ürünleri ile annelerin sağ kollarıdır. Geniş ürün yelpazesinde yenidoğan serileri, ıslak bebek havluları, boyasız şampuanlar, bebek yağları, pişik kremleri, kulak çöpleri, bebek bakım örtüleri, bebek losyonları ve bebekler için kulak çöpleri gelir.

 

Bebeklerinizin kıyafetlerini temizlemede kullanabileceğiniz Uni baby deterjanları etkili leke çıkarıcı özelliğin yanı sıra kıyafetlerin yumuşacık olmasına da yardımcı olur. Böylece bebeklerin ciltlerine temas eden kıyafetlerde ekstra bir yumuşaklık sağlayarak bebeğin huzursuz olmasını engellemeye yardımcı olursunuz. Uni deterjanlar hipoalerjeniktir ve bu özelliği ile alerjen ciltlerde bile güvenle tercih edilebilir.

 

Uni bebeğin bakımının her aşamasında yanında olmayı hedefler. Bebeğin yanında olmak demek ilk önce annelerin onayını almak demektir. Çünkü anneler güvenmedikleri bir markayı bebeklerinde kullanmazlar. Uni sensitive ıslak mendiller ve Uni çamaşır deterjanları başta olmak üzere sitemizde bulabileceğiniz tüm ürünleri ile önce annelerin onayına sonra da bebeklerin kullanımına sunulmaktadır.

Uni ürünleri 5 ürün bulundu - 1. sayfa
Uni Baby Bebek Bakım Örtüsü 60X60 10 Adet
13,95 ₺
Uni Baby Bebek Şampuan 700 ml
14,95 ₺
Uni Baby Emniyetli Kulak Çubuğu 60 Adet
5,90 ₺
Uni Baby Papatya Bebek Yağı 200 ml
18,90 ₺
Uni Baby Yüz Ve Vücut Losyonu 200 ml
17,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi