ÜRÜN FİLTRELEME

Pharmaton Doğal Destek Ürünleri

Hayatımızın her karesi oldukça önemlidir. Basit gördüğümüz işler bile zaman zaman ekstra bir çaba, güç isteyebilir. İşimizi şansa bırakmak, büyük yanılgılara yol açabilir. Siz de işinizi şansa bırakmayanlardansanız Pharmaton kapsül tam size göre.

İçerisindeki Ginseng G115 özleri ile zengin vitamin ve minerale sahip Pharmaton kapsül, daha zinde olmanıza destek olur ve rutin iş temponuzda hayatın gerisinde kalmanızı engeller. Enerjinizle herkesi şaşırtmak için en önemli desteğiniz olacak Pharmaton kapsül, gün boyu yoğun tempolarda bile aynı performansı sergilemenizi sağlamanıza yardımcıdır.

Vitamin ve mineraller vücudumuzdaki tüm  aksamın işleyişini yerine getirmelerinde en önemli rol oynayan faktördür. Yeterli vitamin alamayan aksamlar işleyişlerini yerine getiremeyeceğinden bağışıklık sistemimiz zayıf kalabilir. Bağışıklık sisteminin zayıf kalması ise, hastalıklara davetiye çıkartır. Bu zincirleme ilerleyen süreci Pharmaton kapsüller ile destekleyerek ekstra bir enerjiye kavuşmak için gerekli altyapıyı vücudunuza sunabilirsiniz. 

İçeriğinde vücudumuzun ihtiyaç duyabileceği pek çok vitamin yer alan Pharmaton kapsülü, uygun fiyat avantajı ile sitemizde bulabilirsiniz. Günlük kullanımda vücudunuza eksikliğini hissettiğiniz vitaminlerin sağlanması gibi bir faydası bulunan Pharmaton, bu özelliği ile de enerji ihtiyacının büyük bir kısmının karşılanmasına destek olur.

Pharmaton kapsül, ilaç olarak adlandırılmamalıdır. Vitamin takviyesi olarak kullanılmalıdır. İçreriğinde GDO içermez.

Pharmaton la günlük hayatın koşuşturmacası sizi esir almasın. Pharmaton kapsül dinamik, enerjik ve capcanlı bir güne merhaba demenin en kolay yolu, işini şansa bırakmayanların tercihi.

 

Pharmaton ürünleri 3 ürün bulundu - 1. sayfa
28% İndirim
Pharmaton 50 Plus 60 Kapsül
159,00 ₺
114,45 ₺
23% İndirim
Pharmaton 30 Adet
85,00 ₺
64,85 ₺
27% İndirim
Pharmaton 60 Adet
99,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi