ÜRÜN FİLTRELEME

Tonimer Anne ve Bebek Ürünleri

 

Bebeklerin dünyaya gelmeleri ile beraber karşılaştıkları bazı sorunlar vardır. Bu sorunları anneler iyi bir gözlemle fark ederek bebekleri için uygun çözümler sunarlar. Bebeğin huzurlu olması, rahat etmesi ile orantılıdır. Bunun için bebeğin ihtiyaçları tespit edilerek gerekli destek sunulmalı ve bebeğin kendini güvende hissetmesi sağlanmalıdır. İlk yaşlarda sıkça karşılaşılan sorunlardan birisi de burun tıkanıklığıdır. Bebeklerin nefes almalarını oldukça güç bir hale getiren nefes tıkanıklığı sorunu, ancak dışarıdan bir yardım ile çözülebilir. Tonimer baby deniz burun spreyi, bebeklerin burunlarında biriken pisliklerin temizlenmesine ve rahat bir şekilde nefes almalarına yardımcı olmaktadır.

 

Deniz suyunun içerisindeki tuz, yumuşatıcı etkiye sahiptir. Bebeğin canının yanmadan burnunun temizlenmesi, bebeğin cildinde oluşabilecek tahribatları önlemek açısından önemlidir. Bu nedenle burnun mümkün olduğunca nazik bir şekilde temizlenmesi bebeğin canının yanmaması oldukça önemlidir. Tonimer baby deniz burun spreyleri, deniz suyunun etkisiyle bebeğin canını yakmadan ve kolay bir şekilde burnunun temizlenmesine yardımcı olur. Rahat nefes alan bebekler, daha uzun süre deliksiz uyumanın keyfini yaşayabilirler.

 

Bebeklerin bazı şeyleri öğrenmesi daha kısa sürerken bazı şeyleri öğrenmeleri daha uzun zaman alabilmektedir. Annesinin sesini henüz dünyaya gelmeden tanıyan bebeğin, burun temizliğini öğrenmesi uzunca bir süre zaman alacaktır. Bu nedenle bu süreç aşılana kadar bebeklerin dışarıdan destekle burunları temizlenmelidir. Tonimer baby deniz suyu burun spreyleri, biriken mukosu yumuşatır ve bebek farkına bile varmadan atılmasına yardımcı olur. 

 

Tonimer, steril izotonik deniz suyu çözeltisidir. Bebekler için özel olarak dizayn edilmiş başlığı, bebeğin burnuna uygundur ve zarar vermeden burnu yumuşatmayı hedefler. Aynı zamanda uzun süre nemli kalmasına da yardımcı olan Tonimer baby deniz suyu burun spreyleri, bebeğin tüm gece boyunca rahat etmesine de katkı sağlamaktadır. İçerisinde yer alan aspiratör hediyesi, spreyin burna uygulanması sonrasında aspiratörle temizlemeye yardımcı olur. Deniz suyu içerisinde 90'a yakın faydalı madde yer almaktadır. Bu maddeler manuel bir uygulamayla karşılanamayabilir. Ancak Tonimer baby deniz suyu burun spreyleri ile deniz suyunun olumlu etkilerinden bebeklerinizin yararlanmasına katkı sağlayabilirsiniz.

 

Sprey kullanımında zorluk yaşayanlar için üretilen Tonimer baby damlalar da içeriği ile bebeğin burun temizliğine yardımcı olur. Damla şeklinde olması, sprey kullanımından tedirgin olan bebeklerin burunlarını yumuşatarak temizlemeye yardımcı olur. Böylece bebekler burunlarını kendi kendine temizlemeyi öğrenene kadar kolayca temizlemeye yardımcı olabilirsiniz. Burnu tıkalı olan bebek zor nefes alıp verir. Anneler bebeklerinin seslerinden bunu kolayca anlayabilirler. Fark ettiğiniz anda bebeğin huzursuz olmasına gerek kalmadan Tonimer baby damlalardan yardım alarak bebeğinizi rahatlatmaya katkı sağlayabilirsiniz.

Tonimer ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi