ÜRÜN FİLTRELEME

Renk Seçimi

Erkek Rengi
Kız Rengi

Oral-B Kişisel Bakım Ürünleri

 

Diş fırçalamak hepimizin günlük olarak yaptığı eylemlerden biridir. Uzmanlar günde en az 2 kere diş fırçalamanın gerekli olduğunu söylese de hayat şartları dolayısıyla bu rakam düşebiliyor. Dolayısıyla bu eylemi en faydalı şekilde sağlamakta bizlere düşüyor. Oral-b diş fırçalama işlemini nasıl en verimli şekle dönüştürürüz sorusuna bulduğu çözümlerle diş fırçalama işlemini keyifli ve etkili hale dönüştürmemize yardımcı oluyor. Türkiyede ve dünyada yoğun bir şekilde tercih edilen Oral-b diş fırçalarının üretilme amacının kaynağı da bu işlemden geçiyor. Manuel veya otomatik diş fırçaları ile Oral-b diş fırçası denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olmanın sırrını bu amaca borçlu.

 

Dişlerimiz bizim için önemlidir. Kaybettiğimiz her diş, ancak yerine sunulan suni çözümlerle eski şekline benzeyebiliyor. Vücudumuz kendini onarabilen özelliktedir. Ancak bu işlem dişlerimiz için gecerli değildir. Dolayısıyla dişlerimize iyi bakmalı ve kaybetmemek için mücadelemizi bir kat daha arttırmalıyız. Bu mücadelenin başında etkili ve faydalı bir diş bakımı yatar. Oral-b ağız ve diş bakımında yaptığı çalışmalar ile üretim gerçekleştirip istediğimiz sonuca ulaşmamızı destekler. Yediğimiz içtiğimiz her gıdada ağız ve diş sağlığımızı tehdit eden bir madde muhakkak vardır ve ağzımıza aldığımız her gıda muhakkak bir iz bırakır. Bu izleri silmek için ise dişlerimizi en ince noktasına kadar temizlememiz gerekebilir. Oral-b diş fırçaların hedefi dişlerimizde biriken kalıntıları yok etmeyi desteklemektir.

 

Dişlerimizi fırçaladığımızda gerçekten temizlediğimizi düşünürüz. Ancak zaman içerisinde diş çürüğü sorunuyla karşılaştığımızda yeterince temizlemediğimizi fark edebiliriz. Oral-b şarjlı diş fırçaları dişlerimizin en ince detaylarına kadar süren bir temizlik sağlamamıza yardımcı olur. Manuel olarak diş fırçalandığında her ne kadar uğraşırsak uğraşalım dişlerimizin belli bölgelerine erişemeyebiliriz. Oral-b şarjlı diş fırçaları ise en küçük detaylara bile erişir ve dişlerimizi diş minesine zarar vermeden temizlemeye katkı sağlar. Her birimizin diş yapısı farklıdır. Kimimizin dişleri arasında boşluklar varken kimimizin de normalden daha sık dişleri vardır. Her iki durumda da diş aralarının temizliği ekstra biz özen ister. Oral-b şarjlı diş fırçaları bizlerin erişemediği bu noktalara erişerek detaylı bir temizlik süreci yaşamamıza destek olur.

 

Oral-b şarjlı diş fırçalarının başlıklarının değiştirilebilir olması uzun yıllar boyunca kullanabilmemiz için önemlidir. Daha önce hiç tecrübe etmediğiniz bir diş temizliği yaşamak istiyorsanız Oral-b diş şarjlı diş fırçalarından yardım alabilirsiniz. Oral-b özel tasarımı ile zorlanmadan dişlerinizin her bölgesine erişmenize katkı sağlar. Böylece diş fırçalama işlemini en verimli bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Diş fırçasına ait yedek piller sayesinde uzun süre kullanabilirsiniz. Oral-b diş ipleriyle de diş bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Diş ipleri diş aralarında kalan atıkların temizlenmesi için diş iplerini düzenli olarak kullanmak gereklidir. Oral-b diş ipleri naneli ve hassas dişlere özel olarak farklı çeşitlere sahiptir.

 

Oral-b diş iplerinin ipeksi yumuşak dokusu dişlerin arasından nazikçe geçer ve canınızı acıtmaz. Uygulama esnasında kolayca kopmaması işleminizi tamamlayana kadar kullanmanız içindir. Diş etlerinize yumuşakça dokunması dolayısıyla diş aralarını temizlerken diş etlerinize zarar vermemesi hedeflenmiştir. Yumuşak olmasına karşın diş plağına karşı yoğun bir etkiye sahip olması en büyük kullanım avantajlarındandır. Oral-b diş iplerini düzenli olarak kullanıp diş plağını temizlemeye ve diş sağlığınızı korumaya yardımcı olabilirsiniz.

 

Oral-B ürünleri 19 ürün bulundu - 1. sayfa
Oral B Diş Arası (Interdental) Diş Fırçası
29,95 ₺
Oral-B Arayüz Fırça Yedeği 6´lı Eğimli
29,95 ₺
Oral B Diş Eti Ve diş Minesi Bakımı Ekstra Yumuşak Fırça
26,90 ₺
Oral B Şarjlı Diş Fırçası Vitality 100 Cross Action Siyah
158,95 ₺
Oral-B Arayüz Fırça Yedeği 6'lı Düz
8,90 ₺
Oral B Stages Pilli Çocuk Diş Fırçası
69,90 ₺
Oral B Super Floss Diş İpi
14,90 ₺
Oral B Cross Action 2 li Yedek Fırça Başlığı
35,90 ₺
Oral B Cross Action 4 lü Yedek Fırça Başlığı
64,90 ₺
Oral B Vitality 100 Sensi UltraThin Şarjlı Diş Fırçası
154,90 ₺
Oral B Şarjlı Çocuk Diş Fırçası 3+ Toy Story Seri
124,90 ₺
Oral B Stages Frozen Çocuk Diş Macunu 75 ml
19,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi