ÜRÜN FİLTRELEME

Omron Medikal Ürünler

 

Hayatımızı sürdürebilmemiz için ilk düşünmemiz gereken konu sağlığımızdır. Sağlığımızı kaybedersek pek çok planı yitirmiş oluruz aynı anda. Hayattan ve gelecekten beklentilerimizi gerçekleştirebilmemiz ancak sağlığımızın yerinde olmasıyla orantılıdır. Sağlık kuruluşları çeşitli kontroller esnasında bu konuyla ilgili çeşitli yönlendirmeler yaparlar. Özellikle sağlık ve yaşam koşullarımızla orantılı olarak kontrollerini sürdürmeniz gereken bazı konular vardır. Omron medikal bu kontrolleri sağlayabilmemiz için yardımcı olacak ürünler sunar. 

 

Omron medikal ateş ölçerden nebulizatöre, basınç torbasından tekerlikli sandalyeye kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Hem sağlık kuruluşlarının hem de ev kullanıcılarının rahatlıkla kullanımı için uygun olan Omron medikal ürünlerinin başında tansiyon aletleri ve ateş ölçerler gelir. Sayfamızda da bulabileceğiniz bu ürünleri kısaca inceleyelim.

 

Tansiyon hastalarının ne zaman tansiyonlarının yükseleceği veya düşeceği belli olmaz. Tansiyon stres kaynaklı değişebileceği gibi beslenme kaynaklı da değişebilir. Düşük tansiyon baş dönmesi mide bulantısı gibi sonuçlar doğururken yüksek tansiyon daha ciddi sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bu yüzden başta tansiyon hastaları olmak üzere hepimizin evinde bir tansiyon aleti yer almalıdır. Omron medikal dijital tansiyon aletleri, hastanın kendi kendine ölçüm yapabilmesine bile olanak tanıyan kolay kullanımı ile her evde rahatlıkla kullanılabilir.

 

Tansiyon değerini öğrenmek isteyenlerin kolaylıkla kullanabilecekleri Omron m2 compact dijital tansiyon aleti koldan rahatlıkla ölçüm yapmanıza yardımcı olur. Omron m3 comford dijital tansiyon aletleri üst koldan rahatlıkla ölçüm yapabilmenize yardımcı olur. Omron m2 basic dijital üst koldan ölçer tansiyon aleti ise aynı zamanda kalp ritmini de sayma özelliğine sahiptir. Kolay kullanımın önemli olduğu tansiyon aletlerinde Omron medikal olarak kullanıcıların her yaştan ve her eğitim düzeyinden olabileceğini göz önüne alarak sağlık konusunda yeterli bilgi düzeyine sahip olmayanların da kullanabilecekleri tansiyon aletleri sunuyoruz. 

 

Omron gentle temp alından ateş ölçerler de aynı şekilde kolay kullanımı ile doğru sonucu vermek için kullanımı tercih edilen ürünler içerisindedir. Çocuklarınızın alınlarına koyarak ateş derecelerini öğrenebilir ve bu doğrultuda önlemlerinizi alabilirsiniz. Omron gente temp alından ateş ölçer, cilde temas etmeden ölçüm sağladığı için steril kullanılabilen bir cihazdır. Ayrıca dayanıklı olması bir sefer aldığınızda uzun yıllar kullanılabilirliği de doğurmaktadır.

 

Omron ürünleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi