ÜRÜN FİLTRELEME

Nutrigen Bebek Ürünleri

Anneler ve babalar bebeklerinin zayıf olmasından şikayet ederler sürekli. Kilolu olduğu zaman sanki gelişimi de aynı oranda ilerleyecekmiş gibi düşünürüz. Ama bazı anne ve babalar da bebeklerinde karşılaştıkları obezite sorunu ile karşı karşıya kalırlar. Bu durumda bebeğin hem gelişimini sürdürmesi hem de kalorisi düşük gıdalar tüketmesi oldukça önemlidir.  

Nutrigen bu konuda sizlerin yardımına koşarak bebek ve çocuklarınız için hem besleyici, hem lezzetli, hem de düşük kalorili pudingler üreterek tüm ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılamanızı sağlıyor.  

Nutrigen pudinglerin içeriğindeki zengin liflerle çocuklarınızın besin ihtiyaçları karşılanır.  Ayrıca düşük kalorili olması nedeniyle kilo almalarını engellemenize yardımcı olurken bir yandan da acıkan çocuklarınızın atıştırmalık ihtiyaçlarını da karşılamış olursunuz. Nutrigen puding tüketen çocuklarınız uzun süreli tokluk hissi yaşayacaklarından, kısa sürede tekrar yemek yeme ihtiyacı hissetmez. Nutrigen pudingleri bir nevi diyet gıdası olarak ta düşünebilirsiniz

Henüz kilo kontrolü ve diyet hakkında bilgisi olmayan çocuklarınız, kendilerinin diyet yapma konusunda çabalamaları gerektiğini bilmezler.  Özellikle de obezite sorunu yaşıyorlarsa, her acıktıklarında yemek isteyecek ve dolayısıyla da kilo problemi yaşamaya devam edeceklerdir. Ancak çocuklarınızı tatsız tuzsuz yemeklere mahkum ederek onları yemekten uzaklaştırmaz, aksine daha çok huzursuz olmalarını sağlarsınız.

Obezite önlem alınarak çözülebilir. Anne baba olarak bu konuda çocuğunuza en faydalı diyet yöntemlerini araştırıp uygulamasını sağlayarak aslında büyük bir iyilik yapmış olursunuz. Bu aşamada Nutrigen pudingler, öğünlerinin en vazgeçilmez parçası haline gelmektedir.

Lifli Nutrigen pudingler, farklı meyve aromaları ile çocuklarınızın sevdiği tatları yemeklerini de sağlar. Çilekli,  muzlu, limonlu ve şeftalili gibi çeşitleri bulunan Nutrigen pudingler, çocuklarınızın sevdiği meyve tatlarını tüketmelerini,  böylece hem besleyici hem de doyurucu bir yemek yemenin mutluluğunu yaşayabilirler. 

Nutrigen, boş değerli kalori ilkesine karşıt olarak ürettiği çilekli,  muzlu, şeftalili ve elmalı pudinglerle çocuklarınızın en çok sevdiği atıştırmalık saatlerini, faydalı bir şekle dönüştürmenize olanak tanıyor

Çocuklarımız her şeyimizdir. Tüm çabalarımız, gelecek için uğraşlarına çocuklarımız içindir. Onların geleceği için şimdiden yatırımlar yapar, en iyisini sunmak isteriz. Çocuklarınızın geleceğini en az sizin kadar düşünen bir markadır Nutrigen. Doğal destek ürünlerinde de çocuklarımızın gelişimini göz önüne alarak en çok fayda sağlayacak olanın üzerinde yoğunlaşmıştır. 

Çocuklarınızın beslenmesiyle ilgili planladıklarımız bazen istediğimiz şekilde gitmeyebilir. Bu durumda mecburen alternatif yöntemlere baş vurmak zorunda kalırız. Ancak kafamıza başvurduğumuz yöntemin doğru olup olmadığı takılır sürekli. Nutrigen kafanızdaki bu soru işaretlerini silmenize ve çocuklarınızı güvenle beslemenize yardımcı olmanızı sağlayan vitaminler sunuyor.

İlaç, şurup veya hap içmekte zorlanan çocuklarınızın bile keyif alarak içecekleri Nutrigen vitaminler, lezzetli olmalarının yani site içeriğindekilerle de çocuklarınız vitamin ihtiyaçlarını karşılamanıza yardımcı olur.

Çocuğunuzun günlük mineral ihtiyacını karşılamanıza yardımcı olan Nutrigen üzüm çekirdeği veya mineral şurubu, çocuklarınızın daha aktif ve performansı yüksek bir seviyeye ulaşmalarına yardımcı olur. Çocuğunuzun bağışıklık sistemini güçlendirmek için kullanabileceğiniz Nutrigen kış şuruplar, özellikle hastalıkların kol gezdiği dönemlerde çocuklarınızın daha güçlü bir bünyeye kavuşmalarına yardımcı olur. Sebze yemeyen çocuklarınız için kullanabileceğiniz Nutrigen 7 farklı sebze ekstresi, çocuklarınızın sebzelerdeki vitaminlerden faydalanması için oldukça önemlidir. Balık yağı tüketmenin hiç bu kadar kolay olmadığını düşünmenizi sağlayan Nutrigen aromalı balık yağları ise, çocuklarınıza balık yağını sevdiği lezzetlerle tüketmelerine olanak tanıyor.

Başta mineral, omega 3 ve çeşitli vitaminler olmak üzere pek çok çocuğun severek tüketeceği Nutrigen vitaminler en doğal, çocuklarınızı  en sağlıklı ve en güvenilir yollarla vitamin almalarını sağlıyor.

 

Nutrigen ürünleri 7 ürün bulundu - 1. sayfa
27% İndirim
Nutrigen Ferromixin 30 Adet Saşe Form
79,50 ₺
57,90 ₺
20% İndirim
Nutrigen Omega 3 Balık Yağı Çilek Aromalı 200 ml
89,50 ₺
71,60 ₺
46% İndirim
Nutrigen Balık Yağı Şurubu 200 ml
39,90 ₺
25% İndirim
Nutrigen Üzüm Çekirdeği Ekstreli 200 ml
59,50 ₺
51% İndirim
Nutrigen Propolis Kış Şurubu 200 ml
35,95 ₺
Nutrigen Supra Mineral Şurubu 200 ml
45,90 ₺
57% İndirim
Nutrigen Vitamixin Şase Form 30 Adet Şase
33,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi