ÜRÜN FİLTRELEME

Renk Seçimi

Mavi
Pembe

Sebamed Parfümler ve Kolonyalar

Cildiniz için en güzel seçim, sağlıklı olanı seçmekle başlar, bu koltuk altınız olsa dahi. Oldukça hassas olan koltuk altı bölgemiz, eğer gerekli bakımı yapmazsak bizlere beklediğimiz sonuçları vermez. Bakımı sağlamaksa ancak cildimize bizim kadar iyi bakacak ürünleri seçmekle mümkündür. Sebamed, koruyucu trisoft etkisi ile kötü vücut kokusunu ve terlemeyi engellemeye yardımcı olur.

Sebamed, tarihi oldukça eskilere dayanan ve üretiminin saflığı nedeniyle başta sabun olmak üzere cildimizle temas eden pek çok alanda ürün çeşidi bulunan güvenilir markalardandır. Ürünlerinin başında Sebamed saf sabunlar olmak üzere bebek bakımı veya kişisel bakım yer almaktadır. Pek bu güvenilirliği cildinizde ve yoğun olarak uygulama yaptığınız bölgelerde tercih etmek istemez misiniz?

Sebamed deodorant, deo sprey ve roll-onlar, günlük olarak kullanımınıza uygun saflıkta üretilmiştir. Vücudumuzun özellikle yaz aylarında karşılaştığı terleme sonucu oluşan kötü kokuların çözümlenmesine destek olur. Temiz ve fresh bir koku, hepimizi olduğumuzdan daha iyi hissettirmeye yardımcı olur. Ancak kalitesiz deodorant ve roll-onlar ter kokusuyla birleştiğinde aksine daha kötü bir koku meydana çıkar. Yaz ayları gibi terlemenin arttığı dönemlerde bu durum bizi istemediğimiz kokularla mücadele etmek zorunda bırakabilir. Sebamed saflığı, doğallığı ve güvenilirliği ile sizi zor durumlara sokmadan temiz kokmanıza destek olur.

Sebamed, kişisel bakım ürün grubunda farklı cilt tipleri için seçenekler yer almaktadır. Sebamed deodorant, bilyalı roll-on ve deo blossom gibi ürünlerden ihtiyacınıza yanıt vereni tercih edebilir ve gün boyu koruma için destek alabilirsiniz. 

Güzel ve temiz bir koku, kendimizi çok daha iyi hissetmemizi sağlar. Mesela iş yerinizde, dolmuşa bindiğinizde veya misafirliklerde ortama girdiğiniz anda eğer terlemişseniz çevrenize nasıl bir rahatsızlık vereceğinizi düşünün. Her ne kadar günlük olarak duş alsakta, terin bakterilerle buluşması sonrasında ister istemez ter kokusu oluşur. Sebamed deodorant veya roll-on'u duştan hemen sonra uyguladığınızda ter oluşumunun azalmasına ve terleme sonucu oluşan kötü kokunun hapsolmasına destek olursunuz.

 

Sebamed Anne ve Bebek Ürünleri

 

 

Bebeklerimiz ne kadar saf doğal ve masumdur. Onlara gelecek en ufak bir zararı kabul edemeyiz. Her şey mükemmel olmalıdır onlar için. Bu yüzden onlar adına yaptığımız seçimlerde oldukça hassas davranırız. Sadece bebekler için değil, henüz dünyaya gelmeden karnımızdayken başlar onlar adına yaptığımız güzellikler. Sebamed anneler ve bebekleri için doğal yollarla sağlanan pek çok güzellik sunar. 

 

Saf sabun dediğimizde aklımıza ilk gelen markalardan olan Sebamed sabun, doğal içeriği ile bebeklerde güvenle kullanılabilir. Sebamed sabunları özellikle hassas ve alerjik cilde sahip olanlar tercih edebilir. İçerisinde cilde zararlı herhangi bir kimyasal bulunmayan Sebamed sabunlar, alkalid içermez.

 

Sebamed saflığını, Sebamed güneş kremleri ile güneşin cildinize vereceği zararlı ışınlardan korunmak için kullanabilirsiniz. Yaz aylarının gelmesi ile hayallerimizi süsleyen tatillere bir adım daha yaklaşırız. Ancak önümüzde bizleri bekleyen bir tehdit vardır; güneş ışınları. Kendimizi ve bebeklerimizi güneşin zararlı ışınlarından korumak için Sebamed güneş kremlerinden yardım alabiliriz. Bebekler için özel olarak üretilen Sebamed bebek güneş kremi, bebeklerin hassas ciltlerine zarar vermeden üstün koruma sağlamaya yardımcı olur.

 

Bebekler için eğlenceli banyolar önce gözlerinin yanmaması ile başlar. Banyo köpükleri bebeğinizi heyecanlandırır ama banyo sonrası eğlencenizi sürdürebilmeniz için güvenilir ürünler tercih etmeniz gerekir. Sebamed bebek şampuanları saflık ve doğallığı bir arada sunar. Dilerseniz Sebamed banyo köpüklerinden faydalanarak bebeğinizi temizlerken bir yandan da bembeyaz köpükleri çocuklarınız için oyun haline getirebilirsiniz.

 

Sebamed temizliğin ve sağlığın her aşamasında farklı çözümleri ile koruma hedefliyor. Bu yüzden Sebamed bebek losyonları, Sebamed pişik kremleri, Sebamed bebekler için yüz kremleri gibi ürünleri üretirken saflığını koruyor. Annelerin içleri rahat etsin, bebekler sağlıklarını korusun diye tüm Sebamed ürünleri tüm doğallığıyla sizlerle buluşuyor.

Sebamed Cilt Bakım Ürünleri

 

Cilt bakımı özen ister. Hassas bir dokunuş, özenli bir temizlik ve nazik bir bakım cildinizden istediklerinizi elde edebilmeniz için önemli bir adımdır. Bu nedenle seçtiğiniz cilt bakım ürünlerinde her şeyden önce saflığı ve doğallığı aramak gerekir. Sebamed ürünleri, cildinize bir bebekmişçesine doğal bir şekilde dokunarak kendinizi özel hissetmenize yardımcı olur. Sebamed, her yaştan ve her şarttan kullanıcılarına özel bir çözüm sunmaktadır. Bebekler için sunduğu çözümler ve yetişkinler için sunduğu çözümler bunlardan bazılarıdır. Detaylı olarak inceleyecek olursak sabunlardan bebek güneş koruyucularına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 

Sebamed'e ait ürünlerden en bilineni Sebamed sabunlardır. Tercih edilmesinin başında doğal ve saf olması gelen Sebamed sabunlar, bu özelliği ile dermatolojik sorunlar yaşayanlar için idealdir. Hassas cilde sahip olanlar içerisinde kimyasal barındıran ürünler tercih ettiklerinde ciltlerinde rahatsız edici sorunlar oluşabilir. Bu nedenle Sebamed sabunları tercih ederek yaşanabilecek cilt sorunlarını azaltmaya yardımcı olabilirsiniz. Her ne kadar adında sabun olarak anılsada içeriğinde sabun ve alkalid barındırmaz. Sebamed sabunların cilt ile uyumu gerekli testlerden geçmiştir ve akne, siyah nokta yada sivilce sorunlarını çözümlemeye yardımcıdır.

 

Kendi bakımımıza özen gösteririz ama belki kendimizden bile daha fazla özen gösterdiğimiz bir alandır bebeklerimizin bakımı. Oldukça hassas ve nazik bir cilde sahip olan bebeklerimizin bakımlarının aynı hassasiyette olması oldukça önemlidir. Özellikle yaz aylarında bebeğin nazik cildini mümkün olduğunca direkt güneş ışınlarıyla temas ettirmemeli ve güneşin zararlı ışınlarından uzak tutmalıyız. Yada Sebamed bebek güneş kremlerinden faydalanarak bebeği bu zararlı ışınlardan korumaya yardımcı olmalıyız. Bebeğin güneş ışınlarına ihtiyacı vardır. Ancak güneşte sadece faydalı ışınlar bulunmaz. Sebamed bebek güneş kremleri, bebeğin sadece güneşin faydalarını almasına yardımcı olur.

 

Sadece bebekler için değil, yetişkinler için de kullanılabilecek Sebamed güneş koruyucu spreyler, yüksek koruma faktörüyle yazın tadını doyasıya çıkartmanıza yardımcı olmaktadır. Tercihinize bağlı olarak losyon veya krem tercih seçeneklerinizden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Sebamed cilt bakım alanında temizlikten nemlendirmeye kadar uzun bir ürün yelpazesine sahiptir. Sebamed yüz temizleme tonikleriyle yüzünüzü temizleyebilir ve Sebamed nemlendiricilerle bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Sağlıklı bir cildin ilk aşaması nemini sağlamış bir cilttir. Bu nedenle nemlendirme cilt için oldukça önemli konuların başında gelir.

 

Sebamed sivilceli ciltler için veya yaşlanma karşıtı ürünleriyle de farklı sorunlara yanıt vermektedir. Ayrıca gece kremleri, likit yüz temizlemeye yardımcı köpükler, clearface bakım ve temizlik ürünleri, vücut sütleri, vücut bakım losyonları, güneş sonrası balsamları gibi çeşitli ürünleriyle cildin ihtiyaç duyabileceği her an yanında bulunarak  her soruna özel bir çözüm sunar. Kişisel bakıma ilave olarak bebekler için ürettiği özel ürünlerle de bebeklerin banyolarından pişik sorunların çözümüne yardımcı olmaya kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sitemizden kolayca sipariş vererek Sebamed ürünlerine uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Sebamed Saç Bakım Ürünleri

 

Saflığın ve temizliğin simgesi haline gelen markaların başında yer alan Sebamed, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de uzun yıllardan bu yana beğeni kazanan saç ve cilt bakım ürünleriyle karşımıza çıkmaktadır. Kişisel bakım ve sağlık alanında yaptığı çalışmalarla sadece yetişkinler için değil, bebekler için de geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Sebamed, doğallığı ön planda tutarak her saç ve cilt tipine uygun ürünler sunar. Cildimizi ve saçlarımızı iyi analiz ederek ihtiyaçlarını keşfetmiş ve ürünleriyle sağlıklı bir bakım ve temizlik sürecini bizlere sunmaya destek olur. Takipçileri Sebamed ürünleri güncel olmasının yanı sıra ilk günkü saflığını koruyarak tüketicilerinin memnuniyetini devamlı kılmayı hedeflemektedir. Geçmişteki başarılı çalışmalarını günümüzde de sürdürerek alanında sunacağı yeni ürünler için de altyapısını sürdürmektedir.

 

Sebamed saç bakım ürünleri kategorisinde yer alan ürünler arasında hassas saçlar, kuru saçlar, yağlı saçlar, kepekli saçlar ve dökülen saçlar için seçenekler yer almaktadır. Bu ürünlerin amacı, saçınızla ilgili doğru tespitleri yaparak saç bakımınızı en doğru şekilde yapmanıza yardımcı ürünleri tespit etmektir. Her birimiz saçlarımızla ilgili yaptığımız gözlemlerden saçlarımızın durumu hakkında bilgi sahibi oluruz. Mesela hassas saçlara sahip olanların saçlarında koparak dökülmeden verdiğiniz şeklin çabuk bozulmasına kadar farklı reaksiyonları vardır. Sebamed her gün kullanım şampuanı saçın sağlıklı kalması için saç derisinin asit mantosunu desteklemeye ve korumaya yardımcı olur. Aynı zamanda saçın ihtiyaç duyduğu nemi kazanmasına da katkı sağlar.

 

Sahip olanları zorlayan bir diğer saç tipi de yağlı saçlardır. Yağlı saçlara sahip olanların sorunu olan saçın ağırlaşması ve yapışkan bir görünümde olması sorununa ilave kepek sorunu başlar. Sebamed kepek önlemeye yardımcı şampuanlar, saç derisinde oluşan kepek oluşumuna neden olan gözeneklerin bakımına ve saçın stabil kalmasına katkı sağlar. Sebamed kepek önleyici şampuan düzenli kullanımla kepek sorununun gözle görülür bir şekilde azalmasına destek olmaktadır. Sebamed onarım şampuanları aşırı kuru, boya veya başka faktörler nedeniyle yıpranmış saçların temizlenirken bakımına destek olur. Bakımlı saçlara ulaşmak için Sebamed onarım şampuanlarından destek alabilirsiniz.

 

Saçlarımızla ilgili dönüşü olmayan sorunlardan birisi saç dökülmesidir. Saçlarının döküldüğünü fark eden erkek veya bayan herkes acil bir çözüm arayışi içerisine girer. Bu durumda ilk destekçiniz Sebamed saç dökülmesini önleyici şampuanlardır. Sebamed saç dökülmesini engelleyen şampuanlar, saçlarınızın dökülmesini engelleyici doğal bitkilerden yararlanılarak üretilmiştir. Düzenli kullanımla dökülme sorununu fark edilir bir şekilde azaltmaya katkı sağlar. Kan dolaşımını hızlandırıcı içeriği sayesinde zamanla işlevini yitiren saç derisinin harekete geçmesine destek olur. Böylece saçların çok daha sağlıklı uzamasına ve daha az dökülmesine katkı sağlar. 

 

Sebamed saç bakım ürünlerinden tercih edilenlerden bir diğeri de saç bakım balsamlarıdır. Saçlarımız zaman içerisinde yıpranarak sertleşebilir. Dolayısıyla çabuk kırılma ve zor şekil alma sorunlarıyla karşı karşıya kalırız. Sebamed saç bakım balsamları zamanla yıpranan saçların bakımına ve kırılan saç tellerinin onarılarak yumuşamasına destek olur. Esneklik kazanan saçlarınız zamanla eski gücünü geri kazanacaktır. Sebamed saç bakım balsamları saçlarınızın güç kazanmasına destek olarak sağlıklı uzamasına destek olur. Boya ve farklı nedenler başta olmak üzere pek çok sebepten dolayı yıpranan saçların eski güzelliğine ve doğallığına kavuşmasına katkı sağlamak için düzenli olarak Sebamed saç bakım balsamları uygulanmalıdır.

Sebamed ürünleri 76 ürün bulundu - 1. sayfa
49% İndirim
Sebamed Aerosol Deodorant Hassas 150 ml
58,90 ₺
29,90 ₺
49% İndirim
Sebamed Aeresol Fresh Deodorant Sprey 150 ml
58,90 ₺
29,90 ₺
36% İndirim
Sebamed Cleansing Bar 100 gr Sabun
70,90 ₺
44,90 ₺
35% İndirim
Sebamed Baby Şampuan 150 ml
44,50 ₺
28,90 ₺
Sebamed Sun Care Çok Yönlü Koruyucu Güneş Losyonu SPF50+ 150 ml
162,90 ₺
24% İndirim
Sebamed Bebek Şampuanı 500 ml
92,90 ₺
69,90 ₺
23% İndirim
Sebamed Bebek Yağı (Skin Care Oil) 150 ml
80,90 ₺
61,90 ₺
23% İndirim
Sebamed Kepeğe Karşı Şampuan 400 ml
108,50 ₺
82,90 ₺
23% İndirim
Sebamed Everyday Shampoo 400 ml Hergün Kullanım Şampuan
108,50 ₺
82,90 ₺
23% İndirim
Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan 400 ml
108,50 ₺
82,90 ₺
28% İndirim
Sebamed SPF 30 Üçlü Etkili Dudak Kremi 4.8 gr
59,82 ₺
42,90 ₺
Sebamed After Sun Güneş Sonrası Bakım Kremi 100 ml
39,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi