ÜRÜN FİLTRELEME

Selpak Medikal Ürünler

Çok eski yıllardan beridir peçete, tuvalet kağıdı veya kağıt havlu denince akla gelen ilk isimlerdendir Selpak. Hatta bir dönem öyle özdeşleşti ki kağıt peçeteye kağıt mendile Selpak der olduk hepimiz. Geçmişi 1970'li yıllara dayanan Selpak, pek çok alanda sürdürdüğü bu başarısını medikal ürünlerde de sürdürerek tek kullanımlık saç yıkama bonesinden vücut temizleme havlularına kadar pek çok alanda kişisel bakım ürünleri üretimi gerçekleştiriyor.

Pek çok farklı marka medikal alanda üretimini sürdürmektedir. Ancak alanında uzman  bir markayı tercih etmek elbette işlerinizin çok daha uzmanca halledilmesini sağlar. Selpak ürettiği her üründe uzmanlığını belli ederek en çok tercih edildiği alanların başında gelen tuvalet kağıdından peçeteye kadar günlük kullandığımız ürünlerde bunu yansıtmaya çalışmaktadır. Medikal alanda da çalışmalarını sürdüren Selpak özellikle kendi başına temizliğini sağlayamayan hastalar için ürettiği saç yıkama boneleri, vücut temizleme havluları ve perine bölgesi temizleme havluları ile kişisel temizliklerini yapmalarına yardımcı oluyor.

Bazı hastalıklar sandığımızdan uzun sürer ve iyileşme süreci hastayı oldukça yorar. Özellikle kişisel bakımını yapamayan hasta, zor durumda kalabilir. Kişisel bakımın ilk aşaması olan kişisel temizliği sağlamak ise, selpak medikal ürünlerle sandığınızdan daha kolaydır.

Selpak saç yıkama boneleri, kolay uygulanan ve durulama gerektirmeyen bir üründür. Bir miktar ısıtılarak kolaylıkla uygulanabilir. Durulama gerektirmediğinden hastaya ek bir yük gerektirmeden saç temizliğini tamamlamaya destek olur. Hastayla ilgilenen kişinin de oldukça pratik bir şekilde uygulayabileceği Selpak saç yıkama boneleri kullanım kolaylığının yanı sıra güzel kokusuyla da uzun süre etkisini sürdürür.

Hastaya bakım gerektiren bir diğer alan da vücut temizliğidir. Aldığı ilaçların etkisi ile vücudunda ek bir temizlik gerektiren durumlarla karşı karşıya kalındığında Selpak vücut temizleme havlularına başvurularak yardım alınabilir. Selpak vücut temizleme havluları, vücudun hijyenini kolaylıkla sağlamaya destek olmaktadır.

Selpak ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi