ÜRÜN FİLTRELEME

Pierre Fabre Cilt Bakım Ürünleri

 

50 yıldan uzun bir süredir, insan sağlığı için uğraşan ve Fransa'nın alanında en büyük firmalarından klan Pierre Fabre, 130 ülkede 10.000 çalışanı ile dünyanın dört bir yanına sağlık ulaştırmak için çabalamaktadır. Gelirinin önemli bir kısmını Ar-Ge faaliyetlerine yansıtan Pierre Fabre, alanında yaptığı yenilikçi çalışmalarla her geçen gün yeni bir ürünle sağlığımızı sürdürmeye yardımcı olmaya devam etmektedir. Onlarca çeşit ürünü ve kullanıcılarından aldığı memnuniyetle yoluna devam eden Pierre Fabre, dünyanın neredeyse her köşesine ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Alanında bu kadar geniş yatırımlar yapan bir firmanın ürünlerini kullanırken tereddüt etmemekte bizlerin en büyük kazançlarından olabilir.

 

Dermokozmetik, ilk olarak cilt sağlığı ve güzelliğine dikkat eden bilim dallarından biridir. Pierre Fabre, dermokozmetik ürünlerinin üretiminde alanında uzman kişilerden yardım alarak ilerlemektedir. Sağlıktan gelen güzelliği kaynak alan ürünlerinden başlıcaları Dexeryl, cilt kuruluğu sorununun giderilmesinde etkili rol oynayarak cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Cildi onarmaya yardımcı etkisi, daha pürüzsüz görünmeye katkı sağlaması ve güneş koruyucu gibi etkili bir kullanım alanı bulunmaktadır. Çok kuru ciltlerin başlıca sorunu olan pul pul dökülmenin çözülmesine yardımcı olması, kaşıntının giderilmesine katkıları gibi etkileri de bulunmaktadır.

 

Bazı kişiler yağlı bir cilde sahipken bazıları kuru veya aşırı kuru cilde sahip olabilir. Bazılarında ise dönemsel olarak cildin belli bölgelerinde kuruluk sorunu ortaya çıkabilir. Bu durumlarda tercih edilen cilt bakım ürününün önemi oldukça önemlidir. Cildin kuruluk sorununu gidermeye yardımlarının yanı sıra cildi beslemeye katkılarıyla da Dexeryl kremler tercih edilebilir. Kuru ciltler sağlıksız olmanın yanı sıra hoş bir görüntüye sahip olmamıza da neden olabilir. Özellikle bayanlar makyaj yaparken kuru cilt dolayısıyla istedikleri görünümü yakalayamazlar. Makyaj yapmadan bir süre önce uygulayacağınız Dexeryl krem ile cildinize nem sağlamaya yardımcı olmanın yanı sıra dilediğiniz gibi makyaj yapmak için zemin hazırlamaya katkı sağlayabilirsiniz.

 

Cildimize iyi bakmamız, sadece fiziksel değil aynı zamanda psikolojik olarakta kendimizi mutlu hissetmemize neden olur. Çünkü iyi bakılan bir cilt, bize güzel bir görünüm olarak geri döner. Dexeryl kremler cildimize iyi bakmamıza yardımcı olur ve kullanılmaya başlandığımız andan itibaren etkileri hissedilir şekilde kendini belli eder. Kuru ciltlerde kaşıntının yanı sıra renk düzensizlikleri gibi sorunlar da baş gösterebilir. Dexeryl kremler kuruluk dolayısıyla oluşan renk değişiklikleri sorununun giderilmesine de yardımcı olur. Dexeryl krem kullananların gözlemleri de düzenli kullanımla istenen sonucun alınmasına yardımcı olduğu niteliğindedir.

 

Krem tercihlerinde dünya markalarını seçmek, pek çok açıdan avantajlıdır. Pierre Fabre gibi alanında uzman bir cilt bakım markasını tercih etmek ise cildinizle ilgili doğru bir karar almanıza yardımcı olur. Cilt bakımında pek çok farklı markayı bünyesinde barındıran Pierre Fabre cilt bakım ürünleri, senelerin tecrübesi ile kullanıcıların memnuniyetini sağlamaya yönelik yatırımlarını sürdürerek alanında uzmanlaşmaya devam etmektedir. Uygun fiyatıyla da bütçenizi zorlamadan tedarik edebilmeniz adına sunulmaktadır. Pierre Fabre hem cildinize hem bütçenize dosttur.

Pierre Fabre ürünleri 1 ürün bulundu - 1. sayfa
20% İndirim
Dexeryl Kuru Ciltler İçin Krem 250 gr
39,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi