ÜRÜN FİLTRELEME

Solante Cilt Bakım Ürünleri

 

 

Cildin başlıca sorunlarından biri aknelerdir. Ne kadar gizlemeye, saklamaya çalışsakta pek mümkün olmayabilir. Akneli bir cilt sağlıklı görünümden uzaktır ve kişinin görünümünden rahatsız olması gibi sorunlar doğurabilir. Bunun için akne tedavisi, cildin eski pürüzsüz görünümüne kavuşması için yapılması gerekenlerin başında gelmektedir. Solante başta akneli ciltler olmak üzere cildi korumaya yönelik çeşitli ürünleriyle dünyanın dört bir ülkesinde kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. İsviçrede üretilen Solante marka dermokozmetik ürünler, alanında uzman kişilerce yapılan yoğun araştırmalar sonucunda en etkili çözümü hedefleyerek gerçekleştirilmektedir. Solante ürünlerinin doktorlar tarafından önerilerek ve sadece belli satış noktalarından ulaşılabilmesi, kalite standartlarının yüksek olmasının bir göstergesidir.

 

Cilt sağlığının temeli sayılabilecek temiz görünüm için cilde sadece sıradan bir bakım yapılması yeterli gelmeyebilir. Özellikle çok yağlı ve akneye meyilli ciltler için derinlemesine bir temizlik yapılmalı, cildin nemini kaybetmeden akneden arınması sağlanmalıdır. Solante acnes ürünleri cildinize uyguladığınızda akneli görünümü azaltmaya yardımcı olurken nemini korumasına da yardımcı olmaktadır. Cilt enfermasyonunu önlemeye yardımcı olması, ferah ve hafif bir his bırakması Solante acnes ürünlerinin tercih edilmesindeki en başlıca faktörler arasında yer almaktadır. Ciltteki yabancı maddelerin nazikçe temizlenmesine yardımcı olan Solante acnes osoclean arındırıcı köpük, gün sonunda uygulandığında kendinizi yenilenmiş gibi hissetmenize yardımcı olur. Ayrıca güneşli havalarda akneli ciltler için üretilen Solante acnes tinted güneş kremleri, cildin güneşin zararlı ışınlarından ve aknelerden uzak kalmasına yardımcı olmaktadır.

 

Solante markasında her cilt tipine uygun bir güneş kremi yer alır. Akneli, yağlı, kuru veya karma, tüm cilt tipleri kendilerine uygun bir güneş koruyucu istiyorlarsa Solante ürünlerini inceleyebilirler. Ayrıca farklı cilt renklerine yönelik Solante güneş koruyucular ile rahat rahat güneşlenmenin tadını çıkartmaya destek alabilirsiniz. Örneğin sarışınların sıklıkla yaşadığı güneşlenildiğinde ciltte kızarıklık oluşma sorunu için Solante tele-rubor tented güneş koruyuculardan yardım alabilirsiniz. Yaz aylarında güneşin tadını çıkartmak, korkmadan güneşlenmek için cildinize uygun bir Solante güneş kremi tercih edebilir, cildinizi güneşin olumsuz etkilerinden korurken bakımını yapmaya da katkı sağlayabilirsiniz.

 

Ciltte sıklıkla karşılaşılan ve önlem alınması gereken konulardan birisi de cilt renk eşitsizlikleridir. En başlıca nedeni güneş ışınları olan bu sorundan kurtulmak için cildin etkili bir korumaya alınması gerekmektedir. Özellikle yaz aylarında cildinde bölgesel kararma yaşayanlar, sonrasında kalıcı renk eşitsizlikleriyle karşılaşabilirler. Solante pigmenta güneş koruyucu losyon, güneşin bıraktığı renk eşitsizliklerini korumaya yardımcı olurken aynı zamanda daha önce oluşan koyu renk sorununu azaltmaya da destek olmaktadır. Solenta pigmenta güneş koruyucuyu sadece yaz aylarında değil, kışında cildinizi korumaya yardımcı olmak için tercih edebilirsiniz.

 

Solenta ürünleri İsviçrede üretilmektedir. Alanında bir dünya markası olan Solenta, başta koruyucu losyonlar olmak üzere tercih edenlere de koruyucu kremler üretmektedir. Sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de güneş koruyucular olan Solenta, cilde dost yapısı ile her mevsim tercih edilebilir. Kışın havaların soğumasıyla birlikte cildin soğuk havalardan da korunması gerekir. Ayrıca karın rengi de ciltte zaman zaman güneş ışınlarına benzer etkiler oluşturabilir. Solenta güneş kremlerini kış aylarındada kullanarak cildinizi korumaya almaya yardımcı olabilirsiniz.

Solante ürünleri 19 ürün bulundu - 1. sayfa
19% İndirim
Solante Acnes Spf 50 Sun Care Lotion 150 ml Güneş Losyonu
199,00 ₺
159,90 ₺
19% İndirim
Solante Tele-Rubor SPF 50+ Güneş Koruma Losyonu 150 ml
199,00 ₺
159,90 ₺
19% İndirim
Solante Antiox 50 Faktör Güneş Koruma Losyonu 150 ml
159,90 ₺
19% İndirim
Solante Irrita Spf 50 150 ml
159,90 ₺
19% İndirim
Solante Pregna SPF 50+ Güneş Losyonu 150 ml
159,90 ₺
19% İndirim
Solante İmmuna 50+ Güneş Koruma Losyonu 150 ml
159,90 ₺
19% İndirim
Solante Tele-Rubor Tinted SPF 50+ Renkli Güneş Koruma Losyonu 150 ml
159,90 ₺
14% İndirim
Solante Gold Güneş Kremi Spf 50 150 ml
144,90 ₺
13% İndirim
Solante Güneş Koruyucu Losyon SPF 30 150 ml
120,90 ₺
19% İndirim
Solante Pigmenta Tinted Güneş Koruyucu Losyon Spf 50 150 ml
159,90 ₺
5% İndirim
Solante Gold Güneş Losyonu Spf 30 150 ml
131,90 ₺
19% İndirim
Solante Atopica SPF 50+ Güneş Losyonu 150 ml
159,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi