ÜRÜN FİLTRELEME

 

Ülker Bebek Mamaları

Sağlıklı bebekler için, anne sütü en iyisidir. Anne sütü alan bebekler, sağlıklı gelişimlerini sürdürürken aynı zamanda anne ve bebek arasında duygusal bağın kurulması da sağlanabilir. Ancak anne sütünün yetmemesi veya alınamaması durumunda sağlık kuruluşlarından alternatif yöntem önerileri alınmalıdır.

Bebeğinize, en eski markalardan birinin güvencesi ile besleyin. Ülker 125 yıllık geçmişini, bebekler için sunduğu Hero baby nutrasense devam sütleri, bebek mamaları ve meyve püreleri ile bebeklerinizin gelişimine katkı sağlamak için kullanıyor.

Bebeklerin beslenmesinde en ufak detayların dahi ne kadar önemli olduğunu bilen Hero baby, bebekler için ürettiği tüm meyve pürelerinde doğal tarım uygulamasını tecrübesiyle buluşturuyor. Meyvelerin yetiştirildiği toprakların analizi ile başlayan bu süreç, hasatın toplanıp kavanoz maması haline gelmesine kadarki tüm aşamaları kapsıyor.

Bebeklere sağlıklı devam sütleri ve kavanoz mamaları gibi ürünleri sunmak için oldukça ciddi yatırımlar yapan Hero baby, yetişen sağlıklı bebekler ile yatırımlarının en büyük karşılığını almaktadır. 

Bugün adını Avrupa'nın en büyük bebek maması yetiştiricileriyle aynı seviyeye yazdıran Hero baby nutrasense, bebek mamaları, kaşık mamaları, devam sütleri, ek gıda, gece mamaları gibi alanlarda bebeğin sağlıklı gelişimine katkıda bulunmanın gururunu yaşıyor.

İsviçreli bilim adamları tarafından anne sütü üzerine yapılan araştırmalar sonucu bebeklerin bağışıklık sistemini geliştiren nutradefense teknolojisi, hero baby nutrasense ile ülkemizde. Anne sütünde bulunan probiyotik GOS, LC-PUFAs ve nükleotodlerle daha sağlıklı bir gelişim gerçekleştiren bebekleriniz, nutradefense teknolojisinden de faydalanmış olur. 

Bebeklerinizin uyumadan önce besleyebileceğiniz Hero baby nutrasense, halk arasında gece maması olarak ta adlandırılır. Gece mamaları, bebeğinizin uzun süre tok kalmasını sağlarken rahat bir hazım da sunar. Böylece bebekleriniz deliksiz bir uyku ile gelişimlerini sürdürebilirler.

 

Ülker Doğal Destek Ürünleri

Geçmişi 20. yüzyıllara kadar dayanan Ülker, uzun yılların verdiği tecrübeyi yenilikçi yapılarla buluşturarak kullanıcılarına en iyisini sunuyor. Türkiyenin sayılı meyve aromalı yerli içeceği olan Maltana, bu yenilikçi çalışmalar sonucu üretilmiştir ve Malt içeceğine yeni bir boyut kazandırmıştır. 

Sağlıklı serinlik isteyenlere alternatif olarak üretilen Ülker Maltana, armutlu ve ananaslı çeşitleri ile farklı zevklere de hitap etmektedir. İçeriğinde B2, B3, B6 vitaminleri ile kalsiyum, potasyum, magnezyum ve polifenol içermektedir. 

Ülker Maltana, gençlerin yaz aylarında soğuk içecek arayışına sağlıklı soğuk içecek olarak alternatif üretilmiştir ve emziren kadınlarda malt içeceğinin süt yapıcı etkisi dolayısıyla tercih edilebilir. 

Ülkerin bir buçuk sene süren arge çalışmaları sonucu üretilen Ülker Maltana, üretim tesislerine oldukça ciddi bir yatırım yapılmıştır. Ülker kalitesi ile güvenle içebileceğiniz Ülker Maltana, 330 ml kutu ve 330 ml cam şişelerde satılmaktadır. 

Malt içeceği nedir?

Çimlendirilip kurutulmuş arpa olarak adlandırabileceğimiz malt unundan elde edilen malt içecekleri, enerji besin değerleri açısından yüksektir. Bazı kişilerce sanıldığının aksine, bina ile bir alakası bulunmamaktadır. Bu nedenle Ülker Maltanayı güvenle tüketebilirsiniz. 

Ülker kalitesi ve güvencesi ile sağlıklı anneler, sağlıklı bebekler ve sağlıklı bir nesil için Ülker Maltana tercih edilebilir.

 

Ülker ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi