ÜRÜN FİLTRELEME

Sleepy Anne ve Bebek Ürünleri

 

Her bebek sağlıklı bir gelişimi hak eder. Buna zemin hazırlamak içinse görev annelere düşer. Anneleri bebek bakımında dikkat edeceği üç temel kural vardır; karnı tok mu, gazını çıkardı mı, alt temiz mi. Bebeğin ilk etapta beklentileri bunlarla sınırlıdır. Bu üç önemli konunun belki ikisine yardımcı olamayız ama Sleepy bebek bezleri ile bebeğinizin huzurlu bir şekilde uyumasına yardımcı olabiliriz. Türkiye'nin saf su ile dokunan ilk ve tek bebek bezi Sleepy, bebeklerinizin ıslaklığı hissetmesini engellemeye yardımcı yüzeyi ile huzurlu bir gece geçirmesine destek olur.

 

Yenidoğan grubu olarak adlandırabileceğimiz 0 - 3 kg ağırlığındaki bebekler için özel olarak üretilen Sleepy Newborn bebek bezleri bebeğinize oldukça hassas bir dokunuş sağlar. Hassas ciltlere özel olarak tasarlanan Sleepy Newborn ekstra bir yumuşalık ve dokudadır. Yeni doğan bebeklerde daha dikkatli olunması gereken bir süreç söz konusudur. Nazik ciltlerine dokunan her şey bebeklerinizin ciltlerini tahriş edebilir. Sleepy Newborn yumuşak dokusuyla yenidoğan bebeklerinizde de güvenle kullanmanız için üretilmektedir.

 

Sleepy bir bebek bezinden daha fazlasını sunmayı hedefleyerek kısa sürede pek çok kullanıcıya ulaşmıştır. Mesela hava akışı sağlayan esnek kanatları, bebeğiniz hareket ettikçe bezin kaymaması için gerekli esnekliği göstermeyi hedefler. Ergonomik 3'lü cırtlar, birden fazla kere açılıp kapanmak içindir. Renklendirici içermeyen iç yüzey, Sleepy bezleri güvenle kullanmanız içindir. Yüzeyindeki bebek losyonu, hoş kokunun yanı sıra ekstra bir yumuşaklık sağlamak içindir. 

 

Sleepy bebek bezlerinde gururla bahsettiğimiz bir özellik, saf suyla dokunmuş olmasıdır. Saf suyla dokunmak ise Sleepy bebek bezlerine ekstra bir yumuşaklık katar. Sleepy bebek bezlerinde bebeğinizin kilosuna göre farklı boyutlar vardır. Satın alırken bebeğinizin gelişimini dikkate alarak ve paketler üzerindeki çizelgelerden faydalanarak 1, 2, 3, 4 ve 5 numara Sleepy bebek bezlerinden ihtiyacınıza uygun olanı tespit edebilirsiniz. Bu boylarda değişen bezlerin ebatı, değişmeyen ise üzerindeki çiş göstergesidir. 

 

Sleepy bezlerin haricinde sadece annelerin değil, pek çok bayanın günlük kullanımda tercih ettiği ıslak mendillerle de bilinir. Özellikle makyaj temizliğinde sıklıkla tercih edilen Sleepy ıslak mendiller doğal olması, içerisinde paraben ve alkol barındırmaması ile hem bebek temizliğinde hemde bayanların günlük kullanımlarında oldukça uygun olarak üretilmiştir. Tüm Sleepy ürünlerine sayfamızdan kolayca ve ziyaretçilere sunduğumuz uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

 

Sleepy ürünleri 11 ürün bulundu - 1. sayfa
Sleepy Natural Külot Bez No 3 Midi 4-9 Kg 68 Adet 2li Jumbo
48,95 ₺
Sleepy Natural Külot Bez No 5 Junior 11-18 Kg 48 Adet 2li Jumbo
48,95 ₺
Sleepy Natural Külot Bez No 4 Maxı 7 -14 Kg 60 Adet 2li Jumbo
48,95 ₺
Sleepy Natural Külot Bez No 6 XLarge 15 -25 Kg 40 Adet 2li Jumbo
48,95 ₺
Sleepy Jeans Külot Bebek Bezi No 6 (15-25 Kg) XLarge 20 Adet
32,90 ₺
Sleepy Jeans Külot Bebek Bezi No 3 (4-9 Kg) Midi 34 Adet
32,90 ₺
Sleepy Mayo Külot Bez No 6 (15-25 Kg) XLarge 10 Adet
22,90 ₺
Sleepy Mayo Külot Bez No 5 (11-18 Kg) Junior 12 Adet
22,90 ₺
Sleepy Mayo Külot Bez No 4 (7-14 Kg) Maxi 15 Adet
22,90 ₺
Sleepy Mayo Külot Bez No 3 (4-9 Kg) Midi 17 Adet
22,90 ₺
Sleepy Bebek Bakım Örtüsü 10 Adet
13,95 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18
Seydişehir / KONYA

0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi