ÜRÜN FİLTRELEME

Sensodyne Kişisel Bakım Ürünleri

 

Kendisini diş hassasiyetinin olmadığı bir gelecek yaratmaya adayan Sensodyne bu vizyonla üretim sağladığı ürünlerde tek amaç gütmektedir; hassas dişlerde bile üstün korumaya katkı sağlama. Ürünleri diş hekimleri tarafından diş hastalarına önerilen Sensodyne günde 2 kere diş fırçalama ile hassas dişlerin neden olduğu sızıyı azaltmaya ve uzun süreli korumaya katkı sağlar. Hassas dişler konusundaki liderliğini akademik kariyer yapmış kurumlar ve uzman laboratuvarlarda sürdürmesi sayesinde kazanmıştır. Geçmiş 1980'li yıllara dayanan Sensodyne markası her geçen gün kendini yenileyerek alanında uzmanlaşıp herkesin hayatında yer almak için çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Sensodyne her ne kadar diş macunları ile bilinse de hassas dişlere bakım sunma konusunda yaptığı çalışmaların sonucu olarak diş fırçası üretimi de gerçekleştirmektedir. Sensodyne diş fırçaları özel kıl tekniği sayesinde en hassas dişlerde bile etkili sonuçlar almanıza yardımcı olur. Doğal dönüş hareketine sahip fırça kılları, diş aralarına yerleşen yemek atıklarını kolayca temizleyebilmeniz için tasarlanmıştır. Diş plağına zarar vermeden bakteri plağını temizlemeye katkı sağlaması kolay bir diş fırçalama süreci yaşamanıza yardımcı olmaktadır. Uygun fiyatı olan Sensodyne diş fırçaları, diş hekimleri tarafından da tavsiye edilmektedir. Etkin bir ağız ve diş sağlığı sürdürmek için diş fırçanızın 3 haftada bir yenilenmesi tavsiye edilmektedir.

 

Sensodyne diş macunları kendi içerisinde etki alanına göre kategorilendirilmiştir. Ağız ve diş sağlığı konusunda kapsamlı bir bakım isteyenler için üretilen Sensodyne tam koruma, dişlerin temizliğini sağlamaya ve hassasiyete sahip ağız ve dişlerde hassasiyet gidermeye yardımcı olmaktadır. Düzenli olarak Sensodyne kullananların hassasiyetlerinde azalma yaşadıklarI ve diş çürüklerine karşı koruma kazandıkları gözlemlenmiştir. Sensodyne tam koruma bunlara ilave olarak antibakteriyel özelliği ile uzun süren bir koruma sağlamaya da yardımcı olmaktadır. Dişleri beyazlatıcı etkisi ise bir diğer artısı olarak dikkat çeker. 

 

Beyaz dişlere sahip olmak için günümüzde pek çok yol geliştirilmiştir. Ancak bu yollar zahmetli ve maliyetli olabileceği gibi ağız ve diş sağlığınızı da korumayabilir. Sensodyne pronamel beyazlatmaya yardımcı diş macunları ağız sağlığınızı korumaya da katkı sağlamaktadır. Beyaz dişlere sahip olmanın ilk aşaması sağlıklı bir ağıza sahip olmaktan geçer. Bunun için günlük ağız ve diş bakımınızı korumanıza yardımcı olacak ürünler tercih ederek günde en az 2 kere diş fırçalamanız gerekmektedir. Sensodyne pronamel beyazlatıcı diş macunları özellikle asitli gıdaların tüketilmesi sonucu ağızda biriken kalıntıların nazikçe temizlenmesine katkı sağlar. Güzel bir gülüş için gereken adımı atmaya Sensodyne pronamel beyazlamaya yardımcı diş macunları ile katkı sağlamış olursunuz.

 

Günlük kullanımda rahatlıkla tercih edilebilecek Sensodyne diş macunları, uygun fiyatıyla da bütçenizi zorlamaz. Sitemizde de ihtiyacınız doğrultusunda seçenekleri yer alan Sensodyne pronamel beyazlatıcı diş macunlarına veya Sensodyne tam koruma diş macunlarına kolayca erişebilirsiniz. Hekimler sağlıklı dişler ve sağlıklı bir ağıza kavuşmaya yardımcı olmak için dişlerinizi günde 2 kere Sensodyne diş macunları ile fırçalamanızı tavsiye etmektedir.

Sensodyne ürünleri 27 ürün bulundu - 1. sayfa
Sensodyne Gentle Floss Diş İpi 30 m
9,25 ₺
41% İndirim
Sensodyne Gentle Tape Naneli Diş İpi 30m
14,95 ₺
8,80 ₺
23% İndirim
Sensodyne Florürlü Diş Macunu 100 ml
21,95 ₺
16,85 ₺
15% İndirim
Sensodyne Hızlı Rahatlama Beyazlatıcı Diş Macunu 75 ml
32,95 ₺
27,90 ₺
6% İndirim
Sensodyne Pronamel Diş Macunu 75 ml (Büyükler İçin)
31,90 ₺
29,90 ₺
Sensodyne Onarım ve Koruma Diş Macunu 75 ml
30,90 ₺
Sensodyne Hassasiyet Diş Eti Diş Macunu 75 ml
17,90 ₺
Sensodyne Pronamel Çocuklar İçin Günlük Kullanım Diş Macunu 50 ml
6,90 ₺
Sensodyne Pronamel Ağız Çalkalama Suyu Gargara 250 ml
6,75 ₺
34% İndirim
Sensodyne Onarım ve Koruma Diş Macunu 75 ml
17,90 ₺
Sensodyne Expert Diş Fırçası
6,95 ₺
21% İndirim
Sensodyne Hızlı Rahatlama Diş Macunu 75 ml
17,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi