ÜRÜN FİLTRELEME

Selva Ürünleri

Her ülkede bazı markalar vardır ve bazı ürünler denilince akla ilk olarak onlar gelir. Selva'da Türkiye için bu markalardan biridir ve tahıl, bakliyat ve makarna denilince akla gelen ilk isimlerden biridir. 30 yıldır üretimini sürdüren Selva, kalitesi ile birinci sınıf ürün tercihinde ilk sıralarda yer alırken aynı zamanda ürünün güvencesi ile de her zaman için müşteri memnuniyeti sağlar. 

Kalitesini bebekler için mama pişirmede kullanabileceğiniz pirinç unlarında da tescillemiş ve bebeklerinize güvenle yedirebilmeniz için en kaliteli malzemeleri test etmiştir. 

Pirinç unuyla pişen mamaları en eski geleneklerdendir. Eskiden formül mamalar şu anki kadar yaygın değilken anneler bebeklerinin kilo alması veya ek gıdaya alışması için pirinç unundan mama pişirerek yedirirlerdi. Günümüzde ise sağlık kuruluşları anne sütünün önemi üzerinde ısrarla durmakta ve ilk altı ay yalnızca anne sütü vermeyi önermektedir. Ancak bebeğin ek gıdaya başladığı 6. aydan sonraki süreçlerde bebeğin hem kaşığa alışması, hem de zorlanmadan yutabileceği özelliğinden dolayı pirinç unu mamaları tercih edilmektedir.

Çeşitli tariflerde kullanabileceğiniz Selva pirinç unları, besleyici ve yüksek karbonhidrat içeriği ile kilo aldırmayı da desteklemektedir. Bebeklerinizin hastalıklara karşı korunmasında güçlü bir yapıda olması önemlidir. Bu nedenle Selva pirinç unundan yapılan mama ve muhallebiler ek gıdaya geçişte en çok başvuracağınız yöntemler arasındadır.

Uzun süre biberon kullanan bebeklerde damak gelişiminde problemler yaşanabilmektedir. Bu nedenle bebeğinize belli bir aydan sonra kaşıkla yeme alışkanlığı edindirmelisiniz. Aynı zamanda bebeğinize yedirdiğiniz muhallebi gibi süte nazaran daha koyu kıvamlı gıdalar da boğaz genişliği sağlar ve ileride daha sert gıdalara geçiş için zemin oluşturur. Bu nedenle Selva pirinç unları ile yaptığınız ara öğünlerinin önemi bir kat daha artmaktadır.

Tamamen doğal ve hijyenik şartlarda üretilen pirinç unları, bebeğiniz için idealdir. Bebek mamalarının dışında muhallebi ve sütlü tatlılarda da gönül rahatlığıyla kullanarak bebeğinize yedirebilirsiniz. 

Kalitesini, kalite belgeleriyle de tescilleyen Selva,  pirinç unu üretiminde de kalitesinden taviz vermemektedir ve en kaliteli pirinçlerden üretimi gerçekleştirmektedir. 

Selva, makarna alanında yaşattığı ilklere ve yenilikçi yapısıyla müşterilerine yeni tatların kapısını acıyor. Makarnanın tarihçesi dünyada çok önemli bir yerdedir. Makarna temel alınarak farklı yemekler türetilmiş ve değişik isimlerle dünya mutfağında yerini almıştır. Özellikle İtalyanların makarnadan vazgeçmemeleri, makarnaya hamuruna farklı ilaveler yaparak yeni lezzetler keşfetmesine sağlamıştır. Selva makarnalarda, bu lezzetlere ulaşmanız için dünya makarnalarını Türkiye'de kullanıcılarının ayağına getirmektedir.

Makarnanın bir diğer özelliği de karbonhidrat bakımından zengin olmasıdır. Ancak Selva, ruşeymli organik makarnalar üreterek bu soruna bir çözüm bulmaktadır. Selva ruşeymli makarnalar, e vitamini açısından zengin, B1, B12, protein, lif, folik asit, demir, sodyum, magnezyum ve çinko içeriğine sahiptir.

Tüm bu içeriği makarna gibi aslında kalorili olduğunu düşündüğümüz bir yemekte almamız ne kadar muhteşem değil mi? Selva sizlere sunduğu ruşeymli makarna çeşitleri ile ruşeymin faydalarını makarna gibi hem sizlerin hem de çocuklarınızın sevdikleri bir gıdayla alabilmenizi sağlıyor. 

Burgu, sarmaşık gibi çeşitleri ile damak zevkinizin yani sıra görsel olarak ta istediğiniz sunumu yapabileceğiniz bir avantaj sunan Selva makarnalar, lezzetiyle de sizleri büyüler. 

Ruşeymli makarnaların dışında tam buğday makarnaları da farklı damak tadı arayanların yani sıra beyaz un tüketmek istemeyenler için üretilmiştir. Protein ve lif kaynağıdır. Makarna yemek isteyen ancak beyaz un tüketiminden korkanlar için güzel bir gıdadır. 

Selva kalitesini her lokmanızda fark edebileceğiniz makarna çeşitlerimiz, en kaliteli tahıllar kullanılarak üretilmektedir. Lezzetimizin asıl kaynağı da budur. Çocuklarınıza gönül rahatlığıyla yedirebileceğiniz makarnalar, en sevdikleri yiyeceği faydalı hale dönüştürmenizi de sağlar. 

Sağlıklı beslenmek her zaman az yemek değildir. Sağlıklı gıdalar tüketerek te sağlıklı olunabilir. Özellikle lifli ve kepekli ürünler, sindirim sisteminizin daha sağlıklı çalışmasını sağlarken kilonuzun da kontrol altında kalmasına yardımcı olur. Fit bit görünüme sahip olmayı hepimiz isteriz. Ancak yediklerimizden kısmak bize zor gelebilir. Selva bu konuda tüketicilerine çeşitli imkanlar sunarken Selva buğday kepeği ve Selva yulaf kepeği ile sağlıklı beslenmemize katkı sağlıyor.

Kepekli ürünler, beyaz unla hazırlananlara göre daha az kaloriye sahiptir. Ayrıca daha kolay sindirilebildiğinden bağırsak sağlığını da korumaya yardımcıdır. Selva buğday kepeğini Pastalarınızda veya un kullanarak hazırlayacağınız yiyeceklerde kullanarak beyaz una nazaran daha sağlıklı bir besin elde edebilirsiniz. İştah kesici özelliği de olan Selva buğday kepeği özellikle diyet dönemlerinde daha yoğun bir şekilde tercih edilebilir. Sadece diyet döneminde değil, normalde de beyaz un yerine tercih edilmesi gereken Selva buğday kepeği kullanımızı günlük yaşantımızın bir standarı haline getirerek daha sağlıklı olabiliriz.

Selva yulaf kepeğini özellikle güne başlarken tercih ederek hem besleyici hem de düşük kalorili bir öğün geçirebilirsiniz. Selva yulaf kepeği, demir , manganez, çinko gibi mineraller ve pek çok B grubu vitamini içermektedir.

Oldukça besleyici biz özelliğe sahip olan Selva buğday ruşeymi, içerisindeki vitaminlerle de besleyici olmanın yanı sıra sağlıklıdır. Protein bakımından zengin olan buğday ruşeymi ile hazırlanan yiyecekler, hem sağlıklı hem de vitaminlidir.

Sağlıklı yaşamı günlük hayatımızın bir parçası haline getirmek için tercih edebileceğimiz Selva buğday ruşeymi , Selva buğday kepeği ve Selva yulaf kepeği farklı içerik ve vitaminlere günlük kullanımınıza uygundur. Unutmayın ki kaliteli bir yaşam, kaliteli seçimlerden geçer.

 

Selva ürünleri 20 ürün bulundu - 1. sayfa
Selva Pirinç Unu 400 gr
3,75 ₺
Selva Sebzeli Burgu Makarna 350 gr
2,45 ₺
Selva Ruşeymli Çocuk Makarnası 350 gr
4,50 ₺
Selva Yumurtalı Köy Eriştesi 400 gr
3,90 ₺
Selva Vakumlu İrmik 500 gr
2,95 ₺
Selva Ruşeymli Çocuk Makarnası 350 gr 6 ADET
27,00 ₺
Selva Sebzeli Burgu Makarna 350 gr 12 ADET
29,40 ₺
Selva Yulaf Kepeği 8 g X 30 Adet
14,90 ₺
Selva Elenmiş Buğday Unu Net 5 kg
17,50 ₺
Selva Vakumlu İrmik 1000 gr
5,50 ₺
Selva Glutensiz Burgu Makarna 350 gr
10,95 ₺
Selva Tam Buğday Unu 1 kg
5,50 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi