ÜRÜN FİLTRELEME

Playgro Anne ve Bebek Ürünleri

 

Bebeklerin gelişimi için araştırma yapan pek çok anne tek çözüm buldu; oyun. Her şeyden habersiz yaşayan bebekler ancak anne ve babalarının ona duyduğu ilgi kadar dünyayı tanırlar. Büyüyüp kendi başına keşifler yapana kadar bu şekilde ilerler bu süreç. Bu farkındalığa sahip Playgro, oyun oynarken öğrenmeyi hedefler ve bebeğinize oyun oynamanın keyfini henüz doğar doğmaz yaşatır.

 

Bebekler doğduklarında renkleri ve çok uzaktaki nesneleri ayırt edemezler. El ve göz koordinasyonunu sağlamak için de bazen annelerden yardım almak gerekebilir. Bunun için 4. 5. ayından itibaren Playgro oyun halıları veya dönenceler gibi Playgro ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Playgro bebeklerin gelişiminde oyunun ne kadar önemli bir yer teşkil ettiğini bilerek tüm Playgro oyuncaklarında eğitici olmaya çalışmıştır.

 

Dünyada 100'den fazla ülkeye dağıtımı yapılan Playgro ürünleri güvenilir olmasına borçludur bunu. Üretiminde en son teknolojiyi kullanan Playgro, tasarımlarında da pazar ihtiyacını dikkate alarak çalışır. Bakım zamanı, banyo zamanı, yatak saati, hediye paketleri, hikaye zamanı gibi kategorileri olan Playgro, bebeklerin her anında yanlarında olmayı hedefler.

 

Bebeklerin gelişimini destekleyecek Playgro oyun halıları mutlu orman veya mutlu çiftlik gibi farklı seçeneklerde sunulmaktadır. Bebeklerin el ve göz koordinasyonunun gelişmesi açısından oldukça önemli olan Playgro mutlu çiftlik veya Playgro mutlu orman oyun halısı üzerinde yer alan renkli oyuncaklarla bebeklerin ilgisini çeker, oyuncakları farkında bile olmadan yakalamaya çalışmalarını sağlayarak motor ve göz gelişimine destek olur.

 

Playgro dönenceler anneler için büyük rahatlıktır. İşlerini yapmak isteyen bir yandan da bebeklerini yanlız bırakmak istemeyen anneler, Playgro dönencelerden faydalanabilir. Mesela beşiğine bıraktığınız bebeğinize Playgro dönenceyi çalıştırarak ilgisini çekebilir, dönenceye üzerindeki figürleri ve sesi tanımasına yardımcı olabilirsiniz.

Playgro ürünleri 21 ürün bulundu - 1. sayfa
Playgro Neşeli Plaj Oyun Halısı
80,40 ₺
Playgro Dinazor Oyun Halısı
86,72 ₺
Playgro Peri Oyun Halısı
86,72 ₺
Playgro Kare Sulu Dişlik +3 Ay
6,90 ₺
Playgro Uğur Böceği Çek Bırak Araba
14,45 ₺
Playgro Arı Çek Bırak Araba
14,45 ₺
Playgro Fare Çek Bırak Araba
14,45 ₺
Playgro Aktivite Arkadaşım Uğur Böceği Oyuncak
31,50 ₺
Playgro Aktivite Arkadaşım Koala Oyuncak
31,50 ₺
Playgro Basketbol Topu
13,30 ₺
Playgro Mutlu Ev Büyük Oyun Halısı
76,50 ₺
Playgro Aktivite Arkadaşım Aslan Oyuncak
31,50 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Sepete Eklendi