ÜRÜN FİLTRELEME

Salicade Kişisel Bakım Ürünleri

 

Bazı bitkilerin içlerinde bulunan doğal özler bu hayatımızda yapıcı etkilerde bulunur. Bu bitkilerin kullanıldığı bakım ürünleri ise, etkileri sayesinde cildimizin sağlık kazanması sürecine destek olur. Salicade ürünleri de bunlardandır. Vücut ve saç için üretimini gerçekleştirdiği bu ürünler, içerikleri ile sadece temizliğimize değil aynı zamanda bakımımıza da destek olur. Sıradan kişisel temizlik ürünleri, sorun yaşamayan ciltler için uygun olabilir. Ancak cildin ihtiyaçları sağlanmazsa sıradan ürünleri kullanmak cildimize beklediğimiz nemi kazandırmaya yeterli gelmeyebilir. Salicade ürünleri cildin nem dengesini sağlamaya yardımcı olur.

 

Salicade duş jelleri, ciltteki kızarıklıkları azaltma, kaşıntı, kabuklanma ve pullanma gibi sorunları azaltmaya yardımcı olur. Salicade duş jelleri içerisinde yer alan salisilik asit, kabuklanmayı önlemeye ve kepek oluşumunu engellemeye, ardıç katranı, kaşıntı ve sivilce oluşumunu engellemeye ve bakteri oluşumunu engellemeye destek olmaktadır. Ardıçın nem dengesini sağlamaya yardımcı etkisi de cildin nem oranını kontrol altında tutmaya destekçidir. Salicade duş jellerinde bunlara ilave olarak bulunan Ichtammol, antiseptik özelliği ile cildin yağ dengesini düzenlemeye katkı sağlar. Ayrıca bakterilere karşı etkisi ile ciltte oluşan kepeklenme sorununu çözümlemeye destek olur.

 

Salicade duş jellerinin cilde sağladıkları bunlarla sınırlı değildir. Salicade şampuanlarda yer alan Allantoin'in ciltte oluşan yaraları iyileştirmeye yardımcı etkisi bulunmaktadır. Bu sayede çevresel etkenler dolayısıyla zarar görmüş saç ve saç derisinin yeniden yapılanmasına destek olur. Salicade duş jellerinde de yer alan Allantoin, ölü derinin temizlenerek cildin yumuşak ve pürüzsüz görünümüne destek olmaktadır. Salicade şampuanlar içeriğindeki diğer bitkiseller sayesinde saçların ihtiyacı olan keratinin takviye edilmesine de destek olmaktadır. Cildinize aynı anda bu kadar fazla yararı tek ürünle sağlaya destek olmanın mucizevi gücü için Salicade ürünleri sizlere sunulmaktadır. Salicade ürünleri Paraben içermemektedir ve dermatolojik olarak gerekli testlere tabi tutulmuştur.

 

Salicade duş jeli kullananlar, kullannaya başladıkları andan itibaren ve düzenli bir kullanımla ciltlerinde canlanmaya sağladığı desteği fark edebilirler. Bu yüzden Salicade duş jeli kullananların yorumları,  Salicade duş jeli kullanımına devam etmek yönündedir. Banyolarımızı keyifli hale getirmenin ve temizlenirken aynı anda cildimize bakım yapmanın bir diğer yöntemi olan Salicade duş jelleri, uygun fiyatıyla da tercih nedenleriniz arasında olmaya aday. Özellikle hassas cilde sahip olanların cilt sağlığını koruyabilmeleri adına tercih ettikleri ürünler oldukça önemlidir. Salicade duş jelleri yukarıda detaylıca belirtilen içeriği sayesinde hassas ciltlerde bile rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Salicade ürünleri 2 ürün bulundu - 1. sayfa
Salicade Kepeğe Karşı Etkili 300 ml Şampuan
47,90 ₺
Salicade Duş Jeli 300 ml
19,50 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi