ÜRÜN FİLTRELEME

Rebul Parfümler ve Kolonyalar

Kolonyanın tarihi ülkemizde çok eskilere dayanır. Eskilerden bildiğimiz bu bir nevi gelenek, farklı aromalar eklenerek günümüze uyarlandı ve kaliteyle birleşerek Rebul kolonyaları ortaya çıktı. Tarihi 1800'lü yıllara dayanan Rebul kolonyaları, Osmanlıya tanıklık etmiş geçmişiyle kaliteyi kullanıcılarına sunuyor. 

Oldukça farklı aroma çeşitleriyle her zevke hitap eden rebul kolonyaları, kolonyaya yeni bir boyut getirerek geleneklerden vaz geçmeden yepyeni çeşitleri kullanmanızı sağlamaktadır. Rebul kolonyaları 1938 yılında üretilen lavanta kolonyası ile kolonyayı çeşitlendirmiştir. Klasik limon ve tütün kolonyasına ilave olarak üretilen lavanta kolonyası, İstanbul beyefendilerinin favorisi olarak hızlı bir şekilde tercih edilmeye başlanmıştır. Beyoğlunda gezmek için sürülmesi neredeyse şart olan Rebul lavanta kolonyası en popüler erkek parfümüne haline gelir.

Günümüzde ise kolonya denilince akla gelen ilk isimler arasınde yer almasını yenilikçi yapısına borçludur. Her çeşidinin mutlaka bir hikayesi olan Rebul kolonyaları, üretiminde gösterdiği hassasiyeti kullanıcılarının memnuniyetine dönüştürerek müşteri sadakati de sağlamıştır. 

Gün ağarana dek toplanan lavanta çiçeklerinden elde edilen Rebul lavanta kolonyası, bir bodrum esintisi olan Rebul mandarine, yasemin çiçeklerinden elde edilen Rebul jasmine, Akdeniz serinliği Rebul lime, serinlemek isteyenlere Rebul ice, asyalıların geleneği Rebul green tea, tatlı incir rüyası Rebul fig brossom, baharatların gizemli dünyası Rebul dark spice, mavi suların canlandırıcı etkisi Rebul aqua, bir doğa mucizesi Rebul nature Rebul kolonyaları çeşitleridir.

Sadece kolonya alanında değil, kolonyalı mendil ve duş jeli üretimi de gerçekleştiren Rebul, kolonyada gösterdiği ürün çeşitliliğini kolonyalı mendil ve duş jelinde de göstererek kullanıcılarına farklı alternatifler sunmaktadır. Sevdiklerinize özel günlerinde hediye edebileceğiniz Rebul hediye setleri, hediye alanların hem sevecekleri hem de ihtiyaçlarını her daim karşılayacak ürünlerdir ve sevdiklerinizi mutlu etmenin en kolay yoludur diyebiliriz.

Rebul ürünleri 11 ürün bulundu - 1. sayfa
Rebul Dark Spice Kolonya Cam Şişe 270 ml
20,90 ₺
Rebul Aqua Kolonya Cam Şişe 270 ml
20,90 ₺
Rebul Bouquet Kolonya Şakayık Buketi 270 ml
20,90 ₺
Rebul Lavanta Kolonya Cam Şişe 180 ml
10,90 ₺
Rebul Mandalina Kolonya Cam Şişe 270 ml
20,90 ₺
Rebul İncir Kolonyası Cam Şişe 270 ml
20,90 ₺
Rebul Yeşil Çay Kolonya Cam Şişe 270 ml
20,90 ₺
Rebul Limon Kolonyası Cam Şişe 270 ml
20,90 ₺
Rebul Yasemin Kolonya Cam Şişe 270 ml
20,90 ₺
Rebul Buz Ferahlığı Kolonyası Cam Şişe 270 ml
20,90 ₺
Rebul Lavanta Kolonya Cam Şişe 270 ml
20,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi