ÜRÜN FİLTRELEME

Renk Seçimi

Kırmızı
Mavi
Yeşil
Turuncu
Mor
Sarı
Pembe

Ay aralığı

0-6 ay
6-12 ay
12 ay ve üzeri
24 Ay Ve Üzeri

Hayvan

İnek
Köpek

ROCS Kişisel Bakım Ürünleri

 

 

Tüm formülleri İsviçre laboratuvarlarında geliştirilen ROCS, çok yüksek kalitede ağız bakım ürünleri geliştirmeyi hedefleyen uluslararası bir şirkettir. Başta Avrupa olmak üzere tüm dünyada alanında en iyi bilinen markalar arasında yerini almaktadır. Ürünlerinin etkinliği laboratuvar çalışmaları ve belgelerle desteklenmektedir. Ağız ve diş sağlığını korumak için ürettiği diş fırçaları ve diş macunları, farklı yaş grupları için özel olarak üretilmiştir. Böylece ürünlerinde her yaş grubuna özel olarak bir içerik oluşturulmuş ve çözümleri de bu doğrultuda sağlanmaktadır. 

 

Bebeklerimiz her şeyi anne ve babalarından görerek uygularlar. Diş fırçalama alışkanlığı da bunlardan birisidir. Ancak yetişkinler için kullanılan diş macunları ve diş fırçaları bebeklik dönemi sayabileceğimiz 0-3 yaş için uygun değildir. ROCS Baby, 0-3 yaş aralığında yer alan bebeklerin diş temizliği alışkanlığı kazanırken aynı zamanda zarar görmeden kullanabilmeleri için özel olarak üretilmiştir. Fluroid, renklendirici ve tatlandırıcı içermemesi, diş fırçalama esnasında diş macununu yutabilmesi ihtimaline karşın güvenli bir kullanımı da beraberinde getirmektedir. Bebeklerde diş sağlığının ileri yaşlarda sürebilmesi için ilk dişin çıkmasıyla bakımına başlanması gerekir. ROCS diş macunları ve fırçaları bu süreçte gereken temizlik ve bakımı yapmanıza yardımcı olmaktadır.

 

Çocuk olarak adlandırabileceğimiz 4 - 7 yaş aralığı için de üretilen ROCS diş macunu ve fırçaları, çocuklarınızın bu dönemde dişlerini fırçalamasına motive edici ürünlerle destek olur. Oldukça lezzetli olan diş macunları, çocuklarınızın bu alışkanlığını severek sürdürmelerine katkı sağlar. Anne ve babaların çocuklarının diş sağlığıyla fırçalama alışkanlığı kazandırmasıyla ilgili en çok zorlandıkları dönem 4 - 7 yaş aralığıdır. Ancak ROCS gibi bu yaş grubuna özel olarak üretilen diş macunu ve fırçaları tercih edilerek daha kolay bir alışkanlık kazanmalarına yardımcı olabilirsiniz. Özel formülü hızla bakım yapmaya yardımcı olarak az miktarda uygulansa dahi etkili sonuçlar vermeyi hedeflemektedir.

 

Çocukların yetişkin olmalarına bir adım kalan 8 -18 yaş aralığı kendi özgürlüklerini sağladıkları oldukça önemli yaş gruplarındandır. Bu dönemde kazanılan alışkanlıklar uzun yıllar boyunca sürdürülür. ROCS teens diş macun ve fırçaları bu yaş grubu için özel üretilen bakım serisidir. Diş minelerinin ekstra bir bakıma ihtiyaç duyduğu bu zaman diliminde çocuklar henüz yetişkin diş ürünleri kullanacak kadar olgunlaşmamışlardır. ROCS teens diş bakım ürünleri, diş minesinin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamaya yardımcı olur. İçeriği de bu doğrultuda ve bu yaş grubuna hitap etmesi için geliştirilmiştir. 

 

ROCS markasının yetişkinler için ürettiği ve benzersiz diş macun ve fırçaları ise, ağız ve diş bakımını komple bir bütün olarak ele alır. Dişleri beyazlatmaya yardımcı olması, çay, kahve ve sigara tüketimi yoğun olan kişilerde sararan dişlerin kaybettiği beyazlığı kazanmasına katkı sağlar. Diş çürüklerinin oluşmasını engellemeye yardımcıdır. Diş eti kanamalarına karşı mücadele eder. Yetişkinlerin en önemli sorunlarından olan ağız kokusuna karşı oldukça etkilidir ve ağız kokusunun oluşmasını engellemeye katkı sağlar. Ağızı bakterilerden arındırmaya karşı geliştirilen içeriğe sahiptir. ROCS diş macunu ve fırçalarıyla tanıştıktan sonra ağzınızla ilgili pek çok sorunun çözümlendiğine tanıklık edebilirsiniz.

ROCS ürünleri 41 ürün bulundu - 1. sayfa
27% İndirim
Rocs Sensitive Onarım Ve Beyazlatma Diş Macunu + Diş Fırçası
39,90 ₺
28,90 ₺
20% İndirim
Rocs Red Edition Klasik Diş Fırçası
15,90 ₺
12,70 ₺
16% İndirim
Rocs Diş Eti İçin Balsam 75 ml
34,90 ₺
29,30 ₺
12% İndirim
Flipper Hayvan Diş Fırçası Kabı
20,90 ₺
18,30 ₺
12% İndirim
Rocs 3-7 Yaş Çocuk Diş Fırçası
24,90 ₺
21,90 ₺
12% İndirim
R.O.C.S. PRO 5940 Gold Edition Diş Fırçası
24,90 ₺
21,90 ₺
12% İndirim
Rocs Sensitive Repair Whitening Beyazlatıcı Diş Macunu 75 ml
34,90 ₺
30,70 ₺
12% İndirim
Rocs Kids 3-7 Yaş Meyve Külahı Diş Macunu Fırça Seti
39,90 ₺
34,90 ₺
20% İndirim
Rocs Özel Kıl Dokulu Diş Fırçası Yumuşak
11,90 ₺
20% İndirim
Rocs Özel Kıl Dokulu Diş Fırçası Orta Sert
11,90 ₺
20% İndirim
Rocs Beyazlatıcı Diş Macunu 60 ml
16,70 ₺
20% İndirim
Rocs Kids 3-7 Yaş Güllü Diş Macunu 35 ml
15,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Sepete Eklendi