ÜRÜN FİLTRELEME

Töpfer Bebek Mamaları

Bebeklerimiz için en sağlıklı olan elbette doğal olandır. En doğal ve en faydalı olan ise, anne sütüdür. Ancak anne sütünün yetmemesi veya bebeğin hiç anne sütü alamaması durumunda, bebeğinize doğallığa sahip olan mamalarla beslemeniz gerekir. Bu konuda sağlık kuruluşlarına başvurarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Töpfer organik mamalar,  tamamen organik keçi sütünden üretilmiştir. Omega 3 yağ asitleri, vitaminler, mineraller ve amino asitler içeren Töpfer organik mamalar, bebeğinizin gelişimi için ihtiyacı olan besinleri içermektedir. Töpfer 1 numara bebek maması,  0-6 aylık bebeğiniz için idealdir. Anne sütü alamayan bebeklerin gelişimi için vücutlarının ihtiyacı olan besin bileşenlerini sağlar. Doktor onayı ile kullanılması tavsiye edilen Töpfer 1 numara bebek maması, bebeğinizin dünyaya adapte olduğu ilk anlarında yanındadır. Töpfer 2 numara bebek maması,  yavaş yavaş ek gıdaya geçen bebeğinizin ek gıda tüketiminden aldığı vitaminlere ilave olarak ihtiyacı olan besin desteğini sağlamaya yardımcı olur. Töpfer 2 numara bebek mamasını 6 aydan büyük bebekleriniz için kullanabilirsiniz. 

Organik keçi sütünden üretilen Töpfer, keçi sütünün inek sütüne nazaran daha çok protein içermesinden dolayı bebeğiniz için oldukça faydalıdır. Sindirimi de inek sütüne nazaran daha kolay olan keçi sütünün alerji riski de daha azdır. Dolayısıyla yeni doğan bebeğiniz için inek sütü içeren mamaları nazaran daha çok protein tüketmelerine destek olan Töpfer bebek mamaları, bebeğinizin daha az gaz problemi yaşamasına da yardımcı olur. 

400 gramlık paketlerde satılan Töpfer bebek mamaları,  bebeğiniz için en iyisini hedefler. Siz bebeğiniz için en sağlıklı olanı hedeflerken Töpfer organik bebek mamaları,  bebeğinizle ilgili endişelerinizi kafanızda silecek ve gönül rahatlığıyla bebeğinize doğal yollarla beslemenin avantajlarını yaşayacaksınız. 

Töpfer Anne ve Bebek Ürünleri

 

Doğal olanın güzelliği ve özelliği her zaman farklıdır. Doğal olan kendini her ortamda ve şartta belli eder. Hayatımızın her aşaması için böyledir. Doğallık sadece görünümde değil beslenmeden bakıma kadar hayatımızın her aşamasında aynı etkiye sahiptir. Töpfer doğal olanı bebeklerinizle buluşturmayı hedef alarak tüm üretim sürecinde bebeklerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor. Beslenmeden bakıma kadarki her aşamada bebeklerin yanında olurken krem çeşitleriyle de annelerin yanında.

 

Töpfer markası son dönemde adını özellikle keçi sütünden ürettiği organik bebek mamaları ile duyurdu. Keçi sütünün faydaları kaynak alınarak üretilen Töpfer organik bebek mamaları bebek maması tüketmek zorunda olan bebeklere en iyisini sunmayı hedefler. Bebekler için şüphesiz en iyisi anne sütüdür. Ancak bazı durumlarda sağlık kuruluşlarınin da onayıyla bebek maması tercih etmek zorunda kalan anneler, keçi sütünün içerdiği yüksek protein ile üretilen Töpfer mamalar ile bebeklerinin gelişimlerine destek olabilirler. 

 

Bebekler için her zaman en iyisini yapmaya çalışan Töpfer, sadece bebek mamaları ile kalmamış bebek ve annelere özel ürünleri ile de her zaman yanlarında olmaya devam etmeyi hedeflemiştir. Bebeklerin temizlikleri her zaman için annelerin zorlandıkları bir konudur. Anneler bebeklerini temizlerken aynı zamanda hassas ciltlerine de özen göstermek isterler. Töpfer babycare saç ve vücut şampuanlarından bebeklerinizin banyolarını endişe olmaktan çıkartıp doğal ürünlerle banyonun keyfini sürmek için yardım alabilirsiniz. Doğal içeriği ile Töpfer babycare saç ve vücut şampuanlarını bebeklerinizin tüm vücudunda güvenle kullanabilir, sabun içermeyen formülü ile hücre canlandırmaya yardımcı etkisinden faydalanabilirsiniz. 

 

Bebeklerin dikkat isteyen bir diğer konusu da alt değişimidir. Havasız kalan bebek cildi zamanla tahriş olarak kızaracaktır. Halk arasında pişik olarak adlandırılan bu kızarıklıkların giderilmesi için ancak uygun bir pişik kremi kullanımı gerekir. Doğal içeriği ile Töpfer babycare pişik kremleri, bebeğinizde oluşmuş veya oluşabilecek pişik sorunlarını çözümlemeye yardımcı olur. Cildi yenilemeye yardımcı özelliği ile Töpfer pişik kremleri, cildi harekete geçirmeye ve canlandırmaya yardımcı olarak pişik oluşumunun engellenmesine de yardımcı olur.

 

Töpfer anneleri de düşünerek hamilelik ve doğum sürecinde oluşabilecek çatlaklara tedbir amaçlı Töpfer çatlak kremlerini ve emziren anne kremlerini üretmiştir. Hamileliğin en başından itibaren kullanılabilecek Töpfer çatlak kremleri derinin ihtiyaç duyduğu nemi ve vitamini sağlayarak oluşabilecek çatlakları önlemeye yardımcı olurken doğumun cildinizde ömur boyu sürecek izler bırakmasını engellemeye de katkı sağlar. Hamileliğin son ayları itibariyle doğum sonrasında da kullanabileceğiniz Töpfer meme ucu kremleri, emzirirken oluşabilecek yaraları engellemeye katkı sağlamaktadır. Hamilelikle beraber hassaslaşan meme uçları bebeğin beslenmesi ile annenin canını acıtabilir. Töpfer emziren anne kremleri uygulandığında annenin rahatlamasına katkı sağlar.

 

Töpfer Cilt Bakım Ürünleri

 

Hayatımız önemli ve kıymetlidir. Doğduğumuz andan itibaren başlayan yaşam mücadelesi, yediklerimizin, içtiklerimizin, kullandığımız ürünlerin kalitesiyle orantılı bir şekilde şekillenir. Bu nedenle sadece kendimiz için değil çocuklarımız için yaptığımız seçimlerde de dikkatli ve özenli yaklaşmamız, mümkün olduğunca doğal tercihler yapmamız gerekir. Töpfer markası üretiminde bu özeni dikkate alarak en kaliteli hammaddeler ve doğal olanı kullanarak tüketicilerinin yaşam kalitesini arttırmaya destek olur. Bu yüzden Töpfer bebek mamaları, şampuanlar, diş macunları güvenle tüketilebilmeyi hedefleyerek kullanıcılarına sunulur. Alanında yaptığı büyük yatırımlarla da ilerisi için bu kaliteyi sürdürmeyi hedefler.

 

Töpfer markasına ait özellikle son dönemlerde oldukça tercih edilen ürünler arasında bebek ürünleri kategorisi yer almaktadır. Başta keçi sütlü bebek mamaları ve devam sütleri, keçi sütünün yüksek protein miktarı göz önüne alınarak üretilmiştir. Bebeklerimiz için başta ek gıdaya geçiş döneminde ve anne sütünün yetersiz kalması durumunda sağlık kuruluşlarının onayıyla tercih edilebilen Töpfer bebek mamaları, bebeklerinizin içerisinde bulunduğu aylar göz önüne alınarak üretilmektedir. Bebeğin sindirim sisteminin gelişimiyle orantılı içeriği ile içerisinde gelişimine katkı sağlayacak gerekli vitaminleri barındırır. Böylece anne sütü alamayan veya yetersiz kalan bebeklerin her ne kadar anne sütüyle eşdeğer olmasa da beslenebilmesine katkı sağlanmaktadır.

 

Töpfer bebek ürünleri oldukça geniş bir içeriğe sahiptir. Bebeklerin ve çocukların kullanacağı göz önünde bulundurularak içeriğine katkı maddesi ilave etmeden doğal yöntemlerle üretilmektedir. Diş macunlarından şampuanlara ve güneş koruyucu kremlere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bebekler yaklaşık 2 yaşından sonra diş fırçalamaya alıştırılmalıdır. Bu süreçte yetişkinlerin kullandığı diş macunları kimyasal barındırabileceğinden çocuklar için uygun değildir. Töpfer diş macunları ise çocukların güvenle kullanabilmeleri için geliştirilmiş kimyasaldan uzak ürünlerdir. Çocuklarınıza diş fırçalama alışkanlığını kazandırma sürecinden bir yetişkin olana kadarki süreçlerinde kullandırabilirsiniz.

 

Bebeklerimiz ve çocuklarımız için önemli olan bir diğer konu da temizlikleridir. Gelişimleri açısından önemli konular arasında bebeklerin düzenli banyo yapmaları gelir. Ancak kullandığınız saç ve vücut şampuanı, bebeğinizin hassas cildine uyumlu olmalıdır. Töpfer şampuanlar bebeklerinizin banyolarını zararsız hale getirmenize ve gözleri yanmadan güvenle temizlenebilmelerine yardımcı olmaktadır. Töpfer şampuanları küçük yaşlardan itibaren bebeklerinize kullanadırabilirsiniz. Hoş kokusu ve zengin içeriği keyifli bir banyo sürecine yardımcı olur. Töpfer şampuanlar diğer Töpfer ürünleri gibi doğal şekilde üretilmektedir.

 

Cildimiz önemli ve kıymetlidir. Ancak kendi cildimizden daha önemlisi nedir diye düşünürsek ilk aklımıza çocuklarımızın ciltleri gelecektir. Özellikle yaz aylarında güneşin zararlı ışınlarından korunmak için kullanabileceğimiz Töpfer güneş kremleri, çocuklarınızın ciltlerini doğal yollardan korumaya yardımcı olmaktadır. Yaz aylarında ilk aklımıza gelen doyasıya bir tatildir. Ancak çocuklarımızı güneşten korumazsak hayalini kurduğumuz tatil bizlere eziyet olarak geri döner. Töpfer güneş kremlerinden yardım alarak güzel bir tatilin tadını çıkartmaya katkı sağlayabilir ve çocuklarınızın cilt sağlığını koruma konusunda destek alabilirsiniz. Töpfer güneş kremlerini güneşe çıkmadan 15 20 dakika kadar önce uygulamanız tavsiye edilir.

Töpfer ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi