ÜRÜN FİLTRELEME

 

Sudocrem Anne ve Bebek Ürünleri

 

Halk arasında pişik olarak belirtilen cilt sorunu, özellikle bebeğin ilk aylarında yoğun olarak görülür ve özellikle bebeğin bezle temas ettiği noktalarda kızarıklık olarak kendini gösterir. Özellikle idrar veya dışkı ile temas eden cilt, anlık olarak temizlenmezse pişik oluşumu artacaktır. Kırmızı bir cilt görüntüsü ile kendisini belli eden pişik dokunulduğunda sıcaklık verir ve pişik olan bölge oldukça hassaslaşır. Sudocrem'i oluşmuş pişik sorununu giderme konusunda yardım almak için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda cildin nemlenmesine de yardımcı olan Sudocrem oluşabilecek pişik sorunlarını önleme amacıyla kullanılmaktadır.

 

Sudocrem tarihi 1930'lu yıllara dayanmaktadır. Her geçen sene hızla kullanılarak kullanıcıların memnuniyetleri ile üretimi hız kazanmış ve seneler içerisinde artarak devam etmiştir. İlk günkü formülü halen değişmemiş olan Sudocrem pişik kremi, Dublinde imal edilmektedir ve tüm dünyadaki anneler tarafından tercih edilmektedir. Oldukça basit bir yardımcı olmasına rağmen etkili sonuçlar veren Sudocrem, pişik sorununu çözmede en iyi alternatif olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

 

Tüm klinik deneylerden geçerek cildin yumuşaması ve korunmasına olumlu etkisi ispatlanmış olan Sudocrem pişik kremi, oldukça basit bir şekilde bakım yapmaktadır. Bu aşamalardan birincisi cildin yumuşaması, ikincisi cildin soğuması ve en sonu da cilde temas edecek olan idrar vb. daha az etkilenmesine yardımcı olacak şekildedir. Sadece bebek cildinde değil yetişkinler kendi ciltlerinin yumuşamasına ve soğumasına yardımcı olmak için Sudocrem kullanabilirler.

 

Evinde bebeği olan anneler evlerindeki Sudocrem pişik kremini banyo sonrası ciltlerine uygulayarak ciltteki kızarıklıkların giderilmesi ve oluşan yanma hissinin azalmasına yardımcı olabilirler. Sudocrem içeriği ile cildi koruma altına almaya katkı sağlar. Bebeğiniz için gönül rahatlığıyla kullandığınız bu ürünün etkilerini kendi cildinizde de görmüş olursunuz. Sudocrem pişik kremi kullanarak memnuniyetinizi çocuklarınıza uygulamadan önce referans alabilirsiniz.

 

Sudocrem benzeri pişik kremlerine nazaran maliyet olarak çok daha uygundur. Bunun nedeni Sudocremin oldukça uzun bir süre kullanılabilmesidir. Çünkü Sudocrem'den az miktarda uygulamanız oldukça yoğun bir etki oluşturur. Pahalı kremlere ödeyeceğiniz yüksek tutarlar yerine Sudocrem'i uygun fiyatlara satın alarak bütçenizi yormadan bebek bakımını tamamlayabilirsiniz. Ayrıca farmasanal.com üzerinden Sudocremlere uygun fiyatlara erişebilirsiniz.

Sudocrem ürünleri 3 ürün bulundu - 1. sayfa
43% İndirim
Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 gr.
62,70 ₺
35,65 ₺
43% İndirim
Sudocrem Bebek Bakım Kremi 250 gr
103,40 ₺
58,90 ₺
40% İndirim
Sudocrem Bebek Bakım Kremi 60 gr.
37,90 ₺
22,40 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi