ÜRÜN FİLTRELEME

TTO Cilt Bakım Ürünleri

 

Bazı insanlar özeldir. Özel olmalarının pek çok nedeni vardır. Bunlardan biri de ciltlerindeki hassasiyettir. Bu nedenle özel bakıma ihtiyaç duyabilirler. Onlara ihtiyaç duydukları bakımı sağlamak için TTO ürünleri üretilmiştir. Cildin sağlığını kaybeden pek çok farklı alanında çözümler sunmaya yardımcı olan TTO ürünleri, şampuanlardan yüz temizlene jellerine, sıvı sabunlardan thermal çözümlere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Cildimiz hepimiz için önemlidir. Sağlığını kaybeden bir cilt psikolojik olarakta bizleri yıpratır. Bu nedenle cildimize iyi bakmamız pek çok açıdan bizlere faydalıdır.

 

Cildimiz nefes alır ve sağlığını da nefes alarak sürdürür. Zaman zaman dinlenmeye ve arınmaya ihtiyaç duyar. Ancak cildimizi dinlendirmek ve sakinleştirmek için uygulanabilecek yöntemler zaman alıcı ve zahmetlidir. TTO thremal şampuanlar, saç derimizden cildimizin tamamında kullanıma uygun olarak üretilmiştir ve sakinleştirmeye yardımcı etkisi ile uzun süren bir rahatlama sağlar. Uzun ve zahmetli bakım yollarına ihtiyaç duymadan kolay bir şekilde uygulama yapabilmenize yardımcı olmaktadır. İçerisindeki termal su ve çay ağacı yağı, cildimizi sakinleştirici etkisinin yanı sıra beslemeye de yardımcı olmaktadır.

 

TTO yüz temizleme jelleri de yüzümüz gibi hepimiz için önemli olan bir bölgemizi derinlemesine temizlemeye yardımcı olur. Yüzümüzde oluşan akne ve sivilceler önlem alınmazsa cildimizi yorarak daha da çoğalabilir ve gerekli tedbirler alınmadığı sürece istemediğimiz şekilde görünecektir. TTO yüz temizleme jellerini kullananların yorumları, cildi temizlemesinin yanında parlaklık ve ışıltı vermeye katkı sağladığı şeklindedir. Antibakteriyel özelliği tıkanan gözeneklerin açılmasına ve cildin nefes almasına yardımcı olmaktadır. Makyaj temizliğinde cildi makyaj kalıntısından kolayca arındırmaya yardımcı TTO yüz temizleme jellerini günlük temizliğinizde kullanabilirsiniz. Cildinize herhangi bir olumsuz etkisi olmadığı klinik testlerde onaylanmıştır.

 

Gözlerimiz oldukça hassas ve en önem verdiğimiz organlarımız arasında gelir. En ufak bir etkiden dolayı kolayca mikrop kapabilir. Sabah uyandığımızda bazen gözümüzde yoğun miktarda çapaklanma olduğunu gözlemleriz. TTO Blefaritto göz şampuanları, göz kapağı, kaş ve kirpiklerdeki kepeklenme sorununu çözümlemeye yardımcıdır. Gözü yakmadan temizlenmesine yardımcı olarak göz bölgemize gerekli hijyene katkı sağlar. Gözlerimiz gibi hassas bölgemizde kullandığımız ürünler oldukça önemlidir. Rastgele bir ürünle yaptığımız göz temizliği istediğimiz sonucu almamızı sağlamayabilir. TTO Blefaritto göz şampuanları, göz çevresi temizliği ve bakımı için özel olarak üretildiğinden tereddüt etmeden kullanmanıza katkı sağlar. 

 

Kepeğin asıl nedeni ciltteki fazla yağlanmadır. Saç kepeği için kullanılan ürünleri göz kepeğinde kullanmak gözlerimize zarar verebilir. Bu nedenle göz bölgenizde kepeklenme sorunu varsa TTO Blefaritto göz şampuanlarından yardım alabilirsiniz. Göz bölgenizdeki fazla yağı alarak kepek sorununu engellemeye katkı sağlayan TTO Blefaritto göz şampuanları, göz ve kirpiklerinizin tertemiz görünmesine yardımcı olur. Böylece göz, kirpik ve kaş kepeklerinizin problem olmaktan çıkarak temiz ve fresh bir görünüme kavuşmanıza katkı sağlar. Cildinizin her bölgesi önemli ve özeldir. TTO cilt bakım ürünleri ile ona hak ettiği özeni göstermeye yardımcı olabilirsiniz.

TTO Saç Bakım Ürünleri

Bakımlı olmak, kişiden kişiye göre fark gösterse de bakımlı olmanın amacı ortaktır; önce sağlık sonra güzellik. Sağlık beraberinde güzelliği de getirir. Ancak hayat şartları veya bir takım zorluklar sağlığımıza dolayısıyla da güzelliğimize gölge düşürebilir. Bakımımızın en başta gelen konuları arasında yer alan saç bakımı için de bu kural geçerlidir. Sağlıklı saçlar önce sağlıklı saç derisi ile başlar. TTO şampuanların hedefi de önce sağlıklı saç derisine ulaşmaktır. Bu yüzden günlük saç temizliğinizde kullandığınız şampuanınız TTO ise, saç derinizin bakımının yapılmasına destek olduğunu da düşünebilirsiniz. TTO şampuanlar, TTO markasına ait ürün kategorisinde yer alan ürünlerden birisidir ve dilerseniz göz temizliği (TTO blefaritto göz şampuanı), diş sağlığı (TTO diş macunu beyazlatıcı anti plak) gibi alanlarda da TTO ürünlerinden faydalanabilirsiniz. 

Saç bakım alanında yer alan TTO şampuanlar, içeriği ile kullananların pek çok sorununu tek ürünle çözümlemeyi hedeflemektedir. Göz yakmayan TTO sac ve vücut şampuanları, başta akneye meyilli ciltlerde tercih edilmektedir. Yağlı saçlarda kullanıldığında, saçın yağ dengesini sağlamaya katkı sağlar. Yağ dengesi sağlanan saçlarda kepeklenme sorunu da daha minimum seviyelere düşmektedir. Göz yakmadığı için tüm vücut üzerinde rahatlıkla tercih edilmiştir. İnce telli saçları kuvvetlendirmeye ve daha dolgun bir görünüm kazanmalarına da destek olur. Ayrıca kuvvetlendirmeye yardımcı etkisi, saçların daha az dökülmesine destek olur. TTO şampuanların bakım alanı sadece saçlar değildir. Saçın asıl güç bulduğu saç derisine de özel formülü sayesinde bakım yapmaya destek olur.

Sağlıklı saçın göstergesi olan parlak ve canlı duruşa sahip olmak, TTO şampuanlar tercih edildiğinde mümkün olabilir. Kısacası TTO şampuanlar ile saçın yağ dengesini korumaktan kepeklenmeyi engellemeye, saç dökülmesi sorununu çözümlemekten dolgun görünmesine kadar pek çok alanda destek alabilirsiniz. TTO şampuanlar ayrıca vücut için de tercih edilebilir. Vücudunuz için ayrıca bir bakım ürününe ihtiyaç duymadan tek başına TTO şampuanları tercih ederek hem saç hem de cilt bakımınıza destek olabilirsiniz. Sağlıklı saçlar hepimiz için önemli bakım unsurları arasında gelir. Tercih ettiğimiz saç bakım şampuanları sadece saçlarınızı temizleme amacı gütmemeli aynı zamanda bakım yapacak içerikte olmalıdır. TTO şampuanları, saçlarınızı kökten uca bakım yapmanıza destek olur.

Islak saçınıza bir miktar TTO şampuanı saçlarınızın uçlarından köklerine doğru masaj yaparak uygulayınız. Diğer şampuanlara nazaran daha az köpürecektir. Ancak bu saçlarınızı yeterince temizlemediği anlamına gelmez. Saçınızda 4-5 dakika kadar beklemesi önemlidir. Düzenli olarak ve günlük kullanıma uygundur. Sonuç olarak saçlarınızın daha yumuşak, daha az dökülen, daha az kepekli ve daha sağlıklı olmasına destek olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Etkili bir sonuç almak için saçınızdan iyice durulandığından emin olmanız gerekmektedir. TTO şampuanlar oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Saçlarınız arınırken saç köklerinizin de nefes almaya başladığını hissetmenize destek olur.

TTO şampuanlar çay ağacı yağı, papatya ekstresi, termal su, E vitamini, lactic asit, aleovera ekstresi gibi geniş bir içeriğe sahiptir. Saç bakımına ve sağlığına hitap eden bu bitkiler, TTO şampuanlar ile bir araya gelerek saçlarınızda umduğunuz sonuçları almanızı hedeflemektedir. Doğanın gücünü saçlarınızda ve vücudunuzda hissetmenize yardımcı olacak TTO şampuanlar, pek çok saç sorununu tek ürünle çözmeyi hedefler. Doğal içeriğe sahip olmasının en önemli etkilerinden birisi de saç derisinde alerji oluşumuna neden olabilecek sorunların yaşanmasına neden olmaması hedeflemesidir. Kadın ve erkekler için tek ürün, tüm aile bireylerinin TTO şampuanları kullanabilmesi ve yeni bir ürüne ihtiyaç duymamasına da katkı sağlamaktadır.

TTO ürünleri 5 ürün bulundu - 1. sayfa
46% İndirim
TTO Kil Maskesi 10 gr x 12 Adet
49,50 ₺
26,70 ₺
40% İndirim
TTO Yüz Temizleme Jeli 120 ml
50,00 ₺
29,90 ₺
TTO Thermal Onarım Serisi Diş Macunu 75 ml
24,90 ₺
48% İndirim
TTO Şampuan 400 ml (Saç Ve Vücut Şampuan)
28,50 ₺
46% İndirim
TTO Sıvı Cilt Sabunu 250 gr
29,50 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi