ÜRÜN FİLTRELEME

Otribebe Medikal Ürünler

Bebeklerin sağlıkları anne babalar için kendi sağlıklarından önce gelir. Huzurlu bir bebeğin öncelikle sağlıklı olması gerekir. Bazen ne kadar uğraşırsak uğraşalım bebeklerimizin sağlığını koruyamayız. Bebeklerin sık karşılaştığı ve tekrar eden en büyük sorunlarının başında ise burun tıkanıklığı dolayısıyla rahat nefes alamama sorunu gelir. Otribebe aspiratörler bebeklerin rahat bir nefes almaları için burnun temizlenmesine yardımcı olarak anne ve babaların rahatlıkla kullanabilmesi için geliştirilmiştir.

Otribebe, burun tıkanıklığı gidermede etkili bir çözüm sunma amacıyla kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Bebekler ilk 6 aylarında ağızdan nefes alabilme yeteneğine sahip değillerdir. Dolayısıyla tıkanmış bir burun, bebeklerin rahat nefes almalarını engeller. Bu nedenle ailelerin sağlık birimleriyle görüşerek bu konuda destek almaları gerekmektedir. Bebeklerin hassas burun yapıları ile tam bir uyum halinde olan Ortibebe burun aspiratorleri ve yedek uçlar, burunda tıkanan mukosun temizlenmesine yardımcı olur.

Bebekler gelişimlerini uykuda sürdürürler. İyi gelişen bir bebeğe sahip olmak istiyorsanız, uyku düzenine dikkat etmeniz gerekir. Tıkanmış bir burun ise bebeğin zor nefes almasına neden olacağından uyku düzenini zedeleyecek ve sık sık uyanması şeklinde sonuçlanacaktır. Bebeğinizin rahat bir uykuya çalması için Ortibebe aspiratörler en baş destekçilerinizden.

Seneler süren çalışmalarını bebekler için ürettiği burun aspiratörlerinde yakaladığı kullanıcı memnuniyetiyle taçlandıran Ortibebe, aspiratör yedek uçları ile de daha uzun süreli bir kullanım sağlamaktadır. Satın aldığınız bir Ortibebe aspiratorü yedek uçlarlar değiştirerek daha uzun süre kullanılabilir, böylece bütçenizi bebeğinizin farklı ihtiyaçlarına kullanabilirsiniz.

Daha kaliteli bir uykunun yanı sıra bebeklerin emme süreleri de eğer tıkalı bir burun söz konusu ise daha kısa sürecek, bebekler daha çabuk açıkacaktır. Bebeğin gelişimi için hayatı önem taşıyan bu konular aslında basit gibi görünen burun tıkanıklığıyla direkt orantılıdır. Burun tıkanıklığıyla mücadelede ise Ortibebe kolay kullanımı ile yardımcınızdır.

Ortibebe aspiratör ve yedek uçlarını sayfamızdan ulaşarak bebeklerinizin rahat nefes almalarına destek olabilir, dolayısıyla gelişimine de katkı sağlamaya yardımcı olabilirsiniz.

Otribebe ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi