ÜRÜN FİLTRELEME

Scholl Medikal Ürünler

 

Ayaklarına kara sular inmek terimini hepimi duymuşuzdur. Hatta bazen o kadar çok yürürüz ki gerçekte de nasıl bir etki bıraktığını gözlemleyebiliriz. Özellikle ayak tabanlarında oluşan su toplama sorunu bu terimi doğrular niteliktedir. Hatta zaman zaman üzerine bile basamaz hale gelebiliriz. Bu tür durumlarda ayak bakımında dünyanın tercihi olan Scholl ağrıya karşı bantlardan faydalanarak oluşan ağrının yavaş yavaş azalmasına destek olabilirsiniz.

 

Ayaklarımıza iyi bakmaya çok fazla ihtiyaç duymayız bazen. Diğer organlarımızla ilgileniriz ama söz konusu ayaklarımız olunca çokta umursamayız. Fakat bakımına özen göstermediğimiz ayaklarımız yeri geldiğinde bizleri yarı yolda bırakabilir. Her organımız gibi ayaklarımız da bakımı hak eder ve Scholl ayak bakım ürünleri bu alanda sizlere en iyisini sunmaya yardımcıdır.

 

Ayaklarımıza özen göstermek güzel ve bakımlı ayaklara sahip olmamızın yanı sıra çeşitli ağrılarla da karşı karşıya kalmamızı engellememize katkı sağlar. Özellikle yoğun geçen bir günün ardından ayak tabanlarımızın su toplaması oldukça normal bir durumdur. Scholl ayak bantları ile su toplayan bölgenin bakımını oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Özellikle bayanların topuklu ayakkabı kullanmaları topuklarda oluşabilecek ağrıları daha da şiddetlendirir. Gün içerisinde havasız kalan ayak bir de topuklu ayakkabı kullanımı ile iyice zor koşullara maruz bırakılmış olur. Bazen dinlenmekte tek başına yetmez. Scholl ağrı bantları ayaklarınızı dinlendirmenin yanı sıra oluşan yaraların iyileşmesine de destek olur.

 

Ellerimize ve cildimize gösterdiğimiz bakımı aslında en çok hak eden ayaklarımız aktif olarak görebildiğimiz bir bölgemiz olmadığından bakımı ikinci planda kalabilir. School ayak bakım ürünleri ile sandığınıdan çok daha kolay bir şekilde bakım sağlayabilirsiniz. Scholl ayak bakım ürünleri ile ayaklarınızı şımartın.

 

Scholl Cilt Bakım Ürünleri

 

Ayaklarınızı sevindirin sloganıyla yola çıkan Scholl, yumuşak, kötü kokulardan uzak, topuklu ayakkabılarda bile rahatlık sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. 1800'lü yıllardan günümüze uzanan hikayesiyle Scholl ürünleri, ayak anatomisi hakkında gerekli incelemeler sonucu çeşitlilik kazanan ürünleriyle ayağınızın topuklarından tırnaklarına kadar pek çok bölgesinde sağlık sunmaya yardımcı olmaktadır. Ayak bakımında uzman olan kurucusu tarafından derin bir tutkuyla üretilmeye başlayan Scholl ayak bakım ürünleri, aynı felsefe ile üretimini sürdürmektedir. Ayaklara hak ettiği bakımı sağlayarak sağlığını korumak ve konforunu genişletmek için çabalar.

 

Vücudumuzun aktif organlarından olan ayaklar, özgürlüğümüzün ve rahat hareket etmemizin bir ölçütüdür. Bakımından önce sağlığına dikkat etmemiz gerekir ve ne kadar sağlıklı ayaklara sahipsek günümüz aynı ölçüde rahat geçecektir. Scholl ayak bakım ürünleri, ayaklarımızın sağlığını korumaya yardımcı olarak ayağımızla ilgili karşılaşabileceğimiz pek çok soruna yönelik üretim sağlamaktadır. Günlük olarak kullandığımız ayakkabılarda da konforu baz alarak ayakkabı içlerinde kullanabileceğimiz ayak pedleri de bu gruba dahil ürünlerdendir.

 

Ayak bakımında öncelikle dikkat edeceğimiz konu rahatlık ve sağlığı olmalıdır. Ayakları en çok rahatsız eden konuların başında topuk çatlakları ve nasırlar gelir. Bir da kadınların topuklu ayakkabıyla kullanmaktan dolayı yaşadıkları sorunlar gelir. Scholl topuk kremleri, ayak topuklarının yumuşayarak sertleşmesini engellemeye yardımcı içeriğe sahiptir. Topuklarınıza uyguladıktan sonra Scholl ayak törpüleri ile törpüleyerek oluşmuş çatlakların giderilmesine yardımcı olabilirsiniz. Farklı deri tipleri için üretilen Scholl taban yumuşatmaya yardımcı kremler ve törpüler ile kısa sürede topuk çatlaklarınsan kurtulmaya yardımcı olabilirsiniz.

 

Ayaklarda sıkça görülen sorunlardan olan nasırlar da gerekli bakımların uygulanmamasından dolayı can yakıcı boyutlara gelebilir. Özellikle ayaklar, ayakkabı içerisine girdiklerinde nasırlar daha da fazla varlıklarını hissettirecektir. Scholl nasırlar için üretilen özel kremleri sayesinde nasır sorununu kökünden çözümleyerek canınızın yanmasını engellemeye katkı sağlamaktadır. Ayak bakımıyla beraber dikkat edilmesi gereken bir konu da ayak tırnaklarının bakımıdır. Ayak tırnaklarında oluşan mantarlar, tırnaklarımızın kötü görünmesine, bulaşıcı olması dolayısıyla diğer tırnaklarımıza da sıçramasına yol açabilir. Scholl ayak tırnakları bakım paketleri tırnaklarınıza gerekli bakımı yapmanıza yardımcı olur.

 

Scholl tırnak mantar paketleri içerisinde bulunan mantarın tamamen yok olması için gerekli olan geniş içerik, tırnaktaki orta şiddetli mantarın giderilmesine yardımcı olmaktadır. Tek kullanımda sonuç alamayanlar için 5 ayrı ürün yer alır. Böylece mantarın tamamen yok olana kadarki sürecinde ihtiyaçlarınıza yanıt alabilirsiniz. Uygulayacağınız Scholl tırnak bakım yağları ile de tırnak bakımını tamamlayabilirsiniz. Scholl ayak bakım yağları tırnaklarınızı yumuşatmaya ve parlak görünmelerine yardımcı olur. Scholl ayak bakım yağları içerisinde yer alan farklı yağlar ayaklarınızın ve tırnaklarınızın yumuşamasına katkı sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir.

Scholl ürünleri 2 ürün bulundu - 1. sayfa
Scholl Elektronik Tırnak Bakım Seti
79,90 ₺
Scholl Koku Önleyici Ayak Spreyi 150 ml
18,50 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi