ÜRÜN FİLTRELEME

Ay aralığı

0-6 ay
6-12 ay
12 ay ve üzeri
4 Ay
6 Ay
7 Ay
8 Ay
10 Ay
12 Ay
24 Ay Ve Üzeri
9 Ay
6-18 Ay

Nutricia ( Aptamil ) Bebek Mamaları

Bebeğinizin geleceği bu günden başlar. Doğduğu anda bebeğinizin geleceği için çalışırsınız. Onun için en iyisini istersiniz her zaman. Attığı ilk adımdan, geleceğinin temellerini attığı dönemlere kadar. Her zaman sizin küçük bebeğinizdir o. Güzel bir gelecek için ilk yatırım, henüz bebeğiniz doğduğu anda bebeğinizin iyi beslenmesi ile başlar. Beyin ve zeka gelişimi için anne sütü en iyisidir. Ancak anne sütüyle beslenmenin yeterli olmadığı zamanlarda doktorunuza danışarak alternatif yöntemler arayabilirsiniz.

Nutricia Aptamil anne sütü üzerinde 40 yıldır yaptığı araştırmalar sonucunda aptamil bebek mamasını geliştirdi.

Anne sütünün hiç verilmemesi veya yetersiz kalması durumunda 0-6 aylık bebeğiniz için Nutrcia Aptamil 1 bebek maması doktor kontrolü ile bebeğinize verilebilir. 6-9 aylık bebekleriniz için Nutricia Aptamil 2, 9-12 aylık bebeğiniz için Nutricia Aptamil 3 ve 12 aydan büyük bebeğiniz için Nutricia Aptamil 4'ü doktor kontrolünde verebilirsiniz. 

Nutricia Aptamil mamaları içerisinde bulunan pronutra ise, milupanın anne sütü araştırma merkezinde geliştirilen prebiyotik lifler, nükleotidler, uzun zincirli yağ asitleri içeren Avrupa patentli özel içecektir.

Bebeğinize vereceğiniz bebek mamaları ile ne kadar çok vitamin, mineral ve proteini aynı anda yedirmiş olacağınızı daha önce fark etmiş miydiniz? Nutricia Aptamil, bebeğinizin fiziksel gelişiminin yanı sıra zihinsel gelişimini de destekler ve ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri alabilmesini sağlar. Bebeğinizin ilk adımlarından büyük başarılarına kadar her anını görebilmek için sağlıklı bir yatırımdır.

Nutricia Doğal Destek Ürünleri

Annelerin hamile kaldıkları ilk andan itibaren bebekler ile ilgili çeşitli hayalleri vardır. Bebeklerini kulaklarına alacakları günü iple çekerken bir yandan da hazırlıkları devam eder. Doğumdan sonra ise bebeklerine verebilecekleri en faydalı şey anne sütüdür. Anne sütünün çok olması ise bol bol su tüketmekten, düzenli bir uykudan ve beslenme kalitesinden geçer. Ancak proteinli gıdaların tüketilmesi de anne sütüne etkilidir. Nutricia lactamil içeriği ile anne sütünün artmasına destek olurken aynı zamanda sütun kalitesini arttırmaya da destek olacak proteine sahiptir. 

Nutricia araştırma merkezinde yoğun araştırmalar sonucu üretilen Nutricia Lactamil,  annelerin günlük protein ve karbonhidrat ihtiyaçlarının bir kısmını karşılar. Bebeğinizin 2 yaşına kadar anne sütü almasını öneren sağlık kuruluşları, bebek için gerekli olan vitamin ve minerallerin anne sütünde mevcut olduğunu belirtmektedir. Anne sütünü alan bebeğin hem fiziksel hem beyin gelişimi sağlıklı bir şekilde ilerler. 

Son zamanlarda özellikle sağlık kuruluşları bebeklerin anne sütü almasıyla ilgili bir takım yaptırımlar uygulamakta ve anneler bu konuda bilinclendirilmeye çalışılmaktadır. Ancak anneler sütü yetiyor mu endişesi yaşarlar çoğu zaman. Nutricia Lactamil, anne sütünün devamlılığını sağlamak için gerekli içeriğe sahiptir. Sütun yoğun gelmesiyle bebek daha çok emek isteyecek ve bebek daha çok emdikten vücut daha çok süt üreterektir. 

Bazı kadınların ise sütleri yoğun olmasına rağmen bebek kilo almaz. Bunun nedeni de anne sütünün kalitesinin düşük olmasından kaynaklanabilir. Daha kaliteli bir anne sütüne sahip olmak için, sütun kalitesini artıracak gıdalar tüketilmesi gerekir. Nutricia Lactamil ile bu sağlanabilir. 

Anne sütünü artıran ve bunun yanı sıra aynı zamanda bebekte gaz oluşumunu engelleyen bitkilerin başında rezene gelir. Rezene çayı tüketen anne, sütünün artmasının yani sıra bebekte gaz oluşumunu da engelleyebilir. Nutricia lactamil bitki çayları tüketen anneler, bebeklerinde çok daha az gaz sancısı görür,  dolayısıyla da daha rahat uyuyan bebeklere sahip olabilirler. Iceriginde rezenenin yanı sıra  kuşburnu, anason ve ısırgan da bulunduran Nutricia Lactamil bitki çayları hem annenin hem de bebeğin dinlenmesine,  daha huzurlu bir gece geçirmelerine katkı sağlar. 

 

Nutricia ürünleri 19 ürün bulundu - 1. sayfa
Nutricia Aptamil 1 Bebek Sütü 350 gr
59,95 ₺
Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü 300 gr
62,80 ₺
Aptamil Conformil 2 Devam Sütü 300 gr
62,80 ₺
15% İndirim
Aptamil Sütlü Pirinçli Kaşık Maması 250 gr
16,95 ₺
18% İndirim
Aptamil Sütlü Bisküvili Kaşık Maması 250 gr
12,95 ₺
15% İndirim
Aptamil Sütlü 7 Tahıllı Elmalı Kaşık Maması 250 gr
16,95 ₺
15% İndirim
Nutricia Aptamil Sütlü Tahıllı Kuş Üzümlü Kaşık Maması 250 gr
16,95 ₺
Aptamil 1 Bebek Sütü 1200 gr
152,90 ₺
15% İndirim
Nutricia Aptamil 2 Devam Sütü 1200 gr
152,90 ₺
15% İndirim
Nutricia Aptamil 3 Devam Sütü 1200 gr
152,90 ₺
12% İndirim
Nutricia Aptamil 4 Çocuk Devam Sütü 1200 gr
156,65 ₺
15% İndirim
Aptamil Sütlü Muzlu Kayısılı Kaşık Maması 225 gr
16,95 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi