ÜRÜN FİLTRELEME

Ocean Doğal Destek Ürünleri

Neden beş yıldızlı bir omega 3 tercih etmeliyiz ki? Ocean balık yağları, saflık, tazelik ve güvenilirlik yönünden yapılan incelemelerde beş yıldızla sertifikalanmıştır. Saf balık yağı kategorisinde en çok tercih edilen markalardan biri olarak hakettiği yerini gururla korumaktadır. Uluslararası kalite standartlarında üretilen Ocean Balık yağları, üstün tat ödülüne de sahiptir.

Ocean balık yağları, henüz üretim aşamasındayken balıkların avlandığı anda teste tabi tutulur ve sadece testlerde başarılı olan balıklardan üretim gerçekleşir. 

Derin su balıklarından avlanır avlanmaz elde edilen Ocean balık yağları, bu özelliği ile her zaman için tazedir. 

Kullanıcılarına sunulmadan önce bir takım testlere tabi olan Ocean balık yağları bu özelliği ile her zaman kaliteli üretim yaptığını göstermektedir. 

Çeşitli araştırmalar sonucunda her yaş için farklı balık yağı üreterek, yaş grupları için verimli olabilecek hale getirmiştir. 

Kullanıcılarının yüksek verim alabilmeleri için doğal ve yüksek emilime sahip asitler içerir. 

Ocean balık yağı üretiminde sağlıklı yaşam için neden omega 3 kullanmaları gerektiğini kullanıcılarının anlayabileceği bir dilde ifade ederek bilinçli tüketiciler hedeflemektedir.

Ocean balık yağları, limon ve portakal aromalı balık yağı çeşitleri ile daha lezzetli ve aromalarla kullanımı kolay bir lezzet sunar.

Kullanıcılarından tam puan alan Ocean balık yağları, en büyük yatırımın müşteri memnuniyeti olduğunu bilerek hareket etmektedir.

 

Ocean ürünleri 4 ürün bulundu - 1. sayfa
39% İndirim
Ocean Omega 3 Portakal Aromalı Balık Yağı 150 ml
79,50 ₺
47,90 ₺
39% İndirim
Ocean Plus 1200 mg 50 Adet Konsantre Balık Yağı Limon Aromalı
98,50 ₺
59,50 ₺
Ocean Microneedling Roller Wand 1.0 mm
35,90 ₺
36% İndirim
Ocean Multi Omega 3 Bal İlaveli 150 ml
43,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18
Seydişehir / KONYA

0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi